نیکول کیدمن: مریل استریپ به ما ایمیل زد
۸۰۰۱۴۸
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
۶۰۵۰
نیکول کیدمن در مصاحبه طولانی خود با ورایتی می‌گوید شب مراسم گلدن گلوب سال گذشته مریل استریب به او ایمیل زده و خواسته در فصل دوم مجموعه« دروغ های کوچک بزرگ» حضور داشته باشد. کیدمن می‌گوید این ای میل من و ریس ویثرسپون را شوکه کرد و مریل استریپ بدون خواندن فیلمنامه پروژه را پذیرفت.

دنیای تصویرآنلاین: نیکول کیدمن در مصاحبه طولانی خود با ورایتی می‌گوید شب مراسم گلدن گلوب سال گذشته مریل استریب به او ایمیل زده و خواسته در فصل دوم مجموعه« دروغ های کوچک بزرگ» حضور داشته باشد. کیدمن می‌گوید این ای میل من و ریس ویثرسپون را شوکه کرد و مریل استریپ بدون خواندن فیلمنامه پروژه را پذیرفت.

نیکول کیدمن: مریل استریپ به ما ایمیل زد

کیدمن می‌ گوید که مریل استریپ به این شیوه خواست از ما حمایت کند.در فصل جدید این مجموعه مریل استریپ نقش مادر شوهر نیکول کیدمن را ایفا خواهد کرد.کیدمن در فیلم «آکوامن» نقش ملکه را ایفا می‌کند.کیدمن می‌گوید پروژه را پذیرفتم چون دلم می‌خواست با کارگردان ش جیمز ون دوباره همکاری کنم.او اهمیتی به بحث های مجازی درباره جوان بودنش برای نقش مکله و مادر شخصیت آکوامن و بازیگرش جیسون ماموآ که ۳۹ سال دارد، نمی دهد. کیدمن می‌گوید:این دنیای ابرقهرمانانه است. »

کیدمن ۵۱ ساله در ادامه می‌پذیرد که انتخاب هایش محدود شده است و حالا دیگر زمان کوتاهتری برای بازیگری دارد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج