کودک آزار شوشتری، مشکل روانی دارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
کتاب لند_1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۹۰۹۰
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
۸۵۴۷
استاندار خوزستان در خصوص مسأله تجاوز به «پسران شوشتر» نیز خاطرنشان کرد: اقدامات لازم از نظر مسایل انتظامی و قضایی در زمان حادثه تجاوز صورت گرفته بود اما رسانه‌ای نشده بود. شریعتی تصریح کرد: فرد خاطی در این حادثه، یک فرد شناخته شده و جزو افرادی است که مشکلات روانی دارد و مرتباً به مراکز روان درمانی برده می‌شود. اقدامات لازم در این حوزه در حال انجام است و ما نیز پیگیر مسأله هستیم.

خبرگزاری ایسنا: استاندار خوزستان با بیان این‌که بحران‌های کارگری، ناشی از مدیریت ناصحیح و نیروی مازاد است، آخرین وضعیت دو شرکت گروه ملی و نیشکر هفته تپه را تشریح کرد.

«غلامرضا شریعتی» امروز، 29 آبان‌ماه در نشست خبری با اشاره به صحبت‌های مطرح شده در خصوص عنایت مقام معظم رهبری نسبت به وی، اظهار کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری مایه افتخار و مباهات هر شخصی است اما بار را بر دوش افرادی که نسبت به آن‌ها عنایت شده است، سنگین‌تر می‌کند و آن افراد باید بار سنگین مسئولیت‌ها را دوچندان بر دوش خود احساس کنند.

وی با اشاره به سفر هفته گذشته معاون اول رئیس‌جمهور به خوزستان، افزود: در ابتدا مقرر بود تا رئیس‌جمهور به استان سفر کند اما با توجه به تراکم کارها، ایشان به استان خوزستان سفر کردند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در این سفر پروژه‌های بسیار خوب و مورد نیاز استان به بهره‌برداری رسیدند. این پروژه‌ها، پروژه‌هایی بودند که در گذشته ابتر مانده بودند و خوشبختانه با حضور آقای جهانگیری افتتاح شدند.

شریعتی با بیان این‌که فاز نخست طرح 550 هزار هکتاری به اتمام رسیده است، گفت: عمده اراضی این فاز زیرکشت رفته است و بخشی از این زمین‌ها نیز برای بار نخست کشت شده‌اند. امیدواریم با پیگیری‌هایی که انجام می‌گیرد، بتوانیم فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری را نیز اجرایی کنیم.

وی ادامه داد: تصمیم‌های مختلفی درباره مسایل ریزگرد و آب و فاضلاب استان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور گرفته و این تصمیمات به بخش‌های مختلف نیز ابلاغ شد تا شاهد اجرایی شدن آن‌ها باشیم.

وی در خصوص رابطه استاندار خوزستان با نمایندگان استان، گفت: این رابطه میان ما رابطه‌ای دوطرفه است. موارد زیادی است که نمایندگان به دنبال آن هستند اما من مخالف آن‌ها هستم.

شریعتی ادامه داد: نمایندگان نظرات خود را تحمیل نمی‌کنند و با صحبت‌ها به جمع‌بندی و نتیجه می‌رسیم. این‌که همه چیز را برای خودمان بخواهیم، صحیح نیست و باید به همه حق اظهار نظر داد.

شریعتی در خصوص مسأله منبع به‌کارگیری نیروهای بازنشسته، تصریح کرد: در استانداری خوزستان تنها آقای هاشمی‌زاده که معاون عمرانی من بود بخشنامه منبع کارگیری شامل حالش می‌شد. ایشان چند بار استعفا دادند اما من درخواست کردم تا پایان اربعین بمانند. آقای هاشمی از 26 آبان‌ماه دیگر مسئولیتی در استانداری ندارد و از استانداری خوزستان رفته است.

وی در پاسخ به این پرسش که نرخ بیکاری در استان خوزستان در دو سال اخیر رشد داشته است، گفت: نرخ بیکاری که در استان و در دو سال گذشته مطرح شده، به‌صورت فصلی و برآوردی است. در سال گذشته 65 هزار نفر بیمه شده جدید داشته‌ایم و این آمار ثبت شده است. در این زمینه نباید آمار خام نرخ بیکاری ارائه شود و آمار نرخ اشتغال و بیکاری هر 5 سال به طور دقیق اعلام می‌شود.

بحران‌های کارگری، ناشی از مدیریت ناصحیح و نیروی مازاد است

استاندار خوزستان با اشاره به بحران‌های کارگری در استان گفت: این کارخانه‌ها بیش از نیم قرن سابقه دارند که باید به‌تدریج اصلاح شوند. مدیریت ناصحیح و نیروی مازاد دست به دست هم داده تا بحران‌های کارگری در استان ایجاد شود.

وی ادامه داد: باید با همراهی و کار مدیریتی که در استان انجام می‌گیرد، شرایط به شکلی شود که واحدهای تولیدی بتوانند به خوبی فعالیت کنند و این بحران‌های کارگری استان نیز از میان بروند.

شریعتی در خصوص پرونده متهمان بازداشت شده نیشکر هفت تپه و کارگران گروه ملی فولاد ایران گفت: در حال رصد این مسأله هستیم اما موضوع دقیق را باید از مراجع قضایی پرسید. ما دنبال موضوع حقوق کارگران هستیم و امیدوارم حقوق کارگران این شرکت‌ها نیز ظرف یک یا دو روز آینده به آن‌ها اختصاص پیدا کند.

چرخ کارخانه گروه ملی در حال راه افتادن است

استاندار خوزستان با اشاره به اقدامات انجام گرفته درخصوص برطرف کردن مشکلات گروه ملی تصریح کرد: برای گروه ملی بحث تأمین مواد اولیه انجام شده و شرایط برای تولید این شرکت فراهم است.

وی افزود: این کارخانه چون زیان انباشته زیادی دارد و خط تولید آن قدیمی است، قیمت تمام شده محصولش زیاد است و اگر محصول آن در بورس عرضه می‌شد، تولید در آن به صرفه نبود.

شریعتی با بیان این‌که دولت اجازه‌هایی برای گروه ملی صادر کرده که برای هیچ واحد صنعتی دیگری در کشور صادر نکرده است، تصریح کرد: با مجوزی که وزارت صنایع برای گروه ملی فولاد ایران صادر کرد، آن‌ها می‌توانند خارج از بورس محصولات تولیدی خود را در بازار به‌صورت آزاد بفروشند.

وی با بیان این‌که چرخ کارخانه گروه ملی فولاد ایران در حال راه افتادن است، گفت: باید دست به دست هم دهیم تا این چرخ از کار نیافتد و بتواند در مسیر تولید قرار بگیرد، چون اگر مجدداً مشکلی برای آن به وجود آمد، ابتدا کارگران دچار مشکل خواهند شد.

مشکلات شرکت نیشکر هفت‌تپه در حال برطرف شدن است

استاندار خوزستان در خصوص مشکلات شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: این کارخانه خط تولیدی قدیمی و نیروی مازاد داشته و به همین علت شرایط برای تولید در آن دشوار شده بود.

وی گفت: امسال اورهال در کارخانه هفت تپه به شکلی انجام شده که در 35 سال گذشته تاکنون انجام نگرفته است و کارخانه تقریباً به یک کارخانه جدید تبدیل شده است.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: مشکلات کشت و صنعت نیشکر هفت تپه نیز مانند گروه ملی فولاد ایران در حال برطرف شدن است و امیدواریم به‌زودی همه این مسایل کارگری برطرف شود.

رشد بودجه استان در سال 97

شریعتی در ادامه با اشاره به رشد بودجه استان گفت: در سال 97 نسبت به سال 96، بودجه استان 15 درصد در بودجه دولت و 18 درصد در بودجه مجلس رشد داشته است.

وی در خصوص علت بی‌ثباتی در مدیریت میراث‌فرهنگی استان، اظهار کرد: این مسایل را باید از رئیس سازمان میراث‌فرهنگی کشور پرسید اما ما نیز بر انتصاب مدیر بومی تأکید داشتیم. در این زمینه امیدوارم که مدیریت این سازمان که اکنون بومی نیز است بتواند با ثبات به فعالیت خود ادامه دهد.

عامل تجاوز به «پسران شوشتر» مشکلات روانی دارد

استاندار خوزستان در خصوص مسأله تجاوز به «پسران شوشتر» نیز خاطرنشان کرد: اقدامات لازم از نظر مسایل انتظامی و قضایی در زمان حادثه تجاوز صورت گرفته بود اما رسانه‌ای نشده بود.

شریعتی تصریح کرد: فرد خاطی در این حادثه، یک فرد شناخته شده و جزو افرادی است که مشکلات روانی دارد و مرتباً به مراکز روان درمانی برده می‌شود. اقدامات لازم در این حوزه در حال انجام است و ما نیز پیگیر مسأله هستیم.

دنبال‌های گروه تروریستی 31 شهریور، شناسایی و دستگیر شده‌اند

وی با اشاره به حادثه تروریستی 31 شهریور در اهواز گفت: دنبال‌های آن گروه تروریستی شناسایی و دستگیر شده‌اند. همچنین تیم‌های دیگری در استان شناسایی و دستگیر شده‌اند و بحث‌های امنیتی استان به صورت جدی در حال پیگیری است.

استاندار در خصوص بحث بحران‌های تنفسی و باران‌های پاییزی در اهواز گفت: در گذشته هر سال 20 تا 25 هزار بیمار به بیمارستان‌ها مراجعه می‌کردند و با توجه به این‌که عامل اصلی این مسأله درختان کنوکارپوس بودند، مسأله هرس این درختان در دستور کار گرفت.

وی با بیان این‌که بیش از 370 هزار اصله درخت کنوکارپوس در اهواز داریم، ادامه داد: نمی‌توان همه این درختان را از میان برد و با کارهای مراقبتی و هرس آن‌ها شرایط را کنترل خواهیم کرد. با توجه به اقداماتی که در بحث هرس این درختان انجام گرفت، در سال‌های اخیر کمترین مراجعه را به بیمارستان‌ها داشته‌ایم.

استاندار خوزستان گفت: امسال به‌علت خشکسالی، هرس این درختان دیرتر و کمتر انجام شد و این موضوع شرایطی را رقم زد تا امسال مراجعه‌کنندگان به بیمارستان‌ها در مقایسه با سال گذشته رشد داشته باشد اما در مجموع در سال‌های اخیر در مقایسه با سال‌های 92 و 93، شمار مراجعه‌کنندگان به بیمارستان‌ها کاهش قابل ملاحظه‌ای داشته است.

اربعین امسال در امنیت کامل برگزار شد

شریعتی با اشاره به برگزاری مطلوب کنگره اربعین در استان خوزستان تصریح کرد: خوشبختانه اربعین امسال با آرامش و امنیت کامل برگزار شد و امیدواریم در سال‌های آینده نیز به همین شکل اجرایی شود.

وی ادامه داد: ممکن است دشمنان بخواهند تا موارد دیگری مانند حادثه تروریستی 31 شهریورماه را در استان رقم بزنند اما نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی استان با جدیت و تیزهوشی مانع آن‌ها خواهند شد.

استاندار خوزستان با بیان این‌که نباید هیچ موردی مانند حادثه تروریستی اهواز در استان رخ دهد، یادآور شد: حادثه اهواز باعث شد تا دقت خود را در بحث‌های امنیتی استان افزایش دهیم تا دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 35
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1397/08/29
این روانیه اون کچله پارتی داره
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1397/08/29
ناتوان ترین استاندار اقای شریعتی.
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1397/08/29
اگه روانی که باز هم باید به بند کشیده بشه نه آزاد تو خیابون بچرخه و آبرو مردم رو..........
جا همچین روانیایی بین مردم نیست
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1397/08/29
کودک آزار شوشتری باید اعدام گردد چون قبلا سابقه ی همچنین کاری را داشته و سابقه دار است
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1397/08/29
مشکل روانی به این حد داره، بگیرید بندازیدش توی آسایشگاه روانی بجای اینکه آزادش کنید تو جامعه تا مثل حیوون به جون بچه های مردم بیفته.
بعدشم چطور عقلش می رسه از کثافتکاریش فیلمبرداری کنه ، پس خیلی هم مشکل دار نیست فقط ادم پست و کثیفیه
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1397/08/29
خوبه هر غلطی دلش خواسته کرده حالا هم روانی بوده .راستی برادر پسر خاله یا و یا ...مسولی کسی سفارشی یا ...پولی ... که در وسط نبوده ...خوب همین جور هم ره اش نکنید راستی هر سه نفرشان روانی بودند ...
United Arab Emirates
20:08 - 1397/08/29
آهان اگه اون کودک آزار نه؛بلکه متجاوز وحشی اگر مشکل روانی داره پس چرا به خواهرش یا مادرش تجاوز نکرده؟؟و با خودش رو....نداده؟چرا همش ماست مالیش میکنن.از قوه محترم قضاییه خواستاریم شدیدا و سریعا برخورد کنه.چون هیچ انگلی حق زنده موندن نداره
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1397/08/29
مشکل روانی دارد گناه جامعه چیه آقای شریعتی؟
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1397/08/29
خوب قبل از اینکه گند کاری کنه بستری کنن
تا چند وقت پیش مد بود میگفتن شیشه زدن یا مست بود دست خودشون نبوده
حالا میگن روانین این وسط مقصر مردم واون نوجوونهای طفل معصوم هستند
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1397/08/29
مشکل روانی داشتن شده طناب نجات .اگه روانیه چرا دلقک بازی در نمیاره شده قضیه بچه ه که با مادرش میرن میوه فروشی .بچه هی دست میزد از موزها میخورد میوه فروشه گفت بچه دست نزن .مادر بچه میگه آقا عیب نداره بچه است حالیش نیست .میوه فروش میگه اگه حالیش نیست بره سیب زمینی بخوره چرا موز میخوره.مشکل روانی داره .
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1397/08/29
از قبل هم اعلام شده بود که خانواده ان فردمتجاوز از خانوادهای پر نفوذ ان منطقه هستندو قبلا هم مرتکب چنین جنایاتی شده بود که باهاش برخورد جدی صورت ندادن که اینبار ضمن تجاوز ،وگرفتن فیلم خانواده های قربانی راهم تهدید میکرده،
باید خیلی مواظب خود وفرزندانمان باشیم اگر چنین اتفاقی افتاد نباید شکایت کرد چون کسی تو این کشور دادرس کسی نیست،باید خودت انتقام بگیری.منتهی از کل خانواده متجاوز.
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1397/08/29
مشکل روانی دارد که دارد اعدامشون کنید دیگه
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1397/08/29
آقای شریعتی استاندار آدم خوب و فعالی است و در پی حل مشکلات استان است.
پاسخ ها
رزیتا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۱
آره جون خودت اگه همشهری ما هست که میدونم هیچی حالیش نیست مثلا هم دکتره
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1397/08/29
پس بگو چرا بار اول ازاد شده..سفارش شده ...
Armenia
21:40 - 1397/08/29
مشکل روانی داره ولی از صد تا عاقل تو گذاشتن پست تو اینترنت استادتره!
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1397/08/29
چرت و پرتهایی که وکیلش یادش داده که از مجازات نجاتش بده . قبول . خوب این روانی اگر دوباره وارد جامعه بشه دوباره دست به جنایت بدتر میزنه .
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1397/08/29
برای اینکه برا قاضی ثابت بشه که روانیه بگذاریدش توی قفس ی شخصی که واقعا روانیه
United Arab Emirates
21:57 - 1397/08/29
و پارتي کلفت دارد احتمالا
United Kingdom
21:58 - 1397/08/29
قبلاً هم گفته شده بود این شخص متجاوز مشگل روانی دارد، همچنین گفته شده بود این شخص در زندان بوده و بدلیل مشگلات روانی و به جهت جلوگیری از صدماتی که ممکن بوده به زندانیان وارد کند از زندان آزاد شده بود، خب آیا آزاد کردن این فرد روانی کار درستی بوده ؟!, از زندان آزاد شد و به مردم صدمه رساند و میرساند خب که چی؟, این چه توجیهی است که میکتید؟!!!
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1397/08/29
شورش دراوردین، بسه دیگه، مردم مسخره کردین، قرار هرکس مشکل روانی داره بیاد با بچه های مردم این کار بکنه، حقش اعدام در ملا عام همین وبس ،، بی ناموس و بی شرفن وگرنه ک این بلا رو سر بچه های مظلوم نمی اوردن، ،حتما حتما درج کن
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1397/08/29
اگر مشکل روانی دارد باید در تیمارستان باشد .
نمیتوان او را آزاد گذاشت تا هر غلطی خواست بکند
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1397/08/30
پس حالا که هرچند وقت یکبار به مراکز درمانی فرستاده میشود اینبار هم دو هفته بفرستینش آسایشگاه تا خستگی در کنه وباز هم به دو سه بچه دیگه تجاوز کنه؛اصلا بهتره بهش نامه بدین که بخاطر تجاوز دیگه دستگیرش نکن و خودش متعهد بشه بعد از هر تجاوز یه هفته بره آسایشگاه!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/08/30
چشم بسته غیب میگی آدم سالم که .......
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1397/08/30
بهتره بگید پارتی داره!
Iran, Islamic Republic of
08:07 - 1397/08/30
حالا که باید محاکمه بشه میگید روانیه؟؟روانی که نباید تو جامعه ول باشه باید به میخ طویله ببندنش!
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1397/08/30
اگر بچه ی خودت هم بود این حرف میزدی خجالت بکشید فقط سرپوش میزارید فقط اعدام
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1397/08/30
برچسب روانی به یک متجاوز میزنند که دوباره بخاطر پارتی که داره آزاد بشه و به کثافت کاریش ادامه بده!
اگر هم روانی باشه بقول شماها،، باید بره تیمارستان ، نه اینکه تو جامعه ولش کنید
این قضیه سر بچه ی خودتون بیاد همینو میگین؟!!

...
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/08/30
بگووو کی پشت این متجاوز کثیفه؟؟ !! که دارین ماست مالی میکنید

اگر روانیه،، جاش تو تیمارستانه
ببریدش اونجا و به تخت ببندید

این کثافت باید اعدام بشه
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1397/08/30
اونیکه فیلم می گرفت هم مشکل روانی داره
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1397/08/30
چون قبلا هم سابقه ی همچنین کاری را داشته باید اعدام شود
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1397/09/01
... اگه مشکل روانی داشت از کجا به ذهنش می رسید فیلم بگیره و خانواده اونها رو تهدید کنه؟؟؟؟
تو همین برترینها چند نفر از نزدیک میشناختن گفتن سابقه داره ولی هیچکدوم نگفتن مشکل روانی داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۱
منطقی باشید روانی باید بستری شه ن اعدام
مگر کسی را کشته؟؟؟؟؟@#/!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۱
منطقی باشید روانی باید بستری شه ن اعدام
مگر کسی را کشته؟؟؟؟؟@#/!!
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1397/09/08
این دیگه خیلی جالب آخی مشکل روانی داره یه پاش همش تو مطب های دکتراس پس بقیه متجاوزها سالم و سلامتن این یکی روانیه از قیافش معلوم بود چقدر کثیفه خدا نسلشو از زمین برداره خدا میدونه خانواده اون بچه ها و اون بچه ها چی دارن میکشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آف دکور _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر