۲ شرط استوکس برای حضور در ایران
۸۰۰۰۱۰
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
۱۲۲۷۴
مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در خصوص عدم بازگشت دو بازیکن خارجی این تیم توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری تسنیم: مرتضی موسوی زنوز، مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در مورد آخرین وضعیت آنتونی استوکس و لی هری اروین و اینکه آیا این دو بازیکن در نهایت به ایران بازخواهند گشت یا خیر؟ اظهار داشت: آنها باید به ایران بازگردند چرا که با ما قرارداد دارند. اگر بازنگردند طبق آئین نامه انضباطی و قراردادی که داریم با آنها برخورد خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا باشگاه تراکتورسازی شکایتی را علیه این دو بازیکن به فیفا انجام داده است یا خیر؟» تصریح کرد: شکایت نه، اما نامه‌ای به فیفا نوشته‌ و اعلام کردیم این دو بازیکن از قرارداد خود تخطی کرده‌اند. این نامه را به خود این دو بازیکن هم ارسال کرده‌ و به فدراسیون فوتبال نیز اطلاع داده‌ایم.

مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در واکنش به طرح این سوال که دلیل غیبت استوکس و اروین چه بوده است، گفت: هنوز هیچ چیزی به طور رسمی به ما اعلام نکرده‌اند. اروین گفته به لحاظ روحی دچار مشکل شده و زیر نظر پزشک قرار دارد. استوکس هم هر روز اعلام می‌کند که بازمی‌گردد اما هنوز نیامده است. این بازیکن روز گذشته به ترکیه آمد و در دفتر باشگاه در این کشور حاضر شد،

اما آنجا درخواست کرده نامه‌ای به او داده و تضمین شود که بعد از حضور در ایران از سوی باشگاه جریمه نخواهد شد. استوکس همچنین حقوق دو ماه خود را نیز پیشاپیش درخواست کرده و گفته در صورتی که این دو شرط برآورده نشود به ایران نخواهد آمد! ما به استوکس بیشتر از تمام بازیکنان دیگر پول داده‌ایم و نمی‌توانستیم بازهم به او پول بدهیم.

«در نهایت باشگاه تراکتورسازی چه تصمیمی در مورد این دو بازیکن خواهد گرفت؟» موسوی زنوز در پاسخ به این پرسش گفت: نگرانی از عدم حضور آنها نداریم. همانطور که محمدرضا زنوزی (مالک تراکتورسازی) گفت ما 22 استوکس و اروین در تیم‌مان داریم یعنی اگر بازیکنان دیگرمان بالاتر از این دو بازیکن نباشند،‌ کمتر از آنها هم نیستند.

در مورد اروین باید مدارک پزشکی او ارائه و مورد بررسی قرار بگیرد تا پس از آن در موردش تصمیم بگیریم.در مورد استوکس هم به نظرم مسائل دیگری وجود دارد و پول بهانه است! باید منظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقی می‌افتد.

موسوی زنوز در خصوص شایعاتی که در خصوص پاس نشدن چک 60 میلیاردی محمد رضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی برای خرید این باشگاه مطرح می‌شود، عنوان کرد: چنین چیزی صحت ندارد. اگر چک پاس نمی‌شد نمی‌توانستیم مجوز حرفه‌ای دریافت و هیئت مدیره باشگاه تشکیل شود.

شرکتی که سند نداشته باشد، اصلاً نمی‌تواند هیئت مدیره و مدیرعامل داشته باشد. کارهای نهایی انتقال باشگاه تراکتورسازی به طور کامل انجام و ثبت نهایی هم شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1397/09/02
همش فیلمه ببین کی گفتم
France
17:46 - 1397/09/02
الان استو کس در راه تبریز هست زیاد به خودتان فشار وارد نکنید
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1397/09/02
اینقدر هارت و پورت کرد ولی زایید
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1397/09/02
لنگیا نشستن زیر پاشون. بعد از بازی تراکتور و لنگیا با کوچکترین درخواست و حتی پرداخت جریمه برمی گردند.
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1397/09/02
رسانه های تهران فقط بشینید ببیند و بسوزین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج