زهیوی: منصوریان مرا برای استقلال می‌خواست
۷۹۸۵۹۹
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
۴۶۲۹ 
رحیم مهدی زهیوی، مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: علیرضا منصوریان در استقلال دو سال دنبال جذب من بود و خوشحالم که قرار است با این مربی کار کنم.

خبرگزاری تسنیم: رحیم مهدی‌زهیوی در مورد شرایط این روزهای ذوب‌آهن گفت: از زمانی که منصوریان به عنوان سرمربی انتخاب شده است، جو تیم بهتر شده و این مربی هم با بازیکنان رابطه‌ای خوب دارد. منصوریان با بازیکنان صمیمی است و خوشبختانه جو تیم خوب است. امیدوارم که این تغییرات اتفاقات خوبی را برای تیم ما رقم بزند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا ذوب‌آهن با امید نمازی نتایج خوبی نگرفت، تأکید کرد: من از ابتدای لیگ همراه این تیم نبودم و در چند بازی برای ذوب‌آهن به میدان رفتم. نمی‌توانم قضاوت خاصی داشته باشم که مثلاً سرمربی مقصر بود یا بازیکنان، فقط می‌توانم بگویم که حس جنگیدن در تیم وجود نداشت، ولی حالا امیدارم شرایط تغییر کند. این را هم باید بگویم که سعید آذری به عنوان مدیرعامل باشگاه کارش را به بهترین شکل انجام داده است و حالا نوبت ماست که نتایج گذشته را جبران کنیم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان یادآور شد: زمانی که منصوریان سرمربی استقلال بود دو فصل پیاپی مرا می‌خواست که قسمت نشد به استقلال بروم و حالا باید در ذوب‌آهن با هم کار کنیم. امیدوارم که بازیکن تاثیرگذاری برای منصوریان و ذوب‌آهن باشم و نهایت تلاشم را به خرج می‌دهم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج