راز جذابیت انسان‌های دوست داشتنی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۹۰۲۴
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
۸۹۴۴
حتما شما هم در اطراف تان افرادی را دارید که بسیار محبوب اند به طوری که دوست دارید همیشه با آنها در تماس باشید. اگر به شخصیت این افراد نگاهی بیاندازید، خواهید دید که برخی رفتارها در تمام آنها مشترک است. افرادی که از نظر اکثریت جذاب اند، به اصطلاح کاریزما دارند.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: حتما شما هم در اطراف تان افرادی را دارید که بسیار محبوب اند به طوری که دوست دارید همیشه با آنها در تماس باشید. اگر به شخصیت این افراد نگاهی بیاندازید، خواهید دید که برخی رفتارها در تمام آنها مشترک است. افرادی که از نظر اکثریت جذاب اند، به اصطلاح کاریزما دارند. اگر دوست دارید که با عادات رفتاری افراد جذاب آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

آنها شنونده خوبی هستند

عادات

افراد جذاب، شنونده های خوبی هستند. زمانی که شما برای آنها حرف می زنید، مدام وسط حرف تان نمی پرند و تمام حرف هایتان را با دقت گوش می دهند. در واقع آنها به شما این حس را منتقل می کنند که حرف هایتان برایشان اهمیت زیادی دارد. بنابراین اگر شما هم می خواهید که در یک مکالمه چهره جذابی از خود نشان دهید، شنونده خوبی باشید.


بدون فکر حرف نمی زنند

عادات

افراد جذاب نه تنها شنونده های خوبی بلکه سخنگوهای توانمندی نیز هستند. آنها برای تک تک جمله هایی که می خواهند به زبان آورند، فکر و از بیان حرف های مبهم خودداری می کنند. اگر ما در کلامی که به زبان می آوریم محتاط نباشیم، پس از مدتی اطرافیانمان را از خود می رنجانیم اما اگر کلام مان فکر شده باشد، تاثیری مثبت خواهد گذاشت.


نصیحت های دیگران را جدی می گیرند

عادات

اگر کسی از شما بخواهد که در مورد موضوعی به او پیشنهاد دهید، بدین معنی ست که برای نظرات شما ارزش قائل است و به شما اعتماد دارد. چنین آدمی، از این جهت که غرور بی جا ندارد و از کمک گرفتن از دیگران خجالت نمی کشد، به چشم همه فردی جذاب و به یاد ماندنی جلوه خواهد کرد.


خود واقعی اش است

عادات

بسیاری ار افراد زمانی که در جمعی قرار می گیرند، خود واقعی شان را از یاد برده و نقش بازی می کنند. اما این رفتار نه تنها جذابیتی نخواهد داشت، بلکه حس بدی هم به طرف مقابل منتقل می کند. اگر ما فردی دوست داشتنی باشیم، نیاز به نقش بازی کردن نداریم و همین واقعی بودن است که ما را در نگاه دیگران جذاب می کند.


به تلفن شان وابسته نیستند

عادات

هیچ چیز آزار دهنده تر از این نیست که شما در حال صحبت با فردی باشید که مدام گوشی اش را چک می کند. اگر می خواهید که شخصیت جذابی داشته باشید، هنگامی که در کنار دیگران هستید باید گوشی تان را فراموش کنید. در غیر این صورت به طرف مقابل تان این حس را منتقل می کنید که هیچ ارزشی برای شما ندارد.


اسم شما را به زبان می آورند

عادات

حتما شما هم دوست دارید که نام تان را از زبان دیگری بشنوید. فردی که کاریزما دارد، نام شما را فراموش نمی کند و سعی می کند در حرف هایش شما را به نام بخواند. یکی از کارشناسان می گوید: «نام شما مهمترین کلمه در جهان تان است، نام تان قدرت و انرژی و احساس فوق العاده ای دارد.» زمانی که شما نام خودتان را می شنوید، توجه تان بیشتر جلب می شود و به تبع اعتمادتان به طرف مقابل نیز افزایش می باید.

زبان بدن قدرتمندی دارند

عادات

افراد جذاب می دانند که نباید تنها به حرف تکیه کرد. آنها علاوه بر حرف های فکر شده ای که به زبان می آورند، زبان بدن قوی نیز دارند. در واقع آنها به کمک زبان بدن خود بر حرف هایشان تاکید و منظورشان را بهتر می رسانند. به عنوان مثال لبخند و تماس چشمی دو فاکتور مهم افراد جذاب است که حس مثبت و راحتی را به طرف مقابل منتقل می کنند.


به دنبال نقطه مشترک هستند

عادات

همه ما با یکدیگر مشترکاتی داریم اما آنچه اهمیت دارد پیدا کردن آنهاست. افرادی که کاریزما دارند، در ارتباط با دیگران بسیار موفق اند. در واقع آنها یاد گرفته اند که چگونه بین خود و اطرافیان شان نقاط مشترک پیدا کنند. آنها سعی می کنند که مکالمه را به سمتی مثبت سوق دهند و ثابت کنند که طرف مقابل شان برایشان اهمیت دارد.


به همه احترام می گذارند

عادات

برای افراد جذاب فرقی نمی کند که با چه کسی در ارتباط اند، می خواهد ریئس اش باشد یا گارسون یک رستوران، آنها با همه به یک شیوه و با احترام برخورد می کنند. از نظر آنها همه لیاقت احترام و رفتار خوب را دارند. در حقیقت آنها خودشان را بالاتر از دیگری نمی بینند و همین طرز فکر آنها را جذاب می سازد.


ثبات شخصیتی دارند

عادات

حتما دیده اید افرادی را که بسته به مود و حال آن روزشان، رفتارشان هم تغییر می کند. به عنوان مثال یک روز که از دست مادرش عصبانی ست، جواب سلام تان را هم نمی دهد. اما افرادی که کاریزما دارند، بدون توجه به حال شان، همیشه با دیگران به یک شکل برخورد می کنند. همین رفتار باعث می شود که دیگران همیشه روی ثبات شخصیتی آنها حساب و احساس راحتی بیشتری با آنها کنند.


آنها شوخ طبع هستند

عادات

برخی ها فکر می کنند که هر چه اخموتر باشند و خودشان را بیشتر بگیرند، از نظر دیگران جذاب ترند. در حالی که اینگونه نیست. افراد جذاب اعتماد به نفس بالایی دارند، بنابراین از این که گاهی دیگران را بخندانند، هراسی ندارند. دیگران نیز به جای این که به آنها بخندند، با آنها می خندند و همین رفتار بر محبوبیت و جذابیت آنها می افزاید.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1397/08/30
من همه این مشخصاتو دارم و همه کاریزما صدام میزنن.
پاسخ ها
راضی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
چه اعتماد به نفسی داری واقعا خسته نباشی نارسیسم✋✋
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/08/30
بسیار عالی.مرسی.مفید بود
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/08/30
بسیار عالی.مرسی.مفید بود
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/08/30
من تا حدودی همه این ویژگی ها رو دارم ولی مهمترین فاکتور توو ایران پرروییه!
مخصوصا تو محیط کار که اگه اهل خودنمایی و شواف نباشی هیچ کس تحویلت نمیگیره.
پاسخ ها
پرستو
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
آخ آخ عالی گفتین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
دقیقا منم اگه تعریف از خود نباشه بیشتر این ویژگی ها رو دارم ولی متاسفانه خودنمایی ندارم وآدمهای دو رو وپشت هم انداز وپر رو موفقیتشون از من بیشتره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر