اظهارات جدید تهیه کننده درباره پانته‌آ بهرام
۷۹۳۹۹۹
۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۵
۷۶۸۳
تهیه‌کننده «دلدادگان» به انجمن تهیه‌کنندگان آیفیک و انجمن بازیگران در بیانیه ای اعلام کرد که با وجود تلاش عوامل سریال، خانم بهرام در قسمت پایانی مجموعه مقابل دوربین نرفتند.

خبرگزاری ایرنا: تهیه‌کننده «دلدادگان» به انجمن تهیه‌کنندگان آیفیک و انجمن بازیگران در بیانیه ای اعلام کرد که با وجود تلاش عوامل سریال، خانم بهرام در قسمت پایانی مجموعه مقابل دوربین نرفتند.

در پی بیانیه انجمن تهیه‌کنندگان آیفیک و انجمن بازیگران پیرامون حواشی پیش آمده در مورد حاضر نشدن پانته‌آ بهرام در سریال «دلدادگان»، ایرج محمدی تهیه‌کننده این مجموعه توضیحاتی را ارائه کرد.

ایرج محمدی تهیه‌کننده مجموعه «دلدادگان» در بیانیه ای اعلام کرد: در ابتدا ابراز خوشحالی می‌کنم که سریال «دلدادگان» به همت تیم سازندگانش و صدا وسیما پربیننده ترین سریال سال 97 شد. ضمنا من هم مانند خانم پانته آ بهرام از مخاطبین این مجموعه سپاسگزاری می‌کنم که سریال ما را پسندیدند و دنبال کردند چرا که معتقدم بهترین داور همین مخاطبین هستند.

این تهیه کننده تلویزیون در ادامه گفت: از همه کسانی که از سر دلسوزی و همدلی با سازندگان سریال «دلدادگان» و یا سرکار خانم بهرام سخن گفتن و یا عکس‌العملی داشته‌اند سپاسگزاری کنم و امیدوارم همه این واکنش‌ها بدون حب و بغض و از سر دردمندی و انصاف بوده باشد. دوما از دو صنف تهیه‌کنندگان آیفیک و انجمن بازیگران تشکر می‌کنم که نسبت به این موضوع عکس‌العمل نشان دادند.

وی اظهار داشت: معتقدم که گفتگو بین این دو صنف می‌تواند به نتایج خوبی به سود طرفین و از سوی دیگر برای آثار هنر تصویری منتهی شود. سوما در این برهه از زمان که کشور عزیزمان مورد هجوم تحریم‌های وحشیانه از سوی دشمنان این سرزمین پر هنر قرار گرفته علی رغم تلاش اینجانب و کارگردان و نویسنده و سایر عوامل متاسفانه ایشان برای قسمت آخر مقابل دوربین حاضر نشدند در صورتی که در شرایط یکسان با سایر بازیگران و عوامل این مجموعه قرار داشته‌اند ولی واکنش متفاوتی نشان دادند.

وی افزود: جا دارد که یک اختلاف خانوادگی که ابتدا هم از سوی خانم بهرام در فضای مجازی منتشر شد را به محضر کمیته‌ای مشترک از دو صنف ببریم.

اینجانب و تیم «دلدادگان» حرفمان را می‌زنیم و بانوی هنرمند خانم بهرام هم حرفشان را می‌زنند. باور دارم که دو صنف تهیه‌کنندگان آیفیک و انجمن بازیگران به آن درجه از هوشمندی و بلوغ رسیده‌اند که این ماجرا را حل و فصل نمایید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:02 - 1397/08/16
بابا پولش رامیخواهد....من طرف پانته آ هستم....
Iran, Islamic Republic of
05:04 - 1397/08/16
خلاصه که گند زدین به آخر سریال اون امیر اصلا نفهمید فرزانه مامانشه
Iran, Islamic Republic of
05:07 - 1397/08/16
خاشقچی کم بود از هر پنج تا خبر دوتاش شده بهرام...تموم شد رفت دیگه اومد ؛ نیمد هر چی بود تموم شد دیگه بقیه ماجرا کش الکیه
Iran, Islamic Republic of
06:51 - 1397/08/16
اذیتش نمی کردی تا نمی رفت پولش میدادی التماسش میکردی از صورتش می بوسیدی
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1397/08/16
ای کاش مرگ بازیگرها شایع می شد
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1397/08/16
ای کاش معلمان و کارگران و بقیه حقوق بگیران هم شجاعت این خانم را داشتند !
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1397/08/16
چون کشور عزیز ما مورد تحریم دشمنان قرار گرفته ، نباید با بازیگرت تسویه کنی؟! یا چون کشور عزیزمون مورد تحریم دشمنان قرار گرفته ، باید قسط آخر به جیب بزنی؟ درود به شرف پانته‌آ بهرام که با وجود اینکه کشور عزیزمون مورد تحریم دشمن قرار گرفته تو دهن یکی از دشمنان این ملت زده خوشا به شرفش
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1397/08/16
بهرام از چشم اکثریت افتاد و دیگر جایگاهی ندارد.
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1397/08/16
زیاد لیلی به لالاش نذارید پرو میشه این بهرام خانم پانتئا
Germany
00:28 - 1397/08/17
باز هم که رفتیدسراغ بیگانگان.!!!!!!بابا حقشونو میخواستندبگیرندچرا حالیتون نیست. آقای محمدی شما دیگه چرا؟؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج