تخلف ایمیلی دختر ترامپ افشا شد
۷۹۸۹۱۲
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
۳۹۷۹
روزنامه واشنگتن پست افشا کرده که ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور امریکا از یک آدرس ایمیل شخصی برای بحث در مورد فعالیت های مرتبط با دولت استفاده کرده و با این کار قانون را نقض کرده است.

خبرگزاری مهر: روزنامه واشنگتن پست افشا کرده که ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور امریکا از یک آدرس ایمیل شخصی برای بحث در مورد فعالیت های مرتبط با دولت استفاده کرده و با این کار قانون را نقض کرده است.

وی در سال گذشته از این آدرس ایمیل شخصی برای ارسال ایمیل به دستیاران خود و همین طور مقامات عضو کابینه امریکا استفاده کرده است.

تعداد ایمیل هایی که وی از طریق آدرس ایمیل شخصی خود ارسال کرده بسیار زیاد بوده و بالغ بر صدها ایمیل می شود. این ایمیل ها در سال ۲۰۱۷ ارسال شده اند و این موضوع به طور ضمنی به تایید پیتر میریجانیان سخنگوی وی نیز رسیده است. البته این فرد تصریح کرده که ایمیل های ارسال شده توسط دختر ترامپ هرگز حاوی اطلاعات محرمانه نبوده اند.

نکته جالب در این زمینه آن است که یکی از تخلفات هیلاری کلینتون رقیب دموکرات دونالد ترامپ در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ که بارها و بارها مورد استناد خود ترامپ قرار گرفت، استفاده وی از آدرس ایمیل شخصی برای مکاتبات اداری و دولتی بود.

هیلاری کلینتون در زمان تصدی پست وزارت خارجه در دولت اوباما دست به این تخلف زده بود و ترامپ به همین علت هیلاری کلینتون را حقه باز خطاب کرده بود و خواستار به زندان افتادن وی شده بود.

ظاهرا ایوانکا ترامپ در توجیه این تخلف خود به دستیاران خود گفته است که وی با قوانین مربوط به نحوه استفاده از ایمیل شخصی آشنا نبوده و نمی دانسته نباید از این طریق ایمیل های کاری و مرتبط با امور دولتی ارسال کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1397/08/29
به مممممممممممممممممممممممممممممما چه!
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1397/08/29
اوضاع نابسامان مهاجران ایرانی در مرز کرواسی
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1397/08/29
از دختر وزیر اسبق ما باید یاد بگیره؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج