ترکش‌های برد استقلال در بدن سپاهان
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
سمپاشی امحا_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۹۳۸۵۶
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
۷۷۹۸
امیرقلعه نویی در شرایطی باید تیمش را مقابل سایپا راهی میدان کند که مهدی کیانی، مهرداد محمدی و عزت پورقاز سه مهره اصلی خود را در اختیار نخواهد داشت و این شرایط را برای سرمربی سپاهان سخت خواهد کرد.

ورزش سه: سپاهان در دیدار قبلی خود برابر استقلال به میدان رفت و موفق شد با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه آزادی به پیروزی دست پیدا کند، اما برخوردهای این دیدار سبب شد تا سه بازیکن اصلی سپاهان یعنی محمدی، کیانی و پورقاز کارت زرد بگیرند و حالا قلعه نویی در کنار مصدومانی که دارد، سه مهره اصلی خود را برابر شاگردان علی دایی در اختیار ندارد.

در پراهمیت بودن مهدی کیانی و عزت پورقاز همین بس که این دو بازیکن تاکنون در تمام رقابت های طلایی پوشان در لیگ و جام حذفی بازی کرده اند و فقط پیام نیازمند است که در این آمار با این دو بازیکن برابری می کند؛ کیانی و پورقاز 900 دقیقه در لیگ بازی کرده اند و در سه دیدار جام حذفی طلایی پوشان هم که دو تای آن به پنالتی کشیده شد، حضور کامل داشتند.

مهرداد محمدی هم یکی از بازیکنان تهاجمی سپاهان به شمار می رود که عدم حضور او می تواند برای قلعه نویی چالش برانگیز باشد.

با این حال سرمربی سپاهان تیم خوبی شکل داده که در بازی های گذشته نشان داده می تواند با تغییر نفرات هم نتیجه مطلوب کسب کند ولی پیدا کردن جانشین مهدی کیانی با خصوصیاتی که دارد و همینطور عزت پورقاز در روزی که خالد شفیعی هم به دلیل آسیب دیدگی حضور ندارد، کار بسیار سختی پیش روی قلعه نویی خواهد بود و علی دایی می تواند از این بخت برای امتیاز گرفتن در اصفهان استفاده کند.

قلعه نویی حالا باید برای جانشینی مهدی کیانی از یکی از بازیکنان ذخیره خود که نام های سرشناسی هم در میان آنها وجود دارد، استفاده کند.

احتمالا سرمربی سپاهان به جای سیستم 1-4-1-4 که در آن تاکید ویژه ای روی نقش کیانی وجود دارد، آرایش تیمش را به سیستم 1-3-2-4 تغییر می دهد تا با نفرات بیشتری در خط دفاعی حضور داشته باشند؛ تصمیمی که در نیمه دوم دیدار برابر استقلال و دیدار برابر مس در نیمه اول مورد استفاده قرار گرفت.

مصدومیت شفیعی و محرومیت پورقاز احتمالا اولین حضور مهدی رحیمی مدافع میانی جوان طلایی پوشان را در لیگ هجدهم برای سپاهان رقم خواهد زد تا او در کنار سیاوش یزدانی زوج خط دفاعی تیم باشند و در خط میانی هم باید شاهد حضور ترکیب متفاوتی نسبت به بازی های گذشته باشیم.

غیبت مهرداد محمدی شاید شهباززاده را بار دیگر به عنوان یکی از وینگرهای تیم سپاهان مطرح کند و در خط میانی هم انتظار مثلث جدیدی وجود دارد؛ در صورتی که شهباززاده مانند دیدار برابر مس کرمان در پست وینگر جایگزین مهرداد محمدی محروم شود تا در کنار ساسان و استنلی بازی کند، شانس حضور کومان، بحیرایی و محمدی در میانه میدان سپاهان زیاد خواهد بود؛ ولی کمبود تجربه کریمی و بحیرایی شاید تغییراتی در چینش بازیکنان ایجاد کند و در این صورت بازیکنانی نظیر رسول نویدکیا که آمادگی پیدا کرده، بختیار رحمانی، جلال علی محمدی و حسین پاپی شانس حضور ثابت پیدا کنند.

علاوه بر سه محروم سپاهان، امیرقلعه نویی این روزها با مصدومیت میلاد سرلک، خالد شفیعی و محمد ایران پوریان هم روبرو شده و مصدومیت کی روش می توانست کار را برای او سخت تر هم بکند که البته این مهاجم برزیلی مهیای بازی شده تا مشکلات قلعه نویی در آستانه دیدار برابر سایپا در کنار تغییراتی که در هیئت مدیره باشگاه رخ داده و امیرقلعه نویی را شاکی کرده، بیشتر از این نشود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
چوب و هنر _فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
چوب و هنر _فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر