هیو جکمن: رایان رینولدز به من مدیون است!
۸۰۱۶۴۶
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
۵۳۹۹
هیو جکمن یک ویدیوی آنلاین منتشر کرد و روی تصاویر مونتاژ شده رایان رینولدز می گوید که ستاره ددپول روی دم کت او از سال ۲۰۰۹ سوار است! هیو جکمن تیتری که برای ویدیو گذاشته این است:«به کی قرار است اعتماد کنید: من یا رایان رینولدز؟»

دنیای تصویرآنلاین: هیو جکمن یک ویدیوی آنلاین منتشر کرد و روی تصاویر مونتاژ شده رایان رینولدز می گوید که ستاره ددپول روی دم کت او از سال ۲۰۰۹ سوار است! هیو جکمن تیتری که برای ویدیو گذاشته این است:«به کی قرار است اعتماد کنید: من یا رایان رینولدز؟»

هیو جکمن: رایان رینولدز همه چی را به من مدیون است!

جکمن ابتدای ویدیو می گوید:«به نظر رایان ستاره سخت کوش و روراست سینما یک همسر و یک پدر سینما.امااجازه ندهید این مسائل مانع از دیده شدن واقعیت شوند.»

«واقعیت؟ او از سال ۲۰۰۹ روی دم کت هیو جکمن سوار است.از وقتی که جکمن او را برای بازی در وولورین ۲۰۰۹ انتخاب کرد.رایان رینولدز یکسال پس از آشنایی با هیو جکمن، جذاب ترین مرد سال ۲۰۱۰ از نگاه مجله پیپل شد. » واکنش رایان رینولدز به این ویدیو یک جمله بود:«او دیگر به خودخواهی حساسیت ندارد!»

این ماجرای شوخی کنایه آمیز زمانی میان این دوستاره سینما پیش آمد که رایان رینولدز در ددپول ایفای نقش کرد وحتی لوگان را در جدیدترین ویدیویی ددپول که ریمیکس است دست انداخت.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج