استاد اخراجی: دانشگاه آزاد پاسخگو نیست
۷۹۹۷۳۷
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
۸۷۵۴
 حوری دهقانشاد استاد دانشگاه آزاد اسلامی که بتازگی این دانشگاه حکم اخراج او را صادر کرده است ، می گوید: استاد رسمی با 21 سال سابقه کار است اما بدون ارائه هیچ پاسخی او اخراج شده است .

ایرنا: حوری دهقانشاد استاد دانشگاه آزاد اسلامی که بتازگی این دانشگاه حکم اخراج او را صادر کرده است ، می گوید: استاد رسمی با 21 سال سابقه کار است اما بدون ارائه هیچ پاسخی او اخراج شده است .

دهقانشاد که از او به عنوان استاد دگر اندیش نام برده می شود ، امروز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا در باره اخراج خود از دانشگاه آزاد اظهار کرد: دانشگاه با وجود اینکه حکمی مبنی بر اخراج و قطع همکاری به اینجانب نداده ، اما حقوقم را قطع کرده است .

وی افزود: اول مهرماه سال جاری در ابتدا دروس تدریسی من در سایت دانشگاه آزاد به منظور انتخاب واحد دانشجویان ارائه شد اما پس از مدت کوتاهی ، اسامی دروس از روی سایت برداشته شد .

استاد اخراجی: دانشگاه آزاد پاسخگو نیست

این استاد ارتباطات دانشگاه در ادامه گفت: مسئولان دانشگاه در مقابل پیگیری بنده در خصوص علت عدم ارائه دروس تدریسی ام برای ترم تحصیلی و حکم تعلیق عنوان کردند که بر مبنای دستور مقامات بالای دانشگاه بوده است .
وی می گوید که 400 نفر از دانشجویان در نامه ای به علی اکبر ولایتی رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد علت این اخراج را جویا شده اند، آنها همچنین تجدید نظر دراین حکم را خواستار شده اند اما هنوز پاسخی به آنها داده نشده است .

این استاد ارتباطات همچنین درباره علت اخراج خود از دانشگاه آزاد گفت: هیأت انتظامی استادان دانشگاه آزاد در جلسه ای 10 دقیقه ای بدون ارائه مدرکی علت اخراج را شکایت و اتهامات سیاسی عده ای معدود از دانشجویان از من به فرهاد رهبر رئیس وقت دانشگاه عنوان کردند .

دهقانشاد گفت: رشته تدریس من ارتباطات است و در حوزه جامعه مدنی ارتباطات و فرهنگ مردمی تدریس می کنم طبیعی است که در کلاس درس مسائل اجتماعی و فرهنگی جامعه به صورت علمی مطرح شده و دانشجویان آزادانه و بدون محدودیت به بیان دیدگاه های خود بپردازند.

این استاد دانشگاه اخراجی دانشگاه آزاد معتقد است در کلاس های درس او فضای مطلوب برای بیان نقطه نظرات دانشجویان فراهم بوده و جهت گیری خاص سیاسی هم وجود نداشته است .

وی گفت : « من کلاس های درسم را بر پایه اهداف موجود در دانشگاه ها یعنی ایجاد کرسی های آزاد اندیشی برگزار می کردم ، از این رو موضع گیری های دانشگاه آزاد در خصوص عدم بیان و حل مشکلات جامعه سبب آسیب می شود.»

دهقانشاد افزود: مسئله اخراج امثال من ممکن است که به زودی فراموش شود اما کاهش سرمایه های اجتماعی نه تنها در اذهان ماندگار شده بلکه باعث بی اعتمادی دانشجویان به این دانشگاه نیز می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1397/09/01
استاد جان بیست ویڪ سال از شهریه دانشجویان خوب خوردی هنوز سیر نشدی
بابا ماشین بعد از بیست سال فرسوده میشه امثال شما ڪی میخاین دست از سر پول وسرمایه این ملت بردارید شما هم یڪی مثل خانواده هاشمی رفسنجانی ڪه بدون مدرڪ شده بودند استاد دانشگاه ومیخوردند ومیچاپیدند
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1397/09/01
خب بهتر لااقل اون شوهرت دیگه نهار شام گیرش میاد بخوره
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1397/09/01
استادی که مدام فرهنگ غرب را در دانشگاه اسلامی بر فرهنگ اسلامی ترجیح وتبلیغ کند باید پاک سازی شود
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
واقعا اگه یک درصد یه جامعه مثه تو فگر کنن واسه نابودی اون جامعه کافیه، الانم وطنمون ویران شد مردم فقیر و بدبخت شدند به خاطر چند نفر امثال تو که تعدادتون هم کم نیس خیلی جالبه هیچ جای جهان گسیو پیدا نمیکنی که مخالف آزاد اندیشی باشه مگر اینکه کاسه ای زیر نیم کاسه‌شون باشه...
France
23:27 - 1397/09/01
توبروفرزندانت روتربیت کن توهم فکرجیب خودتی نه اموزش دانشجویان
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1397/09/02
دوستان همه چیزو به شوخی نگیرین دقت کنین اینا آزاد اندیشی و بیان نقد و افکار مخالف هر چند درست رو دارن جمع می کنن
خفقان همی طوری بر جامعه حاکم میشه
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1397/09/03
از این سیستم توقعی بیش از این نیست .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج