پاسخ کوبنده مورینیو به اظهارات کاسیاس
۸۰۰۰۳۰
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۶
۶۹۰۳ 
اختلافات ایکر کاسیاس و مورینیو از دوران حضورشان در رئال بر هیچکس پوشیده نیست و هر از چند گاهی این دو طعنه هایی نثار یکدیگر می کنند.

ورزش سه: اختلافات ایکر کاسیاس و مورینیو از دوران حضورشان در رئال بر هیچکس پوشیده نیست و هر از چند گاهی این دو طعنه هایی نثار یکدیگر می کنند.

 از اواسط روزهای حضور مورینیو در مادرید روابط او با ایکر کاسیاس به سردی گرایید و در نهایت این دروازه بان محبوب در فصل آخر و بعد از آسیب دیدگی جای خود را در ترکیب به دیگو لوپز داد. حالا کاسیاس مدعی شد اگر به عقب بازمی گشت، پاسخ رفتارهاس مورینیو را می داد.

پاسخ کوبنده مورینیو به اظهارات کاسیاس

کاسیاس در مصاحبه با بی این اسپورتس گفت:« مورینیو باعث به وجود آمدن تنش و رقابتی بزرگ با بارسلونا شد اما این اتفاقات با من سازگار نبود. ما موفق به فتح کوپا شدیم و اگرچه در اروپا نتوانستیم قهرمان شویم اما هواداران به شکلی خوشحالی بودند که انگار قهرمان لیگ قهرمانان شده ایم.

سال سوم همه چیز خوب نبود، اگر چه ما لالیگا را فتح کردیم اما به نظر می رسید روابط بین بسیاری از افراد در باشگاه خراب شده است و این اتفاقات نه برای او، نه من و نه باشگاه مناسب نبود. من فکر می کنم اگر به عقب بازگردیم ساکت نمی ماندم و با مورینیو روبرو شده و در مقابل او در می آمدم.

در آن زمان من تصمیم گرفتم آرام بمانم و فکر کردم این راهی برای احترام به ارزش های باشگاه رئال مادرید بود. هیچ کس نمی خواست تا به امروز در مورد مورینیو صحبت کند و من فکر می کنم بهتر است این مسیر ادامه یابد.»

آقای خاص اما در مصاحبه با نشریه رکورد، پاسخ کاسیاس را داد:« این مصاحبه دقیقا از جانب کسی است که در سال های آخر دوران فوتبالش به سر می برد. او گفته است که هرگز مقابل من قرار نگرفت اما این دروغ است. او با من روبرو شد ولی به شیوه ای که بهتر از هر کسی آن را بلد بود؛ پنهان شدن.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج