امری: آرسنال با ونگر افت فاحشی داشت
۷۹۹۹۰۲
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
۲۵۸۹
سرمربی آرسنال درباره افت آرسنال با هدایت ونگر و تدابیرش برای بازگرداندن این تیم به دوران اوج به صحبت پرداخت.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی آرسنال درباره افت آرسنال با هدایت ونگر و تدابیرش برای بازگرداندن این تیم به دوران اوج به صحبت پرداخت.

آرسنال در دو سال گذشته با هدایت آرسن ونگر در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ناکام بود و در نهایت این مربی با تجربه جای خود را به اونای امری داد. مربی اسپانیایی شروع ضغیفی در این تیم داشت و در دو هفته ابتدایی لیگ متحمل دو شکست شد ولی در ادامه ۱۱ برد پیاپی به دست آورد.

اونای امری درباره حضور در آرسنال و شرایط این تیم گفت: آرسنال قبل از آمدن ونگر برد های یک بر صفر را هم جشن می گرفت ولی با حضور ونگر تبدیل به تیمی هجومی شد و بازیکنان تکنیکی و موثری در این تیم حضور داشتند. ونگر سبک بازی تیم را تغییر داد ولی در دو سال گذشته آرسنال با ونگر افت محسوس و فاحشی داشت. من وقتی به این تیم آمدن به بازیکنان گفتم که می خواهیم از صفر شروع کنیم و همین الان هم که در تیم هستم و چهار ماه از حضورم در آرسنال سپری می شود باید تاکید کنم در نقطه صفر قرار داریم. هنوز خیلی مانده تا بهتر شویم و به تیم بزرگی تبدیل شویم.

سرمربی اسپانیایی در پایان گفت: از آرسن ونگر تشکر می کنم او اطلاعات زیادی در اختیار من قرار داد و توانستیم تغییراتی در تیم ایجاد کنیم. یکی از مهمترین تغییران بحث رژیم غذایی بازیکنان بود. ما سعی کردیم مصرف نوشیدنی های شیرین را تا حد زیادی کاهش دهیم و سعی بر فوتبال سرعتی و فوتبال مبتی بر آمادگی جسمانی داشته باشیم.

آرسنال یکشنبه باید در لیگ برتر برابر بورنموث قرار گیرد و در ادامه در لیگ اروپا برابر ورسکلا قرار خواهد گرفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج