پرترافیک‌ترین نقطه کشور
۷۹۹۹۱۱
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
۱۰۷۳۶
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: نیم درصد راه‌های کشور در البرز است ولی این استان بیش از 13 درصد ترافیک کل کشور را به خود اختصاص داده است.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: نیم درصد راه‌های کشور در البرز است ولی این استان بیش از 13 درصد ترافیک کل کشور را به خود اختصاص داده است.

مهرداد جهانی اظهار کرد: با این اوصاف می‌توان گفت البرز پرترافیک‌ترین نقطه کشور است به همین دلیل ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی آن از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به درگیری شهروندان البرزی با ترافیک روزانه ناشی از تردد خودروهای عبوری توضیح داد: هر صبح حدود سه ساعت و عصرها هم به همین مدت شاهد ترافیک در برخی محورهای مواصلاتی استان هستیم.

این مسئول تصریح کرد: اگر محورهای مواصلاتی البرز بار خودروهای عبوری را به دوش نمی‌کشیدند، جاده‌های استان ظرفیت خودروهای البرز نشینان را داشت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با بیان اینکه اعتبار مناسبی برای ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی استان اختصاص داده شده است، خاطر نشان کرد: با افتتاح پروژه‌هایی مثل بزرگراه تهران- شمال و کمربند شمالی – جنوبی، بخشی ازترافیک موجود کاهش می‌یابد

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج