گزافه‌گویی جدید برایان هوک علیه ایران
۷۹۹۰۵۴
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
۶۷۹۵
در ادامه گزافه‌گویی‌های مقامات آمریکایی رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امورخارجه آمریکا مدعی شد که تجارت با ایران می‌تواند به معنای تامین مالی تروریسم باشد.

ایسنا نوشت: در ادامه گزافه‌گویی‌های مقامات آمریکایی رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امورخارجه آمریکا مدعی شد که تجارت با ایران می‌تواند به معنای تامین مالی تروریسم باشد.

برایان هوک رئیس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا در امور ایران مدعی شد: زمانی که شرکت‌ها با ایران تجارت دارند، آنها احتمالا تروریسم را تامین مالی می‌کنند.

وزارت امورخارجه آمریکا در پیامی توئیتری به نقل از هوک نوشت: وقتی شرکت‌ها با ایران تجارت می‌کنند، احتمال دارد تروریسم را، شاید در خاک خودشان، تامین مالی ‌کنند. هدف تحریم‌های ما محروم کردن ایران از توانایی صدور تروریسم است. ما درخصوص دور زدن تحریم‌ها هوشیار هستیم و منعی برای توقف آن نخواهیم داشت.

آمریکا پس از نقض توافق هسته‌ای و خروج از آن، روز پنجم نوامبر تحریم‌های علیه ایران را که به واسطه توافق لغو شده بودند اعمال کرد. مقامات این کشور پیش از این نیز اعلام کردند که شرکت‌ها یا باید فقط با آمریکا تجارت کنند یا با ایران و نمی‌توانند بازارهای هر دو کشور را باهم داشته باشند.

این در حالی است که اتحادیه اروپا تلاش می‌کند سازوکاری ویژه برای حفظ کانال پرداخت به ایران و در نتیجه ادامه تجارت با ایران ایجاد کند.

مقامات کشورمان بارها این ادعاهای بی‌اساس و نخ‌نما علیه ایران را تکذیب و تاکید کرده‌اند که اصلی‌ترین حامیان تروریسم در منطقه و جهان آمریکا و متحدانش هستند اما آنها تلاش دارند بااین ادعاهای واهی بر واقعیت پشت پرده تروریسم در جهان سرپوش بگذارند.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1397/08/29
یک مشت خل و چل , دور ترامپ دیوانه و نادان رو گرفته , این احمق معلومه واقعا دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداره که این چرندیات رو میگه
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1397/08/29
متحدانش اروپا و ناتو هم هست. ما با همه سر لج داریم و خر و خرما هم میخایم
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1397/08/29
حرف هاش کاملا منطقی هستند
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1397/08/29
اﮔﺮ اﻳﺮاﻥ ﺑﻪ ﺩاﺩ ﻣﺮﺩﻡ اﻳﺮاﻥ ﺑﺮﺳﺪ و ﻛﻤﺘﺮ ﺑﻪ ﻓﻜﺮ ﺑﻴﮕﺎﻧﮕﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﺸﻜﻞ ﻛﻤﺘﺮﻱ ﺩاﺭﺩ و ﺣﺪاﻗﻞ اﺯ ﻃﺮﻑ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺩﺵ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ.
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1397/08/29
لطفا کمی منصف باشیم،،هرمقام یا مسئولی در هرجای دنیا هرحرفی درمورد ایران میزند گزافه ویاوه گویی کرده اما روزانه صدنفر از بعضی مسئولین ما خط ونشان برای بعضی کشورها یا برخی مقامات دیگر کشورها میکشند اسم آن را میگذاریم پاسخ کوبنده ودندان شکن...
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1397/08/29
هیچ کانال اروپایی در کار نیست دلتون رو خوش نکنید.
United Arab Emirates
20:51 - 1397/08/29
این کجاش سخنان گزافه؟
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1397/08/29
خفه شو گاوچرون لجن،تروریست تو و دولت متبوعت و هم پیمانانش هستند زورتون به جمهوری اسلامی ایران نمیرسه حرف مفت میزنید،،مرگ بر آمریکا،اسراییل و آل سعود و کدخدا پرستها و غرب زده های بزدل که برای نوکری اربابانشون مشغول دم تکان دادن هستند
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1397/08/30
عین واقعیت را گفته اتحادیه اروپا هم تمایلی به همکاری با ایران نداره بازار 50درصدی آمریکا را با بازار 1 درصدی ایران معاوضه نمیکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج