خدمتکاران هوشمند؛ بهترین ربات‌های تمیزکننده ٢٠١٨
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۸۴۱۹
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۷
۱۲۳۳۹
ربات‌های هوشمندی که کار جاروبرقی را انجام می‌دهند، دیگر تنها همان طبقه را تمیز نمی‌کنند، همچنین آن‌ها به شما اجازه می‌دهند با یک برنامه روی گوشی هوشمندتان یا یک دستیار شخصی مثل آمازون الکسا یا گوگل هوم آن‌ها را از دور کنترل کنید.

روزنامه شهروند - مهرنوش گرکانی: ربات‌های هوشمندی که کار جاروبرقی را انجام می‌دهند، دیگر تنها همان طبقه را تمیز نمی‌کنند، همچنین آنها به شما اجازه می‌دهند با یک برنامه روی گوشی هوشمندتان یا یک دستیار شخصی مثل آمازون الکسا یا گوگل هوم آنها را از دور کنترل کنید.

بعضی از آنها حتی می‌توانند از کاری که انجام می‌دهند، تصویر بگیرند و برای شما بفرستند، بنابراین درحالی‌که شما در خارج از کشور هستید، می‌توانید خانه خود را تحت نظر داشته باشید.

اما این سوال برای همه وجود دارد که واقعا آنها کار می‌کنند؟ برای آن‌که ثابت شود این روبات‌های هوشمند کار می‌کنند یا برای آن‌که خلأهای آنها مشخص شود، آنها را در آزمایشگاه کمبریج ماسا مورد آزمایش قرار داده‌اند.

این ربات‌ها از این نظر مورد ارزیابی قرارگرفتند که آیا برنامه‌های آنها آسان یا عملکردشان واقعا هوشمندانه است و همچنین آیا واقعا آنها می‌توانند خانه را تمیز کنند یا نه؟

ما می‌دانیم که همه به دنبال فناوری‌های جدید هستند و این را هم می‌دانیم که هر نوع از جاروبرقی می‌تواند خانه را تمیز کند، اما کدام‌یک آسان‌تر است؟

تکنولوژی پیشرفت می‌کند تا کیفیت زندگی ما را بالا ببرد. همه می‌دانیم عواملی مانند کیفیت، سبک، قیمت و عملکرد؛ عناصر مهمی در شکار تکنولوژی‌های هوشمند هستند.

باید این را بدانیم که زندگی مهمتر از تمیز کردن صرف است و تکنولوژی هم این را دریافته است و گویا تکنولوژی ماموریتش آن است که به ما کمک کند زندگی ساده‌تری داشته باشیم.

اگر شما به دنبال خرید یکی از این ربات‌های هوشمند هستید، در این‌جا بهترین مکانیسم‌های این ربات‌ها را بررسی کردیم. این محصولات مورد بررسی قرار گرفته‌اند تا به شما در هنگام خرید کمک کنند و آن‌چه شما به آن نیاز دارید را پیشنهاد دهند.

LG Hom-Bot Turbo+ CR5765GD

به آبنده خوش آمدید

به نظر می‌رسد بهترین ربات هوشمند برای جارو کردن LG Hom-Bot Turbo+ CR٥٧٦٥GD است. می‌توانید آن را از طریق گوشی هوشمند خود کنترل کنید و به آن بگویید کجا و چه زمانی باید تمیز شود.

برخلاف بسیاری از ربات‌های هوشمند تمیز‌کننده HomeGuard می‌تواند تصاویر و ویدیو را منتقل کند.

این بدان معنی است که شما می‌توانید این ربات را جلوی ورودی اصلی پارک کنید و هر زمان چیز بیشتری از یک حیوان خانگی وارد خانه شد، از آن عکس یا فیلم بگیرد و برای شما ارسال کند.

اگر شما همیشه نگران ایمنی خانه خود بوده‌اید و نمی‌خواهید خانه خود را مجهز به دوربین کنید یا فقط می‌خواهید بدانید وقتی در خانه نیستید، چه اتفاقی در خانه‌تان ممکن است بیفتد، یک Hom-Bot بخرید تا خیالتان از بابت تمیزی و ایمنی راحت باشد.

خوشبختانه Hom-Bot Turbo + همچنین یک جاروبرقی عالی است، حتی اگر خانه‌تان مدت‌ها خالی بوده و کلی خاک روی زمین و و سایل‌تان نشسته و می‌‌خواهید قبل از ورودتان به خانه برایتان تمیز کند، به راحتی می‌تواند تمام خاک‌ها را جمع‌آوری کند.

در آزمایش‌ها هم نشان داده است که حتی می‌تواند توده‌ای از خاک و آوار را نیز در مدت یک هفته کاملا تمیز کند.

تنها مشکل این ربات هوشمند این است که هنوز با الکسا سازگاری ندارد، اما با گوگل هوم به خوبی کار می‌کند و برنامه گوشی هوشمند آن هم بسیار قوی و کارآمد است.

شما می‌توانید به آن یک نقشه برای تمیز کردن بدهید یا از راه دور آن را به اتاق‌های دیگر راهنمایی کنید.

وقتی به ویژگی‌های این دسته از ربات‌های هوشمند نگاه می‌کنیم، می‌توان گفت LG Hom-Bot Turbo+ CR٥٧٦٥GD یکی از بهترین ربات‌های هوشمند جارو است، هوش برتر، قدرت تمیزکنندگی بسیار بالا، طراحی خوب و ظاهر زیبا از ویژگی‌های آن است.

قیمت: ٦١٥ دلار


eufy boostiq robovac 30c

به آبنده خوش آمدید

eufy boostiq robovac 30c گویی با شما زندگی می‌کند. کسانی که به خانه‌های هوشمند علاقه دارند و آن را خریداری کرده‌اند، بسیار راضی هستند.

با توجه به نمونه قبلی که این شرکت ساخته بود، پیشرفت‌های خوبی داشته و همچنان کار با آن بسیار ساده است و برنامه آن روی موبایل‌های هوشمند اجرا می‌شود.

شما می‌توانید از راه دور برنامه تمیز کردن آن را تنظیم و وضع باتری آن را چک کنید و به آن دستور دهید چه مکان‌هایی را تمیز کند.

اگر هم با تلفن هوشمندتان نمی‌خواهید این کارها را انجام دهید، از طریق دستیار شخصی الکسا یا گوگل هوم می‌توانید برنامه‌های آن را تنظیم کنید.

Eufy همچنین شامل دو نوار مرزی مغناطیسی است که می‌تواند برای نگه داشتن ٣٠C و جلوگیری از سرگردان شدن آن در مناطق حساس کمک کند.

این ربات می‌تواند انواع زباله‌ها و خاک‌ها را جمع کند. البته باید بدانید که این ربات‌ها نمی‌توانند جعبه‌های پیتزای شما را از روی زمین جمع کنند.

قیمت: ٣٠٠ دلار


EcoVacs Deebot Ozmo 930

به آبنده خوش آمدید

آزمایش‌ها نشان می‌دهد EcoVacs Deebot Ozmo 930 از بسیاری از رقبای خود جلوتر است. اکثر این ربات‌ها به شما اجازه می‌دهند از راه دور آنها را کنترل کنید و به آنها فرمان تمیزکردن یا متوقف‌شدن بدهید، اما این ربات می‌تواند با صدای شما کار کند.

صدایی که با الکسا و گوگل هوم شما در منزل سازگار باشد. شما همچنین می‌توانید موانعی برای آن ایجاد کنید که نمی‌خواهید ربات وارد آن‌جا شود و به آن دستور دهید که به این مکان‌ها نرود.

این ویژگی باعث می‌شود سرعت عمل این ربات بالا رود و زودتر خانه شما را تمیز کند. پس از اتمام یک مرحله تمیزکردن کل خانه باید زمانی طولانی استراحت کند تا بتواند دوباره کار کند.

قیمت: ٥٦٣ دلار


EcoVacs Deebot N79

به آبنده خوش آمدید

EcoVacs Deebot N79 از اکتبر ٢٠١٧ پرفروش‌ترین ربات هوشمند جارو در آمازون بوده است. این ربات با قیمتی کمتر از ٢٠٠ دلار به فروش می‌رسد، اما قیمت پایین آن از شگفت‌انگیزبودنش کم نمی‌کند.

قیمت پایین این محصول، این واقعیت را تغییر نمی‌دهد که N79 پایه این مدل از جاروها در دوران ما بوده است.

N79 از راه دور با گوشی هوشمند قابل کنترل و کار با برنامه آن بسیار ساده است، اما با الکسا و گوگل هوم و دیگر دستیارهای شخصی سازگار نیست.

N79 در آزمایش‌ها هود را خوب نشان داد. این ربات خوب تمیز می‌کند و لکی باقی نمی‌گذارد، اما در برخی اوقات زیر مبلمان گیر می‌کند یا از روی فرش‌های با پرز زیاد نمی‌تواند رد شود.

نکته بعدی این است که هیچ راهی برای آن‌که بتوان آن را در یک اتاق نگه داشت، وجود ندارد. با این حال باید گفت که این ربات هوشمند به خوبی کار و تمیز می‌کند.

قیمت: ١٩٩ دلار


Samsung POWERbot R7070

به آبنده خوش آمدید

Samsung POWERbot R7070 یک نماد از ویژگی‌های نوآورانه است. مانند یک شاتر عمل و خیلی سریع همه چیز را تمیز می‌کند. برنامه‌های سامسونگ واقعا دوست‌داشتنی هستند.

شما می‌توانید از طریق برنامه آن را مدیریت، خاموش، روشن و برای آن برنامه‌ریزی کنید، همچنین به آن نقشه تمیز کردن بدهید و ببینید کجای خانه‌تان وجود دارد. این ربات با الکسا نیز سازگار است.

با این حال در آزمایش‌ها یک نقص مهم از خود نشان داده است؛ بارها و بارها تلاش شد تا روی فرش بماند و آن را به خوبی تمیز کند، اما نتوانست و به اطراف اتاق می‌رفت.

به نظر می‌رسد نقص مکش خودکار آن با به‌روزرسانی برنامه Samsung POWERbot R7070حل شود.

قیمت: ٤٩٨ دلار

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1397/08/30
تا پارسال میشد اینا رو تا حداکثر چهار میلیون خرید الان هر کدومشون پول یه پرایده
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1397/08/30
خوب نیستن هرچی ببینن می‌خورن البته جوراب
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر