تسویه با نیومایر، گرو، شفر و دیگر خارجی‌ها
۷۹۹۰۸۳
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
۷۸۴۵ 
وزارت ورزش به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تأکید کرد پول خارجی‌ها را بدهند تا فردا مشکلی برای باشگاه ایجاد نشود.

خبر ورزشی: استقلال تهران درست در روز‌هایی که خیلی‌ها می‌گویند باشگاه پول ندارد، بدهی خارجی‌ها را تسویه کرد. آبی‌ها در ابتدای فصل بخشی از پول قرارداد این بازیکنان را پرداخت کردند ولی اخیراً خارجی‌ها به وضعیت موجود اعتراض داشتند.

حتی نیومایر و الحاجی گرو به نشانه اعتراض چند جلسه در تمرینات شرکت نکردند. گرو که با مسئولان جلسه گذاشته بود جدی‌تر به نظر می‌رسید و حتی گفته بود تا زمانی که پول نرسد، پا به توپ نمی‌شود. تصور کنید نه او و نه نیومایر امسال عملکرد خوبی نداشته‌اند ولی به هر حال، چون باشگاه به آن‌ها متعهد شده، چاره‌ای نداشت جز اینکه پول‌شان را بدهد.

در ابتدای فصل امسال هم وزارت ورزش به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تأکید کرد پول خارجی‌ها را بدهند تا فردا مشکلی ایجاد نشود. با اینکه استقلالی‌ها مشکلات خاص خودشان را دارند مشخص شد به هر شکلی توانسته‌اند طلب دو بازیکن و مربیان را پرداخت کنند. شفر و دستیارانش هم به طور کامل پول خود را تا این لحظه گرفتند تا موقتاً صدای اعتراض‌شان در باشگاه بخوابد.

پرداخت پول به خارجی‌ها این روز‌ها باعث اعتراض بازیکنان داخلی شده است. خبر‌های رسیده حکایت از آن دارد که اکثر بازیکنان تا این لحظه تنها ۲۰ درصد از دستمزد فصل خود را گرفته‌اند. آن‌ها اعتراض دارند که چرا باید خارجی‌ها پول‌شان را بگیرند ولی بازیکنان داخلی که بار اصلی تیم به دوش‌شان است، دریافتی خاصی نداشته باشند.

اصلاً این مسئله یکی از دلایلی بوده که باعث شده تا رابطه خارجی‌ها و ایرانی‌های استقلال خوب نباشد و بازیکنان نیومایر و الحاجی گرو را اصلاً تحویل نگیرند.

باشگاه امسال از طریق فروش نورافکن، حسینی و تیام حدود ۴۰۰ هزار دلار و ۶۰۰ هزار یورو درآمد داشته است، در این بین ۳۰۰ هزار یورو هم از کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته است بنابراین وضع آنقدر‌ها هم بد نیست ولی به هر حال هواداران انتظار دارند خارجی‌ها (به خصوص نیومایر و گرو) عملکرد بهتری داشته باشند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج