لغو بازی استقلال و پدیده به مجلس کشید
۷۹۴۸۵۵
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۹
۱۳۳۴۶ 
نماینده مشهد در مجلس با ابراز تاسف از لغو دیدار تیم‌های پدیده و استقلال گفت: وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال باید اتهامی که به نیروی انتظامی زده‌اند را پاسخگو باشند.

خبرگزاری فارس: نصرالله پژمانفر، درباره لغو دیدار پدیده خراسان با استقلال تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال گفت: متأسفانه رفتار کاملاً غیراخلاقی در بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف وجود دارد که تهران را تافته جدا بافته تلقی می‌کند و مسائل را با رویکردی غیرمنطقی جلو می‌برند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما نیز به این موضوع که باید از تیم‌ها حمایت شود توجه داریم، اما در این حمایت‌ها ظلم به دیگر تیم‌ها صورت می‌گیرد، امروز کسی نمی‌تواند منکر این موضوع باشد که تیم‌هایی که هزینه میلیاردی انجام می‌دهند دستشان در کاسه بیت‌المال نیست، در این بین دولت و وزارت ورزش و جوانان اعلام می‌کنند هیچ حمایتی صورت نمی‌گیرد، اما مشخص است که این حمایت‌ها انجام می‌شود، اما ممکن است غیرمستقیم باشد.

وی با بیان اینکه حمایت‌های غیرمنطقی وزارت ورزش و جوانان از برخی تیم‌ها قابل پیگیری است؛ تصریح کرد: باید با تحقیق و تفحص و مستند ریشه این حمایت‌ها را از دل دولت بیرون بیاوریم، امروز کار فراتر از حمایت است که ایجاد نگرانی کرده و وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال نشان دادندعلاوه بر حمایت مالی از برخی تیم‌ها مثل استقلال، در بازی‌های آن‌ها نیز دخالت می‌کنند، به‌عنوان مثال، چون تیم آمادگی ندارد با فضاسازی و متهم کردن نیروی انتظامی برگزاری بازی آن‌ها با پدیده را برهم می‌زنند.

پژمان‌فر با اعلام اینکه مسائل مطرح شده را از طریق نیروی انتظامی پیگیری کردیم؛ خاطرنشان کرد: با تحقیقاتی که صورت گرفته مشخص شد که چنین موضوعی که نیروی انتظامی توان برگزاری بازی استقلال و پدیده را نداشته است، صحت ندارد و سردار رحیمی، رئیس پلیس تهران نسبت به این موضوع مکاتبه‌ای انجام دادند و به‌شورای امنیت استان اعلام کردند که هیچ‌گونه مشکلی در خصوص امنیت نداریم و به‌صراحت این موضوع را اتهام به نیروی انتظامی می‌دانیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: من این موضوع را به‌طور قاطع در مجلس پیگیری می‌کنم که چطور یک دستگاه رسمی مانند وزارت ورزش و جوانان می‌تواند نیروی انتظامی را متهم کند، به‌جای اینکه انگشت اتهام به‌سمت خودشان باشد که نگذاشتن بازی برگزار شود، این اتهام به سمت نیروی انتظامی پیش می‌رود و سبب ناراحتی مردم از نیروی انتظامی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طرح سوال از وزیر ورزش و جوانان را در مجلس پیگیری می‌کنم؛ افزود: امیدوارم از این فضا‌هایی که افراد خودشان را قیم مآبانه در مسائل ورزشی دخالت می‌دهند و اجازه نمی‌دهند مسئله دوستانه و مردم نهاد پیش رود، دور شویم.

پژمان‌فر ضمن ابراز نگرانی از نوع واکنش مردم به ظلمی که در حق تیمشان شده است؛ بیان کرد: مردم معترض هستند و ممکن است این اعتراضات شکل‌های مختلف داشته باشد، در فوتبال به‌خاطر اینکه مردم اعتراض خود را به شکل ناراحت‌کننده‌ای ابراز کردند حوادث بدی داشته‌ایم، در این اتفاق هم به‌مردم مشهد توهین شده و نباید بگذاریم تکرار شود و با ایجاد کمیته رسیدگی به‌تخلفات به این موضوع رسیدگی شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی دخالت وزارتخانه را بی‌جا دانست و گفت: باید با این موضوع برخورد شود و جای طرح سوال دارد و از وزیر بخواهیم در خصوص اینکه چرا این کار را انجام داده توضیح دهد؛ اگر وزارتخانه واکنش مناسب را نشان ندهد در قالب سوال این موضوع را پیگیری می‌کنم.

وی درباره اوضاع پدیده خاطرنشان کرد: باید موضوع تیم‌داری مسیر صحیح خود را طی کند و تیم‌داری به موضوعی وابسته نشود که سبب سوءاستفاده از این تیم را فراهم کند، در حال حاضر که اعضای این تیم با چنگ و دندان و بدون امکانات و مدیریت صحیح خود تا این مرحله پیش رفته است، یک عده مدعی این تیم شده‌اند و این طور درست نیست.

پژمانفر ادامه داد: حق شهر مشهد داشتن تیم‌هایی قوی است، باید نشاطی که مورد انتظار مردم است در قالب یک تیم فوتبال فراهم شود، کوتاهی‌های زیادی در خصوص تیم پدیده انجام شده، ما با توجه به سابقه دیرینه‌ای که در ورزش داشتیم این شرایط را مناسب نمی‌دانیم، پدیده توانسته بخشی از نشاط از دست رفته را به‌مردم باز گرداندند و اکنون همه باید به این تیم کمک کنند نه اینکه با مدعی این تیم شوند.

انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1397/08/19
کیسس دیگه ،سوگلی وزارت
باید از بحران خارجش کنن یه جورایی
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1397/08/19
به خاطر سوگولی شون لنگ حقیر بازی را لغو کردند چه ربطی به استقلال داره
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1397/08/19
نماینده محترم کاش شهامت داشته باشید و وزیر ورزش و استیحضا کنید،اقای محترم تا الان کجا بودید؟وقتی وزارت ورزش سر همه تیمها رو بخاطر پرسپولیس برید شماها کجا بودید،کجا بودید وقتی تیم استقلال و این اقا نابود کرد که تیم مورد علاقش پیروز بشه،کجا بودید وقتی بازی برگزار نشده جام ق
Iran, Islamic Republic of
02:35 - 1397/08/19
کجا بودید وقتی بازی برگزار نشده اقایان جام اهدا کردن،کجا بودید وقتی سه روز مونده به بازی سه بر صفر اعلام کردن،کجا بودید وقتی کمک به تیم مورد علاقه تا ریاست جمهوری هم کشیده شده،اقای نماینده استقلال یا هر تیم دیگه باید در ورزشگاه خانگیش بازی کنه نه اینکه به خاطر سوگلی اقایان بره جای دیگه بازی کنه،کجا بودید وقتی ملیونها استقلالی از دست وزیر و دوستانش فریاد میکشیدن واقعا اون موقه کجا بودید!!!!؟
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1397/08/19
احسنت امیدوارم ازاین نمایندگان شهرستانی درمجلس بیشتر داشته باشیم که نگذارن بخاطر شهرستانی وضعیف بودنشان توسط تیمهای بزرگ پایتخت خصوصآتیم استقلال حقشان پایمال شود
Iran, Islamic Republic of
03:32 - 1397/08/19
این موضوع رو میتوانید به fifaببرید و از فدراسیون شکایت کنید چرا که کل تیم های شهرستانی رو فدای دو تیم تهرانی میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
اصلا جدول بتزیای لیگ رو هم با توجه به منافع این دو تیم حکومتی میچینن
Iran, Islamic Republic of
05:06 - 1397/08/19
خدا از مسببش نگذره
بخاطر اینکه بحران را از کیسه دور کنند آمدند بازی را لغو کردند
حتما مدیر عامل کیسه هفته بعد به دادگاه ورزشیCAS شکایت میکنه و میگه 18 امتیاز میخوام
شهر کورهاست ....
هر کاری که کیسه بخواد از ما بهتران براش انجام میدن
اونوقت از زمین و زمان و آسمان هم طلبکار هستند ...
جل الخالق
پاسخ ها
مجتیی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
اخه احمق ...ورزشگاهی ندارن...استقلا حق داره تو زمینش. بازی کنه نه تو زمین تختی که راه رفتن معمولی سخته..این بخاطر برنامه ریزی سازمان لیگه..دهنتو بازمیکنی هیچی هم حالیت نیس
Iran, Islamic Republic of
06:03 - 1397/08/19
بازی برگزار نشد چون احتمالا استقلالی ها ورزشگاه رو با خاک یکسان میکردند و پرسپولیس 3 0 بازنده اعلام میشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
تو خوبی جقله
Iran, Islamic Republic of
06:36 - 1397/08/19
کلا رسانه و دولت همه شدن فقط برای دو تیم پایتخت
Iran, Islamic Republic of
06:42 - 1397/08/19
چرا بازیهای تیم تراکتور با اون همه طرفدار حداقل از شبگه ورزش پخش نمیشه چرا اخبار و حواشی تیمهای بزرگی چون سپاهان و تراکتور و غیره همچون دو تیم بیت المال خور پایتخت پخش نمیشه و توجه زیادی بهشون نکیشه مگه نه اینکه رسانه اسمش رسانه کلی هست! و خیلی از چراهای دیگه حتی اجازه راه اندازی کانال تلویزیونی خصوصی هم به کسی داده نمیشه حالمون از این همه تبعیض به هم میخوره
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1397/08/19
احسنت بی عدالتی و حمایت ناعادلانه از سرخابی ها در بدنه دولت یک کار کثیف و بی شرمانه است که حق تیم های شهرستانی را سالها ضایع کرده
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1397/08/19
مشهد که امپراطوری جدا داره
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1397/08/19
متاسفانه دولت بنابرمصالحی فقط ازتیم لنگ حمایت می کند وحق استقلال راضایع
Iran, Islamic Republic of
08:08 - 1397/08/30
دیگه وقتشه که یواش یواش یک اعتلاف زد سرخابی تو سرتاسر گشور راه بی افته دیگه واقعا شورش رو در اوردن
لطفا نظرات مخالف رو هم تایید کنید!
Iran, Islamic Republic of
08:16 - 1397/08/30
به قولی از ماست که بر ماست تا روزی که شما دوستان و هموطنان عزیز تیمهای شهر رو دیار خودتون رو تحویل نمیگیرین و می افتین دنبال دو تیم بیگانه برای شما! و آخرش هم میشید شهرستانی دور از جون فلان فلان شده نامردیها و حق خوری ها بر علیه شهرو دیار شما بیشتر هم خواهد شد پس لطفا بیدار شید و دیگه تو جوسازی رسانه ایی ابیته قرمزته تیمای حکومتی نیاشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج