کالین فارل و متیو مک‌کانهی هم بازی شدند
۸۰۲۸۵۴
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
۵۵۷۴ 
کالین فارل (Colin Farrell) به فیلم درام جنایی پربازیگر Toff Guys ساخته‌ی گای ریچی (Guy Ritchie) پیوست. میشل داکری (Michelle Dockery) بازیگر سریال Downton Abbey «دانتون ابی» نیز قرار است به جای کیت بکینسیل (Kate Beckinsale) در این فیلم حضور یابد.

سینما گیمفا: کالین فارل (Colin Farrell) به فیلم درام جنایی پربازیگر Toff Guys ساخته‌ی گای ریچی (Guy Ritchie) پیوست. میشل داکری (Michelle Dockery) بازیگر سریال Downton Abbey «دانتون ابی» نیز قرار است به جای کیت بکینسیل (Kate Beckinsale) در این فیلم حضور یابد. متیو مک‌کانهی (Matthew McConaughey)، هنری گلدینگ (Henry Golding)، هیو گرانت (Hugh Grant) و جرمی استرانگ (Jeremy Strong) از قبل به این پروژه محصول شرکت میرامکس (Miramax) پیوسته بودند، که گفته می‌شود قرار است شبیه فیلم‌های قدیمی ریچی یعنی Lock, Stock and Two Smoking Barrels «قفل، انبار و دو بشکه باروت» و Snatch «قاپ‌زنی» باشد.

کالین فارل و متیو مک‌کانهی هم بازی شدند

در فیلم Toff Guys، مک‌کانهی یک تاجر است که امپراطوری ماریجوانایی به پا کرده و حالا می‌خواهد کنار بکشد؛ بقیه‌ی شخصیت‌ها یا باعث دردسر برای او می‌شوند یا به او کمک می‌کنند. داکری نقش همسر او، و گلدینگ نقش یک گانگستر ویتنامی را بازی می‌کند. گرانت عکاسی است که از شخصیت مک‌کانهی عکس‌های رسواکننده می‌گیرد و قصد دارد از او باج بگیرد. فارل نقش یک مربی را بازی می‌کند که به مبارزان، هنرهای رزمی آموزش می‌دهد.

ریچی نویسندگی این فیلم را به همراه مارن دیویس (Marn Davies) و ایوان اتکینسون (Ivan Atkinson) برعهده دارد. تولید این فیلم از مدتی پیش آغاز شده است.

فارل هم‌اکنون با فیلم درام جنایی Widows «بیوه‌ها» ساخته‌ی استیو مک‌کویین (Steve McQueen) در سینماها دیده می‌شود که در آن همچنین وایولا دیویس (Viola Davis) و لیام نیسون (Liam Neeson) حضور دارند. او به زودی در بازسازی لایو اکشن Dumbo «دامبو» دیده می‌شود که در ۲۹ مارس ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج