اینیستا: دمبله یک بازیکن خاص است
۷۹۹۲۵۹
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
۵۲۴۸ 
ستاره سابق بارسلونا بر این باور است که این تیم نسبت به سال قبل بهتر شده است. او عثمان دمبله را هم یک بازیکن خاص دانست.

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، عثمان دمبله بازیکن فرانسوی بارسلونا در این تیم حاشیه‌های زیادی داشته است.

اینیستا درباره این بازیکن جوان گفت: نمی‌دانم چه اتفاقاتی برای دمبله افتاده است چرا که اصلا با او صحبت نکرده‌ام و به همین خاطر نمی‌توانم نظری بدهم اما باید بگویم که این بازیکن حالت خاصی دارد. او باید بداند که استعداد بالایی دارد و تنها برای تیمی که در ان بازی می‌کند تلاش کند. این درباره همه بازیکنان صدق می‌کند.

او ادامه داد: طبیعی است که دوست دارم به بارسلونا برگردم اما هنوز می‌توانم بازی کنم. سه، چهار سال دیگر می‌توانم در مستطیل سبز بازی کنم. در ژاپن بزرگ‌ترین مشکل من زبان است. سخت است که با دیگر بازیکنان ارتباط برقرار کنم اما باید این را هم بگویم که فوتبال زبان خاص خود را دارد. به خاطر اختلاف زیاد ساعت این جا با اسپانیا به سختی می‌توانم بازی‌های بارسلونا را ببینم.

اینیستا درباره عملکرد بارسلونا در فصل جاری گفت: تیم بهتر از سال قبل شده است. همه بازیکنان آماده هستند و می‌تواند در رساندن تیم به جایگاهی که شایسته آن است کمک کنند. ژاوی و اینیستا دوباره در بارسلونا نخواهند بود اما بازیکنان باید به توانایی خود ایمان داشته باشند. هر بازیکنی که در بارسلونا بازی می‌کند توانایی و مهارت لازم را دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج