خلیلی: پرسپولیس تیم دیگری خواهد شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۰۲۸۲۷
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
۶۲۵۱
محسن خلیلی، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان جدید پرسپولیس انگیزه بالایی برای بازی در این تیم دارند و برانکو در نیم‌فصل دوم تیمش را تهاجمی‌تر خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم: محسن خلیلی در مورد دیدار ماشین‌سازی و پرسپولیس که با برد یک بر صفر سرخپوشان همراه شد، اظهار داشت: یک بازی جاندار و باکیفیت را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم که یکی از دلایل اصلی آن زمین باکیفیت ورزشگاه بود. دروازه‌‌ها در این مسابقه بارها تهدید شد و شاید اگر عملکرد خوب دروازه‌بان‌ها نبود در بازی گل‌های بیشتری به ثمر می‌رسید.

پرسپولیس بار دیگر شخصیت بالایش را نشان داد

وی افزود: پرسپولیس در این بازی چند مهره اصلی خود را در اختیار نداشت، اما با این حال دوندگی و جنگندگی خط هافبک این تیم اجازه نداد خط هافبک تکنیکی ماشین‌سازی بتواند سوار بر بازی شود و تیم برانکو در این مسابقه برتری نسبی نسبت به حریف باکیفیت خود داشت. با این حال تیمی برنده میدان شد که از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کرد.

البته باید تأکید کنم هر دو تیم در دادن پاس‌های کوتاه و تهدید دروازه‌های حریف خود موفق عمل کردند و یک بازی جذاب را شاهد بودیم. یکی از نکات مثبت پرسپولیس در این بازی به مانند بازی‌های اخیر این تیم بسته نگه داشتن دروازه‌اش بود که نشان می‌دهد کادرفنی این تیم روی این مسئله حساسیت خاصی دارد. در کنار این مسئله شخصیت تیمی بالای پرسپولیس هم باعث شده است تیم‌ها خیلی سخت بتوانند دروازه این تیم را باز کنند.

مهاجمان پرسپولیس خوب تغذیه نمی‌شوند

مهاجم سال‌های نه چندان دور پرسپولیس در واکنش به انتقاداتی که متوجه مهاجمان پرسپولیس به خاطر عدم گلزنی است، یادآور شد: به عقیده من مهاجمان پرسپولیس اصلاً خوب تغذیه نمی‌شوند و خیلی وقت است که پرسپولیس به مانند دو سه فصل اخیر خود در هر بازی صاحب فرصت‌های متعدد گلزنی نمی‌شود.

در سیستم 2-4-4 لوزی خیلی مهم است که مدافعان کناری در حمله کمک کنند و هافبک‌های کناری نیز ارسال‌ها متعدد و حرکت در عمق داشته باشند که متأسفانه این مسئله را در پرسپولیس نمی‌بینیم.

بازیکنی باکیفیت مثل بشار رسن مجبور است با دوندگی متعدد در همه نقاط زمین حفظ توپ کند یا اینکه احمد‌ نوراللهی مجبور است به سمت راست برود. دست برانکو برای رفع کمبود‌های تیمش کاملاً خالی است و باید این شرایط را تا نیم‌فصل تحمل کند.

پرسپولیس با آمدن مهره‌های جدید تهاجمی‌تر می‌شود

وی با بیان اینکه اضافه شدن بازیکنان جدید به ترکیب پرسپولیس کیفیت این تیم را به مراتب بالاتر خواهد برد، تصریح کرد: مسلماً بازیکنانی چون سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری و مهدی شریفی انگیزه بالایی برای بازی در پرسپولیس دارند و خیلی می‌توانند در برنامه‌های تهاجمی تیم برانکو تأثیرگذار باشند.

واقعاً باید برانکو و تیمش را تحسین کرد که با وجود همه کمبود‌ها در نیم‌فصل اول هم در آسیا تا فینال رفتند و هم در لیگ همچنان در کورس مدعیان ماندند تا برای نیم‌فصل دوم مدعی اول قهرمانی باشند. در آسیا هم باز این پرسپولیس با شخصیت بالای تیمی‌اش می‌تواند همچنان مدعی قهرمانی باشد.

قطبی و فولاد می‌توانند کمک زیادی به هم کنند

خلیلی با اشاره به حضور افشین قطبی در فوتبال ایران و تیم فولاد خوزستان، اضافه کرد: به شخصه خیلی خوشحالم از اینکه افشین قطبی را دوباره در ایران می‌بینم، مربی بادانش و با شخصیتی که سال‌‌ها در کشورهای ژاپن و چین مربیگری کرده و قطعاً با دانش بیشتر و انگیزه زیادی به فوتبال ایران برگشته است.

فولاد انتخاب خیلی خوبی برای قطبی بود، همان‌طور که مسئولان این باشگاه نیز گزینه خوبی را برای تیم‌شان انتخاب کردند. باشگاه فولاد از نظر امکانات یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است، در کنارش شهر اهواز هم سرشار از بازیکن مستعد است که دست قطبی را برای رساندن فولا به جایگاهش باز خواهد گذاشت. شک ندارم که هر دو طرف می‌توانند کمک زیادی به یکدیگر کنند.

به مدیرعامل فولاد تبریک می‌گویم

وی همچنین در پایان گفت: حضور مربیان بادانشی چون قطبی کیفیت لیگ‌مان را بالاتر می‌برد. در سال‌های اخیر حضور مربیانی خارجی خوب در کشورمان تأثیرگذاری آنها را در فوتبال‌مان به خوبی نشان داد. باید به مدیریت باشگاه فولاد تبریک بگویم که به جای انتخاب مربیان امتحان پس‌داده در لیگ‌مان که به نوعی فقط در باشگاه‌ها می‌چرخند بدون اینکه کارایی چندانی داشته باشند، مربی مثل قطبی را به فوتبال ایران برگرداند و قطعاً نتیجه این انتخاب‌شان را هم در آینده خواهند دید.

فقط امیدوارم هواداران فولاد صبور باشند و به بهترین شکل از تیم‌شان حمایت کنند تا قطبی بتواند در فضایی آرام و بی‌حاشیه برنامه‌های تاکتیکی خود را پیاده کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر