رابرت دنیرو: «مرد ایرلندی» اکران می‌شود
۸۰۳۶۵۹
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
۶۶۵۹
رابرت دنیرو که در جشنواره فیلم مراکش حضور بهم رساند و جایزه یک عمر دستاورد هنری گرفت، درحاشیه این جشنواره اعلام کرد که نتفلیکس آخرین همکاری او و مارتین اسکورسیزی را به شیوه ایی که باید، به نمایش عمومی درخواهد آورد.

دنیای تصویرآنلاین: رابرت دنیرو که در جشنواره فیلم مراکش حضور بهم رساند و جایزه یک عمر دستاورد هنری گرفت، درحاشیه این جشنواره اعلام کرد که نتفلیکس آخرین همکاری او و مارتین اسکورسیزی را به شیوه ایی که باید، به نمایش عمومی درخواهد آورد.

رابرت دنیرو: «مرد ایرلندی» اکران می‌شود

او اعلام کرد که زمان نمایش عمومی «مرد ایرلندی» سال آینده خواهد بود.

«ما با نتفلیکس مذاکره کردیم.قرار است فیلم ما را به شیوه ای که باید در چند سالن سینما ،بهترین سالن های سینمایی که وجود دارد،به نمایش عمومی درآورند. قرار است ابتدا در سالن های سینما به نمایش گذاشته شود.درمورد زمان نمایش، بزرگترین سالن های سینما،محل های نمایش و اتفاقاتی که بعد نمایش خواهد افتاد هنوز داریم مذاکره می کنیم.هنوز اطمینان ندارم.»

 

«مرد ایرلندی» دومین فیلم نتفلیکس پس از «رما» خواهد بود که برای فصل جوایز در سالن های سینما به صورت محدود به نمایش عمومی درمی آید.

مرد ایرلندی با بودجه ۱۴۰ میلیون دلاری با حضور آل پاچینو، رابرت دنیرو، جو پشی و… تولیدش تمام شده است.

دنیرو در ادامه گفت وقتی نتفلیکس سرمایه گذاری در فیلم مارتین اسکورسیزی را پذیرفت دیگر ما را تنها گذاشت، مارتی را تنها گذاشت تا فیلمش را به روشی که باید، بسازد.

به نظر می آید بیشترین بودجه فیلم صرف جلوه های بصری «مرد ایرلندی» خواهد شد که رابرت دنیرو باید با کمک تکنولوژی ها پنجاه سال جوان تر شود.

 

«مارتی می خواست به بهترین شکل ممکن فیلم را بسازد تا بدانجا که ما جوانتر به نظر برسیم.»

دنیرو اعلام کرد که او قرار است همراه لئوناردو دی کاپریو در فیلم بعدی مارتین اسکورسیزی ایفای نقش کند.

«قرار داد را بستیم .فیلم ساخته می شود.»

اما او جزئیات بیشتری درباره این پروژه نگفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج