عباس عبدی: امیدوارم خاتمی شجاعت داشته باشد
۸۰۰۴۵۰
۰۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۱
۷۰۱۳ 
عباس عبدی در کانال تلگرامی اش نوشت: آقای سید احمد خاتمی در نماز جمعه دیروز تهران بدون توجه به متن یادداشت دوربرگردان فرهنگی اینجانب در روزنامه ایران نکاتی را اظهار داشت که مطلقا در متن نبود بلکه به تعبیری در نقد آن بود.

برترین ها: عباس عبدی در کانال تلگرامی اش نوشت: آقای سید احمد خاتمی در نماز جمعه دیروز تهران بدون توجه به متن یادداشت دوربرگردان فرهنگی اینجانب در روزنامه ایران نکاتی را اظهار داشت که مطلقا در متن نبود بلکه به تعبیری در نقد آن بود.

در خوشبینانه ترین حالت باید گمان کرد که ایشان یادداشت را نخوانده و تحت تاثیر اطرافیان چنین استنباطی را کرده است و در حالت بدبینانه باید گفت خوانده اند یا دقیق متوجه نشده اند یا آگاهانه اینگونه به ذهن نمازگزاران القا کرده اند.

در هر حال این سخنان در برخی رسانه ها منعکس شد از جمله خبرگزاری تسنیم در قالب متنی مستقل آن را تکمیل و تایید کرد که با توضیحی که برای دست اندرکاران محترم این رسانه فرستاده شد ابتدا متن خود را حذف کردند و سپس توضیح را درج‌کردند.

این اتفاق مهمی در رسانه های اصولگرا است که بر خلاف روزنامه اصلی آن جناح اصراری بر اشتباه ندارند و حفظ اعتبار خود را از طریق اصلاح اشتباه مهم می دانند و با صداقت به تصحیح آن اقدام می کنند.

این درس خوبی است که همه رسانه ها باید از آن بیاموزند. بویژه آنان که که گمان می کنند اذعان به خطا موجب آبروریزی است و باید بر خطا اصرار کرد.

امیدوارم آقای احمد خاتمی نیز شجاعت کافی برای اصلاح سخنان خود را داشته باشند. اگر اصلاح کردند به معنای آن است که به بقیه سخنانشان اعتماد دارند و دوست ندارند چنین اعتمادی زایل شود. ولی اگر اصلاح نکردند به این معناست که همه سخنانشان در همین حد اعتبار است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1397/09/04
اگه ریست شجاعت داشت. یواشکی نمیرفت توی یه روستا ورای بده. مثل یه مرد میومد وسط. تهرون وبا اقتدار رای میداد !!!یا اگه واقعا شجاعت داشت همونطوری که هم طیفیاش.انتخابات رو اون دوره تحریم کرده بودن ,اون دوره . اصلا رای نمیداد!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
06:42 - 1397/09/04
خاتمی از روحانی بدتر اگه عرضشو داری خودت بیا
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1397/09/04
نظرات درباره خاتمی بسته اس؟!!! از چشاش میترسین؟!! نظرات برترین ها پر شده کامنت متحجران.. به نظرم عمدیه... نظرم را نذار
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1397/09/04
عجب ملت فهمیدهای. هنوز فرق احمد خاتمی و محمد خاتمی رو نمیدونن نظر میدن
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1397/09/04
بمیربابا بی عرص ژست ادمهای روشن خوب فکرودرمیاری برعکسشی ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج