طبقه دوم نقش‌جهان به بازی پرسپولیس می‌رسد؟
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۰۳۳۳۶
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۷
۱۰۰۶۷
احمد سعیدبخش، معاون اجرایی پروژه های شرکت فولادمبارکه سپاهان می گوید که وزارت ورزش باید نگاه عدالت مدارانه بین تیم های شهرستانی و تیم های پایتخت داشته باشد.

ورزش سه: ورزشگاه نقش جهان روز جمعه میزبان پدیده بود و با توجه به استقبال هواداران مشخص شد که مسئولان این ورزشگاه باید هر چه زودتر نسبت به ترمیم نواقص پیشقدم شوند تا این مکان با شرایط بهتری میزبان هواداران و تیم فوتبال سپاهان شود.

در حال حاضر راه های دسترسی به ورزشگاه، آزادسازی پارکینگ‌ها، مقاوم سازی و راه اندازی طبقه دوم که می تواند ظرفیت نقش جهان را به 75 هزار نفر برساند، عدم نصب ژانراتور و چادرها، مشکلات عمده ای است که احمد سعیدبخش، معاون اجرایی پروژه های شرکت فولادمبارکه  در مورد آنها صحبت کرده است و جالب اینکه این مقام مسئول می گوید برخی اقدامات باید از طریق شرکت توسعه و تجهیز صورت بگیرد که به نظر می رسد آنها از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنند !

مشروح صحبت های سعیدبخش معاون اجرایی پروژه های شرکت فولادمبارکه سپاهان را در ادامه می خوانید.

پارکینگ جدید ظرفیت 300 خودرو و موتور سیکلت دارد

یک راه را باز کردیم و از همین امروز هم پیمانکار آوردیم تا کارهای لازم را حتی الامکان تا روز دیدار برابر پرسپولیس انجام دهد. این قسمت از پارکینگ قابل بهره برداری نبود؛ ولی با کارهایی که در دست اقدام است، اکنون 1000 خودرو و 2000 موتورسیکلت امکان بهره برداری از پارکینگ ها را دارند و از امروز کار شروع شد.

تیم های شهرستانی چیزی کمتر از پایتخت نشین ها ندارند

فقط طبقه اول نقش جهان در اختیار ما قرار دارد؛ طبقه دوم در اختیار شرکت توسعه اماکن ورزشی است و البته آنها هم می گویند وزارت ورزش به ما بودجه نمی دهد. بازی روز جمعه نشان داد که سپاهان چقدر هوادار دارد و خیلی ها هم پشت در ماندند. وزارت ورزش و جوانان باید این را قبول کند که تیم های شهرستانی چیزی کمتر از تیم های پایتخت ندارند و باید بودجه کافی برای آن‌ها پیش بینی شود.

چرا ژانراتور سال گذشته خریداری نشده است؟

صبح که مقامات استانی و شرکت توسعه و تجهیز به نقش جهان آمده بودند، دلیل عدم نصب ژانراتور را از آنان پرسیدیم؛ می گویند پیمانکار قبلی ژنراتور را در اختیار ما قرار نمی دهد و می گوید قیمت ها افزایش یافته است. سوال ما این است که چرا سال گذشته برای این موضوع اقدام نشده است؟

این موضوع هم از نظر امنیتی خیلی مخاطره انگیز است و هم وجهه خوبی ندارد. از وزارت نیرو کمک گرفتیم تا برق پایدار باشد؛ ولی نقش جهان باید ثبات داشته باشد و ژانراتور در ورزشگاه نصب شود.

می‌خواهیم بدانیم مقابل پرسپولیس، طبقه دوم داریم یا نه !

به مسئولان سرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی گفتیم می خواهیم هواداران را به طبقه دوم بفرستیم؛ ولی آنها گفتند نه. ما می خواهیم بدانیم کتبی به ما اجازه می دهند یا نه؟ چون ما سرمایه گذاری 40 میلیاردی برای تکمیل نقش جهان انجام داده ایم و می خواهیم بدانیم آیا در بازی پرسپولیس، طبقه دوم داریم یا نه و اگر نداریم، دقیقا چه زمانی طبقه دوم را به ما تحویل می دهند.

برای آزادسازی پارکینگ خودمان اقدام کردیم

جاده دسترسی را خودم قبول کردم و وارد عمل شدم؛ ممکن است آسفالتش برای بازی با پرسپولیس، آماده نشود ولی زیرسازی را آماده می کنیم تا گرد و خاک نباشد. آسفالت در برنامه هست؛ ولی ممکن است به روز یکشنبه نرسد.

منع قانونی جابجایی تپه خاک برداشته شد

منع قانونی جابجایی تپه خاک (تپه ای که حاصل گود برداری ورزشگاه نقش جهان است) برطرف شد. آقای عظیمیان، مدیریت شرکت فولاد مبارکه سپاهان نامه ای هم به آقای نوروزی شهردار اصفهان داده اند تا مساعدت شود خاک ها به محلی که آنها برایش در نظر می گیرند، منتقل شود؛ چون آنها بهتر می دانند که چه کارهایی می توانند با این خاک ها انجام دهند.این امر می تواند کمک استادیوم به شهر باشد؛ چون ما نمی دانیم کجا ببریم و هر جا می خواهند استفاده کنند، خودشان ببرند. آقای نوروزی هم این موضوع را پذیرفتند.

ورزشگاه نقش جهان مطابق استاندارهای AFC ساخته شده است

ما مطابق با استادارهای AFC ورزشگاه نقش جهان را ساخته ایم؛ حال چرا نباید در بازی های ملی و آسیایی و همینطور بازی های خانگی سپاهان از تمام ظرفیت آن استفاده کنیم؟ ضمن تشکر از زحماتی که شرکت توسعه و تجهیز تاکنون کشیده است، امیدوارم اهمیت بیشتری به این ورزشگاه داده شود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1397/09/12
وزارت ورزش فقط در اختیار دو تیم تهرانه و بس چرا نباید برای ترمیم نقش جهان بودجه بدن چرا نباید طرح ارتقای گنجایش استادیوم یادگار امام تبریز رو قبول کنن و بودجه ایی رو بهش اختصاص بدن چون اینا رقیب تیمهای سرخابی پایتخت هستند و دشمن به حساب میان؟ واقعا ننگ برشما که با همین کارها و نگاههای جانبدارانه تخم نفرت و تفرقه رو تو کشور میکارید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
چوب و هنر _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر