آلگری: توپ طلا باید به رونالدو برسد
۸۰۰۰۸۳
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
۵۱۸۳
ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یووه، یک بار دیگر از رونالدو به عنوان شایسته ترین بازیکن برای توپ طلای 2018 نام برد.

ورزش سه: یوونتوس پس از 12 هفته با شش امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی، صدرنشین سری آ محسوب می شود و امسال نیز مدعی اول فتح اسکودتو است.

بانوی پیر فردا در خانه میزبان اسپال است.

مکس آلگری، سرمربی یووه در نشست خبری این بازی گفت:« اسپال تیمی است که فوتبال خوبی را ارائه می‌کند و دائماً در حال پیشرفت است. آنها توانسته‌اند رم را در خانه‌اش شکست دهند، خوب بازی می‌کنند و در خانه بولونیا هم پیروز شده‌اند. این تیم خارج از خانه خوب نتیجه می‌گیرد و تیمی فیزیکی و جنگنده است. باید بازی را به خوبی اداره کنیم چون آنها یکی از آن تیم‌های کوچک اما دردسرساز لیگ هستند.»

شرایط بازیکنان:« رونالدو در وضعیت خوبی قرار دارد. من چیزی درباره این داستان توپ طلا نمی‌دانم اما می‌دانم او لایق بردن آن است. دیبالا؟ گل او برای تیم ملی آرژانتین روحیه‌اش را بالا برده است. او پنجشنبه به تورین برگشت و کمی تمرینات سبک انجام داد. دیبالا فردا روی نیمکت خواهد بود و ممکن است به عنوان بازیکن تعویضی به میدان برود.

مقابل اسپال، رونالدو و مانژوکیچ بازی خواهند کرد. آنها روج خوبی را تشکیل می‌دهند، درست مانند دیگر بازیکنان پشت سرشان. پائولو و رونالدو این فصل کمتر کنار هم بازی کرده‌اند اما به مرور درک متقابل آنها از بازی یکدیگر بیشتر می‌شود.

آلگری: توپ طلا باید به رونالدو برسد

خدیرا به این بازی نمی‌رسد (به دلیل مصدومیت) و امره جان هم دو هفته‌ای تا رسیدن به آمادگی فاصله دارد (به دلیل عمل جراحی غده تیروئید). متویدی اما امروز از سه روز استراحتی که به او داده بودم برمی‌گردد. باید با آنچه داریم بسازیم اما شرایط‌مان اضطراری نیست.

پیانیچ هم با برطرف کردن نقاط ضعف بازی‌اش به بازیکنی طراز اول تبدیل شده است. گاهی اوقات او را بیرون می‌گذارم تا استراحت کند ضمن اینکه بازیکن دیگری مانند بنتانکور را دارم. فردا پرین درون دروازه می‌ایستد. کیه‌لینی؟ باید دید وضعیتش چگونه است. با توجه به سن و سالش من نباید بگذارم که خیلی روی او فشار بیاید.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج