تهدید رسمی فدراسیون فوتبال ایران از سوی AFC
۷۹۶۴۹۰
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
۸۶۷۵ 
کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه ای قویا از فدراسیون فوتبال ایران خواست استقلال خود را حفظ کند.

ورزش سه: کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه ای قویا از فدراسیون فوتبال ایران خواست استقلال خود را حفظ کند.

در روزهای اخیر اخبار فراوانی در مورد قانون وضع شده توسط مجلس و ممنوع الکار شدن روسای برخی فدراسیون ها به دلیل بازنشسته شدن منتشر شده اما کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید دارد که نهادهای غیر مرتبط نباید در این رابطه دخالت کنند وگرنه ممکن است در آستانه شروع جام ملت های آسیا، فوتبال ایران تحریم شود.

در بیانیه کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است: "با توجه به اینکه قانونی توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و فدراسیون فوتبال را بعنوان یک نهادغیر دولتی معرفی و پرسنل بازنشسته آن را ممنوع الکار دانسته، کنفدراسیون فوتبال آسیا به مسائل فعلی مربوط به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران نظارت می کند.

فدراسیون فوتبال ایران قطعا یک نهاد غیر دولتی است و تمام اعضای آن باید بدون نظارت نهاد سوم یا دولت و مجلس به کار خود ادامه دهند. کنفدراسیون فوتبال آسیا همکاری نزدیک با فدراسیون فوتبال ایران که در ماه می سال 2016 و بدون دخالت نیروهای خارج از فوتبال انتخاب شده همکاری کامل دارد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچگونه اغماضی در مورد دخالت های نهادهای بیرونی در مورد اعضای خود نداشته و امیدوار است در فاصله 2 ماه مانده به آغاز جام ملت های آسیا 2019، فدراسیون فوتبال قادر به حفظ استقلال خود بوده و مشمول تحریم نشود."

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1397/08/22
ببنیدمیتونیدفوتبال روتعلیق کنیدخاینن به وطن وهم وطنان
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1397/08/22
تاج وکفاشیان به مجلس وملت خیانت خواهند کرد وموجب تنش خواهند شد بهترین راه برای برکناری تاج وکفاشیان براه انداختن فساد های مالی آنها در فوتبال هست که در صورت دادگاهی شدن به زندان خواهند رفت ومجبور به استعفاء
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1397/08/22
آقای ای اف سی اگه حمایت دولت از باشگاه ها نباشه که اینا قدرت برگزاری مسابقات دو گل کوچیک هم ندارند . اینا پول مفت از بیت المال می گیرن بازیکن دو ریالی رو به قیمت میلیاردی می خرند
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1397/08/22
یعنی این بی مغزا کاری جز ازار و اذیت ملت بلد نیستن؟
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1397/08/23
اف سی غلط کرده وقتی فدارسیون از پول بیت المال استفاده میکنه باید تابع قانون باشه حتی اگر تعلیق بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج