ماجرای تیراندازی پلیس در خیابان رودکی
۸۰۳۰۹۲
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
۸۹۶۰ 
رئیس کلانتری 137 نصر از دستگیری سارق حرفه ای و همدستانش در عملیات تعقیب و گریز بامدادی مأموران پلیس خبر داد.

خبرگزاری فارس: رئیس کلانتری 137 نصر از دستگیری سارق حرفه ای و همدستانش در عملیات تعقیب و گریز بامدادی مأموران پلیس خبر داد.

بامداد روز جاری_ یازدهم آذرماه 1397_ مأموران کلانتری 137 نصر در حین گشت زنی در محدوده خیابان تهران ویلا به سرنشینان یک خودرو پراید سفید رنگ مشکوک شده و جهت بررسی موضوع به راننده خودرو پراید دستور توقف دادند.

راننده خودروی پراید با وجود دستور پلیس مبنی بر توقف خودرو، با افزایش سرعت اقدام به فرار کرد و تعقیب و گریز پلیس با خودروی پراید آغاز شد.

مأموران با استفاده از تجهیزات هشداری، در چندین نوبت به راننده پراید دستور ایست دادند اما وی کماکان با افزایش سرعت و انجام حرکات خطرناک به فرار خود ادامه می‌دهد.

با توجه به ایجاد خطر برای شهروندان و خودروهای عبوری، مأمورین گشت کلانتری به منظور متوقف کردن خودروی پراید اقدام به شلیک چند تیر هوایی کردند اما راننده همچنان به فرار خود ادامه دادکه مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک گلوله به سمت خودروی پراید کردند.

با شلیک گلوله به سمت خودروی پراید، راننده پراید کنترل خودرو را از دست داده و خودرو پس از تصادف شدید با خودروهای پارک شده در خیابان رودکی متوقف شد که بلافاصله مأمورین سرنشینان خودروی پراید -دو مرد و یک خانم جوان- را دستگیر کرده و هر سه متهم را به کلانتری 137 نصر منتقل کردند.

با انتقال متهمین به کلانتری 137 نصر، راننده خودروی پراید به نام ایمان متولد 1366 به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار با بیش از 11 فقره سابقه دستگیری مورد شناسایی قرار گرفت.

بررسی سوابق ایمان نشان داد که او بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف سرقت به عنف، سرقت داخل خودرو، تحصیل مال نامشروع ، موادمخدر و ... دستگیر و روانه زندان شده است.

با شناسایی ایمان به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار و حرفه‌ای وی صراحتا به بیش از 300 فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرد و عنوان داشت که با همدستی دو عضو دیگر گروه اقدام به سرقت از خودروهای پارک شده در سطح شهر تهران کرده است.

ایمان در خصوص علت حضور یک خانم در گروه نیز عنوان داشت که حضور یک خانم در ماشین باعث می شد تا کمتر به ما مشکوک شوند و همین امر انجام سرقت ها توسط من و دوستم را آسان تر می‌کرد.

سرگرد عباس جمشیدی، رئیس کلانتری 137 نصر، با اعلام این خبر، گفت: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به دادسرای ناحیه 2 تهران اعزام و قرار قانونی از سوی مقام قضایی برای متهمین صادر شد و تحقیقات از آنها جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و ... در مراحل ابتدایی و مقدماتی قرار دارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
United States
11:26 - 1397/09/11
اعدامش کنن جامعه راحت شه
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/09/11
خسته نباشیدواقعادست مریزادبه نیروهای انتظامی که امنیت برای مابرقرارمیکنن بایدایناروبه سزای عملشون برسونن
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/09/11
اگه سیصدتا سرقت داره دستشو قطع کنید و اون خانم هم ادب بشه خانم! دختر فراری بوده یا وابستگانش
United Arab Emirates
12:45 - 1397/09/11
بجای تیراندازی با هفت تیر باید با آر پی جی بزنند که دیگه کار به زندان و مفت خوری و اتلاف وقت دادگاه نکشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
با جی تی ای اشتباه گرفتی اربچی
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1397/09/11
تو آمریکا هم همچین سارقای پیدا نمیشه اینو روبفرستید با داعش اسرائیل بجنگن تو خیابون هم دیگه امنیت نداشته و نداریم سیسیلی شده تهران
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/09/11
جمله اعدامش کنید چقدر راحت ازدهان مردم درمی آید . اگر اعدام درهمه موارد حلال مشکلات بود باید تاکنون یک دزد یا اختلاس کننده یا قاچاقچی باقی نمانده بود درحالی که تعداد آنها روز به روز بیشتر می شود. مشکل در جای دیگری است .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
مملکت گشنا روتبدیل به تگزاس کردباتلاش روحانی مچکریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
مملکت گشنا روتبدیل به تگزاس کردباتلاش روحانی مچکریم
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1397/09/14
ضمن قدر دانی از نیروی محترم انتظامی که شبانه روز برای حفظ امنیت تلاش میکنند .خوبه شهروندان عزیز هم نسبت به نگاه داری اموال خود نهایت مراقبت را انجام دهند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج