پیدا کردن جای پارک به کمک اپلیکیشن
۷۹۹۵۵۸
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۴
۵۷۵۸
یک شرکت امریکایی، اپلیکیشنی ابداع کرده است که به رانندگان در انتخاب و رزرو جای پارک کمک می‌کند.

ایسنا: یک شرکت امریکایی، اپلیکیشنی ابداع کرده است که به رانندگان در انتخاب و رزرو جای پارک کمک می‌کند.

پیدا کردن جای پارک به کمک اپلیکیشن

معمولاً پیدا کردن جای پارک در مکان‌های شلوغ، کار دشواری است و این اپلیکیشن جدید «مای‌پارک» نام دارد. هنگامی که کاربر، یک جای پارک را رزرو می‌کند، مای‌پارک به‌صورت خودکار از محل پارک باخبر می‌شود و با کمک یک روبات تحت کنترل، جای پارک را نگه می‌دارد. روبات‌های مورد استفاده در این سرویس، کوچک و انعطاف‌پذیر هستند و می‌توانند براحتی جمع و باز شوند.

کاربران، اپلیکیشن را دانلود می‌کنند و پس از ساختن حساب کاربری و انتخاب مقصد، جای پارک را از نقشه پارکینگ پیدا می‌کنند. بیشتر جای پارک‌هایی که رزرو می‌شوند، نزدیک به ورودی مقصد قرار دارند؛ در نتیجه می‌توان جای پارک را در کوتاه ترین زمان پیدا کرد.

با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند پیش از رسیدن به مقصد یا حتی از مدت ها پیش، جای پارک خود را رزرو کنند تا یک روبات در محل پارک قرار بگیرد. پرچمی به رنگ سیاه و زرد که در قسمت بالای روبات قرار دارد، به کاربر کمک می‌کند جای پارک خود را بشناسد. کاربر پس از رسیدن به جای پارک، گزینه«اجازه بده» را در اپلیکیشن انتخاب می‌کند تا روبات خود را جمع کند و امکان پارک خودرو فراهم شود.

هزینه هر نوبت رزرو برای دو ساعت، حدود یک تا سه دلار است و برای هر ساعت اضافه، تغییراتی در هزینه خواهد داشت. در وب‌سایت این اپ آمده است: پارک کردن معمولاً کار چالش‌برانگیزی است؛ در نتیجه ما اپلیکیشنی ابداع کردیم که به پارک ساده خودرو کمک کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج