قفل دروازه سپیدرود پس از ۳۰۳ دقیقه شکسته شد
۷۹۹۹۹۱
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
۳۴۱۰
هواداران سپیدرود با دستور نماینده فدراسیون مجبور شدند دست از نواختن طبل برداشته و بدون طبل و سنج به تشویق تیم خود بپردازند.

خبرگزاری فارس: با غیبت محمدرضا مهدوی در ترکیب سپیدرود به دلیل مصدومیت، محمد غلامی بازوبند این تیم را بر بازو بسته است، مهدوی برای نخستین بار در زمان حضور علی کریمی در سپیدرود، دیدار این تیم را از روی نیمکت آغاز کرده است.

* داوود رفعتی در نیمه نخست در چند نوبت به کادر مدیریتی سپیدرود بابت طبل زنی هواداران پشت دروازه این تیم تذکر داده است، این تذکرات درنهایت منجر به قطع نواختن طبل از سوی هواداران سپیدرود در پشت دروازه شد.

* در دقیقه 27 بین کوروش ملکی گلر سپیدرود و موسی کولی بالی به دلیل تصاحب توپ درنبردی هوایی درگیری رخ داد که خیلی زود با وساطت سایر بازیکنان ختم به خیر شد.

* ورزشگاه سردار جنگل رشت فاقد اینترنت است این در حالی است که تبلیغات شرکت خدمات ارائه‌دهنده اینترنت در چند نقطه ورزشگاه رخ‌نمایی می‌کند، عدم اینترنت کار خبررسانی خبرنگاران را با مشکل مواجه کرده است.

* قفل دروازه سپیدرود پس از 303 دقیقه شکسته شد، کوروش ملکی در سه دیدار مقابل پارس جنوبی جم، ذوب‌آهن و فولاد موفق به کلین شیت شده بود و در دقیقه 33 دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان قفل دروازه‌اش شکسته شد.

* اسکوربورد ورزشگاه سردار جنگل رشت به دلایل نامعلومی از اواسط نیمه اول خاموش شده و به نظر می‌رسد ازکارافتاده است.

* داور در نیمه نخست دو دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج