نعمتی: مقابل پیکان به سختی ۱۱ نفر می‌شویم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۷۶۹۹
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
۵۳۴۶
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از مسابقات سنگین ۵ روز به استراحت رفتیم اما شرایط ما الان به گونه‌ای است که به سختی مقابل پیکان می‌توانیم ۱۱ بازیکن به زمین بفرستیم.

خبرگزاری فارس: سیامک نعمتی درباره شروع تمرینات این تیم بعد از پنج روز و کمبودهایی که از نظر بازیکن وجود دارد گفت‌وگویی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

تمرینات پرسپولیس بعد از 5 روز تعطیلی از روز گذشته آغاز شد و این در حالی است که تعداد بازیکنان برای انجام یک بازی فوتبال هم کافی نبود.

بله، بعد از بازی با کاشیما، آقای برانکو پنج روز به بازیکنان استراحت داد تا از فشار بازی‌ها خارج شویم و از نظر روحی روانی در شرایط بهتری قرار بگیریم. ما خودمان را آماده حضور در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی می‌کنیم، هر چند که عملکرد ما در لیگ قهرمانان آسیا با همه کمبودها خوب بود و به مقام دوم رسیدیم.

در حال حاضر همه تمرکز ما روی لیگ است اما تمرینات خودمان را از دیروز خوب شروع نکردیم. چند بازیکن در تیم ملی بزرگسال و امید داریم و چند بازیکن هم مصدوم هستند و متأسفانه حسین ماهینی و محمد انصاری را تا پایان فصل نداریم. ما در این شرایط از نظر بازیکن دچار کمبود هستیم، به طوری که در تمرین دیروز ماساژور تیم درون دروازه قرار گرفت تا بتوانیم فوتبال بازی کنیم.

با این شرایط سخت و حساس چطور می‌خواهید مقابل پیکان حاضر شوید؟

واقعا شرایط ما خوب نیست و فکر می‌کنم مقابل پیکان به سختی یازده بازیکن بشویم چون اصلا بازیکن نداریم و نمی‌دانم آقای برانکو چطور می‌خواهد ترکیب یازده نفره را مقابل پیکان بچیند. خود آقای برانکو هم روز قبل از بازی به ایران می‌آید و نمی‌دانم در این شرایط اصلا می‌شود فوتبال بازی کرد یا نه. من که فکر نمی‌کنم این بازی برگزار شود!

شرایط پرسپولیس به گونه‌ای است که پرسپولیسی ها انتظار داشتند همکاری بهتری با این تیم شود، نظر تو در این مورد چیست؟

واقعا نمی‌دانم در این باره چه بگویم، ما همه سعی و تلاشمان را کردیم تا در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمانی برسیم و درنهایت به فینال رفتیم اما دوم شدیم، اما اینکه ما به فینال آسیا رسیدیم گناه نیست که برای ما بخواهند در این شرایط مسابقه برگزار کنند. ما کمبود بازیکن داریم و نمی‌دانم که چرا اینگونه برنامه‌ریزی کرده‌اند.

ما قبول داریم که باید بازی‌های لیگ انجام شود، اما نیاز داشتیم که شرایط حساس ما را درک کنند. ما بازیکن مصدوم داریم و از نقل و انتقالات هم محروم بودیم و در این شرایط فکر نمی‌کنم مقابل پیکان یازده بازیکن هم بشویم. شرایط واقعا سختی را سپری می‌کنیم و بهتر است که مسئولان برگزارکننده بازی‌ها بدانند ما به عنوان تیمی که مدعی قهرمانی است نیاز به جمع‌آوری امتیاز داریم و در این شرایط واقعا کار سخت است.

با همه این شرایط، برای شادی دل هواداران و قهرمان شدن می‌جنگیم، اما اینکه چه مسئله‌ای رخ بدهد در جریان نیستم و نمی‌دانم که بازی برگزار می‌شود یا نه، اما امیدوارم مسئولان تصمیم‌گیرنده شرایط پرسپولیس را درک کنند. ما نمی‌خواهیم تصمیمی گرفته شود که تیم‌های دیگر ضرر کنند، فقط می‌خواهیم وضعیت ما را درک کرده و شرایطی ایجاد کنند تا در یک رقابت برابر به میدان برویم.

برانکو اعلام کرده که مجبور است با تیم زیر هفده ساله‌ها به مصاف پیکان برود!

به هر حال آقای برانکو زیر و بم پرسپولیس را می‌شناسد و می‌داند که در تیمش چه خبر است. شرایط ما واقعا سخت و دشوار است و مطمئنا اگر قرار به انجام بازی باشد، باید بازیکنان جوان به میدان بروند، چون تعداد بازیکنان بزرگسال پرسپولیس به حد کافی نیست.

اینقدر فشار مسابقات زیاد بود که محمد انصاری و حسین ماهینی به صورت شدید مصدوم شدند و تا آخر فصل آنها را نداریم و دلیل آن هم به دلیل فشار زیادی بود که روی تیم ما وجود داشت. ما دوازده بازیکن بودیم که در چند جام جنگیدیم و مطمئنا شرایط از این به بعد هم همینطور خواهد بود. امیدوارم که دیگر مصدومی نداشته باشیم و دو بازیکن آسیب‌دیده ما هم هر چه زودتر به پرسپولیس برگردند.

در حدود ۲۵ روز باید ۶ بازی سنگین برگزار کنید و این نگرانی وجود دارد که در همین شرایط باز هم بازیکن مصدوم داشته باشید و امتیاز از دست بدهید.

واقعا برگزاری ۶ بازی در ۲۵ روز بسیار سخت است و این را هم باید در نظر بگیرید که برخی از بازی‌ها در شهرستان برگزار می‌شود و ما باید به سفر هم برویم، اما ما تا همین جا جنگیدیم و از این به بعد هم می‌جنگیم.

برخی از بازی‌های ما با رقبای مستقیم‌مان است و به قولی، بازی‌های ما شش امتیازی است و این مسائل کار ما را سخت‌تر می‌کند. باید مقابل این رقبا بهترین نتایج را بگیریم اما باز هم اعتقاد دارم که مسئولان برگزارکننده بازی‌ها می‌توانستند از نظر زمانی به ما کمک کنند.

پیکان را چطور تیمی می‌بینی؟ به هر حال خودت سابقه بازی در این تیم را داری.

پیکان تیم خوبی است و شرایط خوبی هم دارد، آنها امسال تیم خیلی خوبی هستند اما ما اصلا تمرکزی روی تیم پیکان نداشتیم، چرا که در تعطیلات بودیم و فکر نمی‌کردیم با این تیم بازی می‌کنیم و بعد از پنج روز تعطیلی فقط با دو جلسه تمرین باید با پیکان بازی کنیم و این مسئله کار را بسیار سخت خواهد کرد.

قهرمان نشدن در لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس را از نظر روحی دچار مشکل نخواهد کرد؟

ما دوست داشتیم قهرمان آسیا شویم، هیچ تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان نشده بود و ما دوست داشتیم این کار را انجام دهیم تا اولین تیمی باشیم که قهرمان می‌شویم، اما نشد.

همه از این وضعیت ناراحت بودیم چون هدف ما قهرمانی آسیا بود، اما بعد از هر شکستی موفقیت در راه است و امیدوارم آنقدر بجنگیم تا به موفقیت برسیم، باید تلاش کنیم در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا باز عملکرد خوبی داشته باشیم تا بتوانیم با درس گرفتن از فینال گذشته، قهرمان آسیا شویم.

هواداران پرسپولیس معتقد بودند که اگر تو در بازی برگشت حضور داشتی، پرسپولیس می‌توانست قهرمان آسیا شود.

هواداران به من لطف دارند و من از آنها ممنون هستم، اما بعد از اینکه در بازی رفت فینال آسیا بازی کردم، غیبتم در بازی برگشت بزرگترین حسرت برای خودم بود چون نتوانستم در بزرگترین فینال بازی‌های باشگاهی در آسیا در بازی برگشت به میدان بروم.

مطمئنا بیشترین لطمه را از غیبتم در فینال آسیا خودم خوردم، اما این را باید به هواداران بگویم که ما با یک بازیکن به فینال آسیا نرسیدیم بلکه ما یک تیم داخل زمین و یک تیم بیرون از زمین بودیم که با هم موفق شدیم و اینطور نبود که چون من نبودم نتیجه نگرفتیم. من دوست داشتم به پرسپولیس کمک کنم اما نشد و مطمئنا از این به بعد بیشتر تلاش خواهم کرد تا در سایر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1397/08/26
میخواستین جعل نکنید تا محروم نشید@@@!
United Arab Emirates
15:05 - 1397/08/26
معلومه از 2 قهرمانی و2 نایب قهرمانی استقلال تو اسیا خیلی میسوزید و همیشه انکار میکنید
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1397/08/26
انقدر که کیسه کشا زیر اخبار پرسپولیس کامنت میذارن زیر اخبار باشگاه خودشون پیداشون نیست:))
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1397/08/27
اصلا به عشق 6تاییها بهشون 6تا سناره میدیمواسه کیسه کشا قراره یه جام4جانبه بذارن.اونم میزبانش استقلاله .بیاد اونجا قهرمان بشه بهش ستاره بدن.اگه استقلال تو لیگ برتر بتونه حتی نایب قهرمان بشه بازم ما بهش ستاره میدیم.اصلا به عشق 6تاییها بهشون 6تا ستاره میدیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر