۱۵ میلیون تهرانی یارانه می‌گیرند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۸۰۶۶۰۵
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
۷۰۱۷
سرپرست استانداری تهران: در تهران حدود 15 میلیون نفر یارانه‌بگیر ماهیانه در حدود 600 میلیارد تومان یارانه نقدی از دولت می‌گیرند که نه یارانه‌بگیر راضی است و نه یارانه‌دهنده علاوه بر آن باری بردوش جامعه تحمیل می‌شود.

خبرگزاری فارس: شکرالله حسن‌بیگی سرپرست استانداری تهران در همایش آموزشی بخشداران استان تهران که در بخشداری احمدآباد مستوفی شهرستان اسلامشهر برگزار شد، اظهار داشت: در جنگ روانی که بر علیه کشور و نظام ما به راه افتاده، دشمن، امیدآفرینی را مورد هدف قرارداده و تلاش می‌کند انسجام ،وحدت ملی، همدلی و همگرایی موجود بین مردم و مسؤولین را از بین ببرد.

وی با اشاره به وظایف و مسؤولیت‌های بخشداران افزود: بخشداری یک پست سیاسی است و بخشدار باید مسلط به قوانین، مقررات و برنامه‌های دولت باشد تا بتواند سیاست‌ها را در منطقه پیاده کند.

سرپرست استانداری تهران ادامه داد: متأسفانه بخشداران بیش از اینکه پست حاکمیتی سیاسی باشند در انجام کارهای عمرانی افتاده‌اند ام در صورتی که ما جایگاه اصلی بخشدار را رعایت کنیم تا همکاران ما نیز تسلط کامل به قوانین و مقررات داشته باشند، بسیاری از مسائل و مشکلات در منطقه برطرف می‌شود.

وی بیان داشت: در جامعه کنونی کشور و از نگاهی دیگر در جامعه بین‌المللی در دو جنگ ناخواسته اقتصادی و جنگ روانی قرار داریم که جنگ روانی از جنگ اقتصادی بدتر است، دشمنان و معاندان نظام جنگ روانی طوری صحنه‌سازی می‌کنند که به نفع خودشان است.

حسن‌بیگی با اشاره به تجربه ملت در برابر دشمن در 8 سال جنگ تحمیلی، تاکید کرد: همانطوری که در برابر جنگ نظامی دشمن آرایش گرفتیم امروز هم باید در برابر جنگ اقتصادی و روانی علیه کشورمان آرایش مناسبی گرفته شود.

وی ادامه داد: آرایش ما در مسائل اقتصادی، مناسب جنگ نیست در حالی که اثرات جنگ اقتصادی به مراتب بیش از جنگ نظامی بوده و درآن باید به گونه ای برنامه‌ریزی شود که فشاری از تحریم‌های اقتصادی بر ملت وارد نشود.

سرپرست استانداری تهران با تاکید بر وجود وحدت و همدلی در جامعه تصریح کرد: باید با حفظ انسجام و وحدت ملی که سرمایه ماست و دشمن آن را هدف قرارداده، توطئه‌های دشمن را خنثی نموده و در جهت توسعه و آبادانی کشور گام برداریم.

وی با اشاره به نقش و وظیفه بخشداران، گفت: بخشداران و کارگزاران نظام باید در منطقه حاکمیتی خود با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده از سوی دولت و با ایجاد روحیه در بین اقشار جامعه روزبه‌روز به امید مردم افزوده و وحدت را در زندگی آن‌ها تقویت کنند.

حسن‌بیگی خطاب به بخشداران تاکید کرد: با پرهیز از کارهای زودگذر و بی‌اثر به کار توسعه‌ای بیندیشید که اگر دیدگاه بخشدار و دهیاران توسعه‌ای باشد در آینده نتیجه آن‌ها راضی کننده و در جهت رفع مشکلات جامعه خواهد بود.

وی با انتقاد از نحوه اجرایی شدن مفاد قانون هدفمندی یارانه‌ها، تصریح کرد: در تهران حدود 15 میلیون نفر یارانه‌بگیر ماهیانه در حدود 600 میلیارد تومان یارانه نقدی از دولت می‌گیرند که نه یارانه‌بگیر راضی است و نه یارانه‌دهنده علاوه بر آن باری بردوش جامعه تحمیل می‌شود.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه سالانه بودجه استان تهران برای کارهای عمرانی در بهترین حالت جذب 230 میلیارد تومان است در حالی که می‌توان با هزینه یارانه‌های تهران هزاران شغل برای جوانان ایجاد و پروژه‌های عمرانی را تکمیل کرد.

وی با تاکید بر اهمیت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها، خاطرنشان کرد: باید بخشداران برای اشتغال روستایی وقت بیشتری بگذارند، امروز ایجاد یک شغل یعنی امیدوار کردن یک خانواده و به طبع آن تشکیل خانواده که کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد.

حسن‌بیگی گفت: اجرای سیاست‌های دولت وظیفه ما است چراکه با اجرای سیاست‌ها و بیان عملکرد دولت، امیدآفرینی در جامعه افزایش می‌یابد.

وی با تاکید بر اهمیت بزرگداشت چهل سالگی انقلاب و ایام الله دهه فجر، تصریح کرد: با توجه به توطئه‌ها و تبلیغاتی که دشمنان انقلاب برای کمرنگ نشان دادن چهل سالگی انقلاب می‌کنند باید برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی به‌گونه ای باشد که به‌دست مردم اجرا شود.

سرپرست استانداری تهران با اشاره به ضرورت پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، خاطرنشان کرد: باید قبل از احداث از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کرد چراکه معضلی برای بخشداران و فرمانداران است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1397/09/19
چرا خالی میبندی اصلا تهران پانزده میلیون جمعیت داره ما که هر کی رو که می‌بینیم یارانه نمگیره اصلا وزارت اطلاعات باید ورود کنه ببینه قصه چیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
غلط کردی سال 94 من که بیکار شدم یکماه بعد یارانه من را هم قطع کردن تا الان
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1397/09/19
چرا خالی میبندی اصلا تهران پانزده میلیون جمعیت داره ما که هر کی رو که می‌بینیم یارانه نمگیره اصلا وزارت اطلاعات باید ورود کنه ببینه قصه چیه
United States
21:52 - 1397/09/19
لعنت خدا به کسیکه.یارانه منو قطع کرد الان دوسال نیمه که یارانه من مستمری بگیر یک ملیون دویستی راقطع کردن دستم بجایی بند نیست فقط میگم لعنت خدا بربی عدالتی.
United States
21:52 - 1397/09/19
لعنت خدا به کسیکه.یارانه منو قطع کرد الان دوسال نیمه که یارانه من مستمری بگیر یک ملیون دویستی راقطع کردن دستم بجایی بند نیست فقط میگم لعنت خدا بربی عدالتی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
اخه ۴۵ تومن چیه که میگی تهران ۱۵ میلیون یارانه میگیره که چی حالا خجالت بکشید
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1397/09/19
شما مثل اینکه ناراحتی که مردم ۴۵۵۰۰تومان میگیرند
بهتر بود می گفتی در دولت ۱۵۰ هزار نفر هستن که بالای ۲۰۰ میلیون حقوق میگیرند تازه بدون حق ماموریت.
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1397/09/19
12 میلیون جمعیت داره 15 میلیون یارانه میگیرند؟
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1397/09/19
بیشتر از ده میلیون نفر از تهران درراه کامل و میلیاردر هستند
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1397/09/19
راست میگه

مردم از گرفتن رایانه صرف نظر کنید

تا بچه های مسئولین شغل داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1397/09/19
فکر کنم فقط دور و بریا منن ک یارانه نمیگیرن.حرف مفت.خواهرم اینا کارمندن.ماهی با هم دوتومن درامد فقط ماهی یک و نیم قسط دارن بعد حذف شده یارانشون.اس ام اسم دادن انگار نه انگار.اونوقت حتما اونکه فقط ماهی صد میلیون سود بانکی میگیره یارانم میگیره.چاخانه همش.در کل دولت به پنج میلیون نفرم یارانه نمیده.
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1397/09/19
الان این امارو از کجات در اوردی بعد تو چکاره ای که از زبون مردم حرف میزنی چطور کمک دویست تومانی خیلی با ارزشه ولی هر ماه مردم دویست سیصد هزار تومان یارانه میگیرن ارزش نداره بس دیگه حالمونو به هم میزنین
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1397/09/19
آقای حسن بی کی مگر از جیب بابات میدهی یا را نه چهل پنچ تومان فقط یک نهار میدهند بتو چه مگر آن ها ایرانی نیستند خوب خودشان میداند چکار بکند در کشورها یی که نفت گاز ندارند بیشتر از این مبلغ میدهند هیچگونه منت هم میگذارند چرا آنهایی که میلیاردها اختلاس میکنند چیزی نمی‌گویی ویا نماینده مجلس که مبلغ بیست میلیون از شرکت نفت میگیرد نمی‌گویی این یارانه چهل و پنچ تومان شده منت خوب البته آن را هم بگویم تا انسانهای مثل تو در دولت باشد درد بلا برای مردم هست
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/09/19
آره دیگه به اسم تخصیص یارانه به عمران قشنگ هاپولی کنید واقعا خیلی رو دارید خب چند ساله 45هزار تومان میدید ولی تورم وهر سال افزایش حامل های انرژی وکالا و بنزین فقط به جیب دولت میره کجا توجیب وزرا و مجلس و آقازاده ها بیچاره مردم ایران خیلی بدبختن که گیر شما ها افتاده خدا به دادشان برسه
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1397/09/19
بخدا اینقدر ادمهای‌‌فقیر وبیکا ر هستند با خونهای خراب کل زندگی اشون یک میلیمون نیست ابر وممدد جایی هم سبت نام نکردند اگه یارانه قطع بشه این‌افراد چیکار کنن‌وا قعا نون شب ند تد ا رن اینها چیکار کنن نه حقو ق نه چیزی
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/09/20
سلام پس اگر15ملیون درتهران یارانه بگیر باشه ......
وچندملیون نمیگیرن بگفته نماینده پس جمعیت تهران بایدحدود20ملیون باشه
بنظرشما راسته یا دروغ
Canada
01:45 - 1397/09/20
همیشه صحبت اقایون اینه که با اینقدر پول میشه اونقدر شغل ایجاد کرد، ولی ازونجاییکه همه میدونن اگر یارانه ها قطع بشه، یک شغل جدید هم ایجاد نمیشه و فقط اختلاسا بیشتر میشه، کسی حاضر به نگرفتنش نیست.
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1397/09/20
مرده شور خودتون و یارانتون
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1397/09/20
میگیرن که میگیرن به تو چه مربوط؟
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/09/20
باید یارانه تهرانیها قطع شود یارانه بقیه شهرها اضافه شود پول نفت جنوب و برنج شمال و آب غرب را میدهند به تهرانیها گردن کلفت تا بقیه ایران را بچاپن.
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1397/09/20
میخواهید هیچکس نگیرد همشو بدن به شما
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
دکتر صالحی_فوتر
تنورستان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
شفا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر