واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات زنوزی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۰۲۸۶۲
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
۱۱۹۰۷
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به اظهارات مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی واکنش نشان داد و گفت: از هر طرف تیری به سمت ما رها می‌شود.

خبرگزاری مهر: پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه‌ها و تیم‌های رقیب ما که متوجه شده‌اند در زمین مسابقه حریف پرسپولیس نیستند با اظهارات غیر واقع و هدفمند و استفاده از رسانه‌هایی که در اختیار دارند، تلاش می‌کنند حقایق را وارونه جلوه داده و علیه پرسپولیس جریان سازی کنند تا بعدها از آن بهره‌برداری نمایند. اظهارات اخیر مدیر عامل تراکتورسازی نیز از این جنس بود.

مدیرعامل تراکتورسازی چرا درباره ماشین سازی صحبت می کند

وی افزود: برای ما جای سوال دارد وقتی پرسپولیس و ماشین سازی به مصاف هم رفته‌اند، ایشان روی کدام اصول اخلاقی و حرفه‌ای درباره این بازی سخن گفته‌اند و ضمن بیان مطالبی که دور از واقعیت است، سعی در تهییج افکار عمومی علیه پرسپولیس در سراسر کشور و به ویژه در شهر تبریز داشته‌اند؟

البته آقای اسدی مدیرعامل تراکتورسازی به این موضوع اکتفا نکرده و حتی مسائلی را مطرح کرده‌اند که پیامدهای آن می‌تواند به خارج از فضای فوتبال کشیده شود که مرجع رسیدگی به این موارد، جای دیگری است، به ویژه که ملاحظه می‌کنیم گزارش بازی هم شائبه برانگیز بود.

از هر طرف تیری به سمت پرسپولیس رها می شود

مدیر روابط عمومی پرسپولیس تاکید کرد: جدای از این مباحث، اظهاراتی که صورت می‌گیرد، واقعا عجیب و بحث برانگیز است. برای ما جای سوال دارد که تیم های دیگر چه بهایی بابت محرومیت پرسپولیس داده‌اند که در مصاحبه مدیر عامل تراکتورسازی، آن گونه عنوان کرده‌اند.

چه لطفی به پرسپولیس شده است که ما خود از آن بی‌خبریم؟ تا آنجا که ما به یاد داریم از هر طرف که نگاه می‌کنیم، تیری به سمت و سوی پرسپولیس رها می‌شود تا شاید این تیم را از پا بیندازند. سرفصل این موارد هم اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس است. در این ارتباط همگان را به صحبت‌های آقای برانکو ایوانکوویچ ارجاع می‌دهیم که این اشتباهات، کجا به سود ما تمام شده است؟

یک تیم کارشناسی داوری تشکیل شود

خمارلو یادآور شد: باشگاه پرسپولیس رسما پیشنهاد می‌دهد که یک تیم کارشناسی داوری مورد وثوق تشکیل شود تا تمام اشتباهات داوری را بررسی کنند و این اشتباهات را برگردانند. یک جدول هم درست شود تا ضرر و زیان تیم‌ها بررسی شود. هر باشگاهی که مدعی است، بیاید و ادعای خود را ثابت کند، حرف باید پشتوانه داشته باشد، همینطور نمی‌شود که هر چه می‌خواهند بگویند.

ما چون تا به امروز براساس برخی ملاحظات سکوت کرده ایم، بعضی عادت کرده‌اند ادعاهایی را مطرح کنند که فرسنگ ها از حقیقت دور است. ما آماده‌ایم همه اشتباهات داوری برگردد و امتیازها در جدول لحاظ شود تا آن وقت ببنیم، همین پرسپولیس محروم از جذب بازیکن با یک لشکر مصدوم، صدرنشین رقابت‌های لیگ این فصل خواهد بود یا نه؟

باید مدعی باشیم که مظلوم واقع شدیم

وی ادامه داد: اجحاف‌هایی که در حق ما صورت گرفته، یکی، دو تا نیست. اگر سال‌های قبل را هم بررسی کنند، چند قهرمانی و کلی رکوردهای جدید به افتخارات پرسپولیس، اضافه خواهد شد. در همین فصل اشتباهات داوری به ضرر ما کم نبوده است. در همین بازی با ماشین سازی گل درست پرسپولیس، آفساید اعلام شد.

در بازی با تراکتورسازی گل آنها آفساید بود که هواداران پرسپولیس به صورت علمی و با مشخص کردن اشکال کار کارشناسی تلویزیون، آن را ثابت کردند و تازه پرسپولیس باید مدعی باشد که صدا و سیما، هم در گزارش بازی با ماشین سازی و هم در پرمخاطب‌ترین برنامه خود، حق باشگاه پرسپولیس را به سود حریفان ما تضییع کرد و مظلوم واقع شده‌ایم.

پرسپولیس تاوان دیگران را می دهد

خمارلو در ادامه به اشتباهات داوری اشاره کرد و افزود: در بازی با سایپا، گلی که دریافت کردیم آفساید بود ولی صحیح اعلام شد. در بازی با استقلال که به گواه اکثر کارشناسان یک پنالتی مسلم برای ما اعلام نشد و یکی، دو صحنه دیگر هم مشکوک بود. در بازی با نفت آبادان روی علی علیپور بنابر اعلام اکثریت کارشناسان، خطای پنالتی اتفاق افتاد که اعلام نشد.

در بازی با نفت مسجد سلیمان طبق فیلمی که موجود است، روی انصاری خطای پنالتی اتفاق افتاده بود که داور اعلام نکرد و در بازی با استقلال خوزستان هم داور با بازیکنان حریف بسیار مدارا کرد و باید چندین بار از کارت‌های خود استفاده می‌کرد که نکرد.

الان یک نفر بگوید در کجای رقابت‌های این فصل به ما لطف شده است؟ آیا این دیگر تیم‌ها هستند تاوان محرومیت ما را می‌دهند یا پرسپولیس باید طبق معمول، تاوان دیگران را بدهد. برای توجیه عملکرد خودشان، خلاف واقعیت را می‌گویند.

این برخورد جوانمردانه نیست

مدیر رسانه‌ای پرسپولیس خاطرنشان کرد: مساله این است که مدیران و گاه مربیان تیم‌های حریف برای توجیه عملکرد خود نزد هوادارانشان، فرافکنی می‌کنند و حقایق را وارونه جلوه می‌دهند و حرف خود را آنقدر تکرار می‌کنند تا در ذهن بعضی و حداقل نزد هواداران آن تیم‌ها به عنوان یک واقعیت پذیرفته شود.

این برخورد جوانمردانه و شرافتمندانه نیست و اثرات بد و ماندگاری هم به تماشاگران فوتبال می‌گذارد که تبعات آنها را در جریان بازی‌ها و روی سکوها می‌بینیم. ضرر پرسپولیس از اشتباهات داوری فقط به فوتبال ایران هم مربوط نمی‌شود. در رقابتهای لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا هم دچارش بودیم.

سر پرسپولیس همه جا شکسته است، اما سرشکسته نیست

وی گفت: گرفتاری این است که ما هر جا می‌رویم با همین شرایط روبرو هستیم. سر پرسپولیس را همه جا می‌شکنند، هر چند به یاری خدا هیچگاه سرشکسته نبوده‌ایم. در فینال لیگ قهرمانان و در بازی رفت، داور از شرق آسیا بود به ضرر ما سوت زد.

به تهران آمدیم و داور از غرب آسیا بود، باز هم به ضرر ما سوت زد! از کدام لطف سخن می گویند، در حالی که حتی یک بازی ما در لیگ برتر برای لیگ قهرمانان حذف نشد. قبل از بازی رفت فینال با سایپا بازی کردیم که اگر این بازی نبود و زمان بیشتری داشتیم، چه بسا در ژاپن دو گل نمی‌خوردیم و الان قهرمان آسیا بودیم.

مجبورمان کردند در روز فیفا هم بازی کنیم

مدیر روابط عمومی پرسپولیس، اضافه کرد: آیا به ما لطف می‌کنند که باید در روزهای فیفا هم بدون ملی پوشان بازی کنیم در حالی که فیفا، همه کشورها را از این کار منع کرده است؟ آیا این تاوان نیست که پرسپولیس به خاطر لیگ و دیگر باشگاه‌ها می‌دهد؟ هوای ما را که ندارند هیچ، بلکه بعضا بر علیه ما موضع نیز می‌گیرند. فهرست بلند بالایی از اقدامات علیه پرسپولیس وجود دارد واقعیت این است که در پایتخت هم هوای بعضی تیم‌های شهرستانی را دارند اما کسی هوای پرسپولیس را ندارد و عدالت و برابری برقرار نیست.

پرسپولیس فقط هواداران و دوستداران و غیرت و شرافت خودش را دارد. به طور مرتب به ما می‌گویند سکوت کنید و بسیاری اوقات، خیلی از حرف‌ها را نزده‌ایم که فضای فوتبال آرام بماند ولی هیچکس به دیگران نمی‌گوید حداقل علیه ما ادعاهای غیرواقعی نکنند. بیشتر از این نمی‌توانیم ساکت بمانیم برای اینکه حق تیم و هواداران است و این مطالبه وجود دارد.

به مرده و زنده پرسپولیس فحاشی کردند!

خمارلو درباره سفر به تبریز تصریح کرد: انصافا باید بگویم وقتی وارد شهر تبریز شدیم اقدام‌های صورت گرفته به ویژه از سوی نیروی انتظامی قابل تقدیر بود و مساله حاشیه‌ای نداشتیم ولی با وجود صحبت‌هایی که در برنامه ۹۰ برای بازی با ماشین سازی شد، ببینید با ما در ورزشگاه چه کردند؟ از لحظه‌ای که وارد ورزشگاه شدیم، فحاشی صورت گرفت.

به مرده و زنده پرسپولیس فحش می‌دادند، اما یک نفر از مسئولان و کادر تیم حریف و میزبان نبود که حداقل برای نمایش هم که شده از آنها بخواهد که این کار را انجام ندهند. فیلم تمام این اتفاقات موجود است و حالا که بحث کمیته انضباطی شد، حتما اینها را تحویل می‌دهیم.

ما که از اقدام بازیکن خودمان در زدن توپ به فنس حمایت نکرده‌ایم و حتی سید جلال حسینی این موضوع را نقد کرد ولی آن هجمه از هتاکی و فحاشی چرا با هیچ واکنشی حداقل در حد درخواست از آنها همراه نبود.

وقتی مالک دو باشگاه یک نفر باشد همین می شود

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: با وجود تمام این حرف‌هایی که در این چند روز زده شده واقعا هنوز هیچ نگفته‌ایم. مسائل زیادی برای بازگو کردن وجود دارد و اگر مانع نشوند، از این پس برابر هر حرفی، ده‌ها سخن داریم. البته باز برای ما سوال است که چرا وقتی ما با ماشین سازی بازی داریم، مدیر عامل یک باشگاه دیگر صحبت می‌کند و یک شهر و استان را تحریک می‌کند.

وقتی مالکیت دو باشگاه یکی باشد، همین هم می‌شود. عجیب است که به این موضوع چندان پرداخته نمی‌شود و آنگاه مطالب غیر واقع علیه پرسپولیس مطرح می‌شود. موضوع به این مهمی چرا آن طور که باید مورد حساسیت نیست. این موضوع قابل مقایسه با شرایط پرسپولیس و استقلال هم نیست. این دو تیم سال‌هاست دولتی هستند.

رقابت بین ما و استقلال به قدری قدیمی و عمیق است که اصلا نمی‌شود تصور کرد بین دو باشگاه اتفاقی بیفتد اما آیا بین تراکتورسازی و ماشین سازی هم اینطور است؟ بازی ما برابر ماشین سازی و اتفاقاتی که در ورزشگاه و در گزارش صدا و سیما رقم زده شد، نشانه‌های خوبی به همگان می‌دهد تا قضاوت بهتری داشته باشند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 43
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1397/09/10
همه تیم ها روبرو لنگ باید ببازن...پسر وزیر دوس داره
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1397/09/10
راست میگه همیشه داوریها به نفع پیروزی گرفته میشه
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1397/09/10
خدا جای حق نشسته و به موقع یه نفت تهران دیگه رو میزاره سر راهشون و باز شروع میکنن خوشحالی برای دومی اونوقت یکی دیگه داره تو یه شهر دیگه جشن قهرمانی میگیره دوباره دکل نوردی دوباره نامردی دوباره دروغ پراکنی دوباره توهم زدن اینکه ما خیلی خوبیم ولی حق یکی دیگه است که قهرمان شه آخه لیاقت میخواد از خدا میخواهم اگر پرسپولیس قهرمان نمیشه انشاالله استقلال قهرمان بشه ولی به اینها نرسه یا حق
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1397/09/10
طوری هم دروغ می گوید که خودش هم باورش میشه .
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1397/09/10
اخ داداش گلم دمت گَرم دلم خنک شد تیر و درست زدی به نشوون و به معنای واقعی طالع و تابع حقیقترا با گفتن چنین نَقدوسخن پرمحتوا و جامع و کاملی به گواه صَرف کردی و جواب دندان شکنی به این حسودها دادی
¡¡▪▪▪▪¡¡¡¡ ▪▪▪▪¡¡¡¡¡دمت گرم♡♡♡♡
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1397/09/10
پرسپولیس ثابت شده است اینها باید از استیل آذین ثروتمند .درس بگیرند سه فصل دیگر در لیگ سه هم پيداشون نیست استقلال اهواز کجاست .راه آهن قشم ایر. صدای قم.اینهانتیجه پول زیاد است اما دو باشگاه قهرمان همیشه سربلند هستند.فوتبال از این آدمها زیاد دیده.
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1397/09/10
سوراخوریا چونکه هیچ مقامی تاحالا کسب نکرده اند الان سوزش شدیدی گرفته اند که به پرسپولیس کبیر حمله کنند ولی طبق معمول فقط ...
Germany
17:52 - 1397/09/10
فرافکنی تا چه حد؟یگ گل یادوگل به ماشین چه فرقی میکنه؟چرا ازاخراج خلیل زاده (پیکان)اخراج وپنالتی بیرانوند واخراج سید جلال(سایپا)پنالتی(ماشین سازی) . گل تراکتور به نفعشون وپنالتی(سپاهان) گل صحیح(ذوب اهن)پنالتی سوم(سایپا جام حذفی)به ضرر استقلال وتعویض بازی پیکان نود درزمان اوج پیکان صحبتی نمیکنه .استقلال امسال بیشترین ضرر رو ازداوری کرده...
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1397/09/10
حریف شما هستند شما که عددی نیستید. حریف وزیر و داور و کمیته انضباطی و کمیته مسابقات و فتاحی نیستند
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1397/09/10
نه تنها همگان که خود این اقایان نیز می دانند که یاوه می سرایند وحرفشان کشک است.فردوسی پور نیز برای خوش خدمتی به کیروش با یاوه سرایان هم اهنگ شده است.
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1397/09/10
اینا بغض دارن وعمد در حرفاشون هست وفریب نخورید
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1397/09/10
چه فایده کوگوش شنوا کو چشم بینا هواداران تیم های رقیب ما همه دلکل نوردنو وطن فروش ؛عرضه دارید چیزی ازلیاقت خودتون نشون بدید نه اینکه صبح تاشب بشینید قصه های صدمن یه قاز سوارکنید درود برپرسپولیسو غیرت پرسپولیسیا ❤
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1397/09/10
اولا جواب مالکیت دوتیم توسط یک نفر رو جناب زنوزی داد چرا مالک دو تیم استقلال و پرسپولیس و کمیته داوران و فدراسیون یکی هست دوما چرا فرار رو به جلو میکنین گل سالم مارو داوراتون آفساید حساب کردن یه پینالتی به سود تراکتور و یه پینالتی به سود ماشین سازی نگرفتن دیگه چیکار میتونستن براتون نکردن علیپور هم که وحشی شده یکی میخواد رامش کنه که انشالله بازی برگشت تو تبریز منتظرتونیم حالا طرفداراتون هرچی لایق خونوادشونه بیان بگن
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1397/09/10
زر نزن بابا همه می دنن لنگی تیم حکومتیه
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1397/09/10
زنده باد ارتش سرخ.ما اول امیدمان به خدای بزرگ وبعد هم غیرت بازیکنان وکادر فنی ومدیریتی وبهترین وبا غیرت ترین وبا تعصب ترین طرفداران دنیا میباشد.واز هیچ کس ترس وواهمه ای نداریم.واز این ببعد ورزشگاهها را برای رقیبانمان حهنم خواهیم کرد.کسانی که دارند فرافکنی میکنند وهم از کییه مخورند هم از آغل ،بدانند که ما جانمان را برای ایران انقلاب وپرسپولیس خواهیم داد...
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1397/09/10
لنگیا دست پیش میگیرند تا پس نیفتند.کثیف ترین تیم دنیا
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1397/09/10
زنوزی و تیمهاش میخوان خودشون رو به تمام تورکای ایران بچسبونن در صورتی که اکثر تورکای ایران عاشق تیم محبوب پرسپولیس هستند و اینو ثابت کردیم و وفادار میمونیم
یاشاسین ایران
یاشاسین پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1397/09/10
اتفاقا آمار کثیری از هواداران پرسپولیس به کوچک و بزرگ فحاشی میکنن و بخصوص تو این دو سال اخیر به حدی رسید که باعث رنجش بسیاری از هموطنان شد
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1397/09/10
هوادارای افراطی چرکپولیس به زنده و مرده کسی رح نکردن و همه به باد فحاشیهای خودشون گرفتن آیا از خودتون پرسیدید که چرا تو این یکی دو سال اخیر انقدر منتقدین این تیم زیاد شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
مثلا به حجازی یاپورحیدری چی گفتن ؟
درضمن چون ازبس زیرش موندید فوتبالی که نمیتونید پس مجبورید پارس کنید ازبس این پرفسور تمام تیمهارو سوزوند دیگه رکوردی نموند که نشکونده باشه خب بایدم دشمنش بشید
حالا هی بسوزیدو بسازیدو پمادان بزنیدو
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1397/09/10
منظور وزارت ورزشه.......ياشاسن آتا زنوزي...
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1397/09/10
شک نکنید این طرف زنوزی ب زودی ب سرنوشت هدایتی دچارمیشه،،
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1397/09/10
وقتی فدراسیون و داورا با شمان باید انتظار اینم داشته باشید که بقیه این ناعدالتیو تحمل نکنن
Sweden
19:26 - 1397/09/10
لنگی اشغال خفه شوووو تمام کارشناسان دنیا هم بیاری داوری به نفع شما گرفته شده،دوسال قهرمان شدید و داوریا رو کارشناسی کنید ببین پارسال حتی سهمیه نمیگرفتید
دو بازی اخر 4امتیاز بهتون کادو دادن لطفا مظلوم نمایی نکنید مردم مثل شما خر نیستن
قهرمانی باید واقعیدباشد نه با کمک وزیر و فدراسیون و داوری
پاسخ ها
دهقان
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
پرسپولیس فهرمانه و قهرمان خواهد ماند تیمی که تو آسیا حرف اول را میزنه حتما مخالف زیاد پیدا میکنه ولی باعث تاسف است که ایرانی اینقدر پست باشه
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1397/09/10
چی میگی ..اینقد شما مظلوم هستین.. خیلی رو دارین ب خدا شما
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1397/09/10
با سلام بنده با سن ۵۵ سال هم فوتبالیست بوده ام و هم از بچگی تا کنون طرفدار تیم پرسپولیس هستم .در مقابل خیلی از بی انصافی هایی که برای پرسپولیس می شود چرا سکوت می کنید مثلا همین خط و خطوطی که جناب فردوسی پور در برنامه نود کشید چرا این را اثبات نمی کنید ایشان در مورد خط کشی خوب گفتند اما لحظه جدا شدن توپ از پای بازیکن را ماهرانه نشان دادند به ایشان بگوئید که در این صحنه کمتر از ثانیه ای اگر توپ دیر تر ارسال شود که همین طور بوده حتما بازیکن در آفساید قرار می گرفت شما توپ را روی پای بازیکن تراکتور ثابت نگه داشته اید برای آفساید خط کشی می کنی طبق عملکرد شما بازیکن در آفساید نبود ولی یک بار دیگر لحظه جدا شدن توپ از پای بازیکن تراکتور را با فرمول ریاضی ببین آنوقت منصفانه قضاوت کن . نه جناب فردوسی پور انسان اخلاقا مجاز نیست در قضاوت های خود میل شخصی را دخالت دهد بنده پرسپولیسی هستم ولی اگر این توپ را وقت کنی و بعد قضاوت کنی بهتر است
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1397/09/10
نه انصافا حق شما و استقلاله که از بیت المال استفاده کنین. مرد حسابی این چه حرفهاییه که می زنی؟ خجالت هم خوب چیزیه.فکر کردین بارسلونا هستین؟ وزارت ورزش، فدراسیون، کمیته داوران همه جوره از شما حمایت می کنن اونوقت شما طلبکارین
Germany
21:27 - 1397/09/10
لنگ داد همه تیم هاره به نا داوری در اودرده کثیف ترین تیم قرن
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1397/09/10
دادش ما اینیم دیگه!پول داریم هرکاری میتونیم بکنیم???
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1397/09/10
تمام پرسپولیسی ها دغل کارن با جنگ روانی بازیها خود به طرز کثیفی میبرن
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1397/09/10
آقای اسدس و اون زنوزی زر فرمایش کردند. یکی اینارو از توهم بیاره بیرون . این اقایون تاوان ضعف خودشونو نمیتونن بدن بعد میخوان تاوان محرومیت پرسپولیس رو بدن ! پرسپولیس با محرومیت رفت فینال اسیا ، نکنه شما تاوانشو دادین که تا فینال رفت! تراکتور هم دوتا پنجره محروم شد تو پنجره اول نزدیک بود کلا از فوتبال شوت بشه بیرون بعد مدیرعامل متوهمش با اون مالک متوهمتر از مدیرش میان از چیزایی حرف میزنن که اصلا تو اندازشون نیست ! شما تاوان تیم خودتونو بده مابقی پیشکش
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1397/09/11
بتو چه که مالک دو باشگاهه فضولی موقوف به کاشیما میگم ها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
بنظرم سوراختوریا باید بالیگ یکی کل کل کنن نه با قهرمانا شمارو چه به کری باقهرمانا هر وقت تونستید حداقل نزدیک قهرمانی بشیدا نه خودش چون نمیبینید اونوقت بیاین کری
اما درمورد اسیا هم هروقت تونستید فقط ازگروهتون بالا بیاید اونوقت تازه باپاس وصبایی که وجودندارن کری بخونید بعدش اگه زنوزی رانت خوار و بیت المال خور زندان نبود بیاین با نونهالان پرسپولیس کری بخونید یاحق به امیددیدارتون بعد یه قرن اگه سوراختوری باشه وسوراخ سوراخ نباشه
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1397/09/11
کیسه کش یادت باشه قهرمانی غیرتو مردونگی میخواد که استقلال نداره.بعدشم کدوم داوری به نفع ما بوده.بازی با ماشینسازی هم که گل سالم مارو نگرفتن.
قهرمانی تو لیگ تخصص ماست
عروس شدن تو اسیا تخصص کیسه کشاست.
کیسه کشا ما پرسپولیسیها تصمیم گرفتیم اگه تو لیگ ایران شما بتونید حتی نایب قهرمان بشید از نظره ما قهرمانید.بریزید خیابون جشن بگیرید.اخه دلتونو به یه مربی خوش کردید که فقط بلده سوت بزنه.اگه به سوت زدنه من از اون بهتر سوت میزنم.
ابو بریزید جایی که میسوزه
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1397/09/11
تا به. حال ندیدم مثل آقای خمارلو اینقدر شفاف و واضح از مسئولین پرسپولیس ندیدم یا سکوت کردند شاید هم به فکرشون نرسیده باشه خدایی مصاحبه ايشون جزء حقیقت چیزی نیست
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1397/09/11
به کیسه کشها مربوط نیست
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1397/09/11
این قمپوزی نه ببخشید زنوزی چی میگه اخه،رطب خورده منع رطب کند، خودش دو تا تیم داره از دیگران ایراد میگیره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فنی آتل_فوتر