یوونتوس مقصد بعدی ستاره قرضی رئال؟
۷۹۸۶۴۴
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
۲۹۴۵ 
خامس رودریگز در این فصل روزهای خوبی را در بایرن پشت سر نگذاشته است و در حال حاضر دوران مصدومیت خود را پشت سر می گذارد.

ورزش سه: خامس که تابستان 2017 با قراردادی دوساله و قرضی از رئال به بایرن پیوست، پس از پشت سر گذاشتن یک فصل تقریبا خوب زیر نظر انچلوتی و سپس هاینکس، مسئولان بایرن را متقاعد کرد تا بند خرید او را در تابستان 2019 فعال کنند اما شرایط برای او در فصل جاری به شکلی غیرمنتظره تغییر کرد.

او مورد توجه نیکو کوواچ، سرمربی چدید بایرن قرار ندارد و اغلب از روی نیمکت کار را شروع می کند. کار به جایی رسیده است که طبق ادعای منابع آلمانی، بایرن دیگر قصد پرداخت 43 میلیون یورو برای خرید دائمی خامس از رئال را ندارد و او تابستان آتی به باشگاه مادریدی باز خواهد گشت.

یوونتوس مقصد بعدی ستاره قرضی رئال؟

امروز کوریره دلو اسپورت گزارش داد که یوونتوس به دقت خامس را زیر نظر دارد و مترصد جذب اوست. در واقع اگر بایرن بند خرید خامس را فعال نکند و او به رئال بازگردد، یوونتوس برای خرید او پیشنهاد خواهد داد. در ابتدا بازگشت خامس به رئال اتفاقی مثبت برای خود و او باشگاه به نظر می رسد اما همه چیز بستگی به آینده ایسکو و آسنسیو دارد.

بدیهی است که حضور این دو باعث خواهد شد تا خامس بازهم در رئال با معضل نیمکت نشینی روبرو شود. در این صورت احتمالا رئال مخالفتی با فروش خامس به یوونتوس نخواهد کرد. باشگاه ایتالیایی تابستان 2017 نیز تلاش داشت تا خامس را به خدمت بگیرد اما در نهایت او راهی بایرن شد.

ستاره کلمبیایی این روزها در مادرید و زیر نظر خوآکین خوان، فیزیوتراپ معتمد خود، مراحل درمان را پشت سر می گذارد. روابط خوب ژرژ مندس، ایجنت خامس با یووه و حضور رونالدو در این تیم، احتمالا باعث خواهد شد تا خامس مخالفتی با انتقال به یوونتوس نداشته باشد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج