۱۵ میلیون تهرانی یارانه می‌گیرند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
۸۰۶۶۰۵
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
۷۰۰۲
سرپرست استانداری تهران: در تهران حدود 15 میلیون نفر یارانه‌بگیر ماهیانه در حدود 600 میلیارد تومان یارانه نقدی از دولت می‌گیرند که نه یارانه‌بگیر راضی است و نه یارانه‌دهنده علاوه بر آن باری بردوش جامعه تحمیل می‌شود.

خبرگزاری فارس: شکرالله حسن‌بیگی سرپرست استانداری تهران در همایش آموزشی بخشداران استان تهران که در بخشداری احمدآباد مستوفی شهرستان اسلامشهر برگزار شد، اظهار داشت: در جنگ روانی که بر علیه کشور و نظام ما به راه افتاده، دشمن، امیدآفرینی را مورد هدف قرارداده و تلاش می‌کند انسجام ،وحدت ملی، همدلی و همگرایی موجود بین مردم و مسؤولین را از بین ببرد.

وی با اشاره به وظایف و مسؤولیت‌های بخشداران افزود: بخشداری یک پست سیاسی است و بخشدار باید مسلط به قوانین، مقررات و برنامه‌های دولت باشد تا بتواند سیاست‌ها را در منطقه پیاده کند.

سرپرست استانداری تهران ادامه داد: متأسفانه بخشداران بیش از اینکه پست حاکمیتی سیاسی باشند در انجام کارهای عمرانی افتاده‌اند ام در صورتی که ما جایگاه اصلی بخشدار را رعایت کنیم تا همکاران ما نیز تسلط کامل به قوانین و مقررات داشته باشند، بسیاری از مسائل و مشکلات در منطقه برطرف می‌شود.

وی بیان داشت: در جامعه کنونی کشور و از نگاهی دیگر در جامعه بین‌المللی در دو جنگ ناخواسته اقتصادی و جنگ روانی قرار داریم که جنگ روانی از جنگ اقتصادی بدتر است، دشمنان و معاندان نظام جنگ روانی طوری صحنه‌سازی می‌کنند که به نفع خودشان است.

حسن‌بیگی با اشاره به تجربه ملت در برابر دشمن در 8 سال جنگ تحمیلی، تاکید کرد: همانطوری که در برابر جنگ نظامی دشمن آرایش گرفتیم امروز هم باید در برابر جنگ اقتصادی و روانی علیه کشورمان آرایش مناسبی گرفته شود.

وی ادامه داد: آرایش ما در مسائل اقتصادی، مناسب جنگ نیست در حالی که اثرات جنگ اقتصادی به مراتب بیش از جنگ نظامی بوده و درآن باید به گونه ای برنامه‌ریزی شود که فشاری از تحریم‌های اقتصادی بر ملت وارد نشود.

سرپرست استانداری تهران با تاکید بر وجود وحدت و همدلی در جامعه تصریح کرد: باید با حفظ انسجام و وحدت ملی که سرمایه ماست و دشمن آن را هدف قرارداده، توطئه‌های دشمن را خنثی نموده و در جهت توسعه و آبادانی کشور گام برداریم.

وی با اشاره به نقش و وظیفه بخشداران، گفت: بخشداران و کارگزاران نظام باید در منطقه حاکمیتی خود با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده از سوی دولت و با ایجاد روحیه در بین اقشار جامعه روزبه‌روز به امید مردم افزوده و وحدت را در زندگی آن‌ها تقویت کنند.

حسن‌بیگی خطاب به بخشداران تاکید کرد: با پرهیز از کارهای زودگذر و بی‌اثر به کار توسعه‌ای بیندیشید که اگر دیدگاه بخشدار و دهیاران توسعه‌ای باشد در آینده نتیجه آن‌ها راضی کننده و در جهت رفع مشکلات جامعه خواهد بود.

وی با انتقاد از نحوه اجرایی شدن مفاد قانون هدفمندی یارانه‌ها، تصریح کرد: در تهران حدود 15 میلیون نفر یارانه‌بگیر ماهیانه در حدود 600 میلیارد تومان یارانه نقدی از دولت می‌گیرند که نه یارانه‌بگیر راضی است و نه یارانه‌دهنده علاوه بر آن باری بردوش جامعه تحمیل می‌شود.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه سالانه بودجه استان تهران برای کارهای عمرانی در بهترین حالت جذب 230 میلیارد تومان است در حالی که می‌توان با هزینه یارانه‌های تهران هزاران شغل برای جوانان ایجاد و پروژه‌های عمرانی را تکمیل کرد.

وی با تاکید بر اهمیت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها، خاطرنشان کرد: باید بخشداران برای اشتغال روستایی وقت بیشتری بگذارند، امروز ایجاد یک شغل یعنی امیدوار کردن یک خانواده و به طبع آن تشکیل خانواده که کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد.

حسن‌بیگی گفت: اجرای سیاست‌های دولت وظیفه ما است چراکه با اجرای سیاست‌ها و بیان عملکرد دولت، امیدآفرینی در جامعه افزایش می‌یابد.

وی با تاکید بر اهمیت بزرگداشت چهل سالگی انقلاب و ایام الله دهه فجر، تصریح کرد: با توجه به توطئه‌ها و تبلیغاتی که دشمنان انقلاب برای کمرنگ نشان دادن چهل سالگی انقلاب می‌کنند باید برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی به‌گونه ای باشد که به‌دست مردم اجرا شود.

سرپرست استانداری تهران با اشاره به ضرورت پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، خاطرنشان کرد: باید قبل از احداث از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کرد چراکه معضلی برای بخشداران و فرمانداران است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1397/09/19
چرا خالی میبندی اصلا تهران پانزده میلیون جمعیت داره ما که هر کی رو که می‌بینیم یارانه نمگیره اصلا وزارت اطلاعات باید ورود کنه ببینه قصه چیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
غلط کردی سال 94 من که بیکار شدم یکماه بعد یارانه من را هم قطع کردن تا الان
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1397/09/19
چرا خالی میبندی اصلا تهران پانزده میلیون جمعیت داره ما که هر کی رو که می‌بینیم یارانه نمگیره اصلا وزارت اطلاعات باید ورود کنه ببینه قصه چیه
United States
21:52 - 1397/09/19
لعنت خدا به کسیکه.یارانه منو قطع کرد الان دوسال نیمه که یارانه من مستمری بگیر یک ملیون دویستی راقطع کردن دستم بجایی بند نیست فقط میگم لعنت خدا بربی عدالتی.
United States
21:52 - 1397/09/19
لعنت خدا به کسیکه.یارانه منو قطع کرد الان دوسال نیمه که یارانه من مستمری بگیر یک ملیون دویستی راقطع کردن دستم بجایی بند نیست فقط میگم لعنت خدا بربی عدالتی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
اخه ۴۵ تومن چیه که میگی تهران ۱۵ میلیون یارانه میگیره که چی حالا خجالت بکشید
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1397/09/19
شما مثل اینکه ناراحتی که مردم ۴۵۵۰۰تومان میگیرند
بهتر بود می گفتی در دولت ۱۵۰ هزار نفر هستن که بالای ۲۰۰ میلیون حقوق میگیرند تازه بدون حق ماموریت.
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1397/09/19
12 میلیون جمعیت داره 15 میلیون یارانه میگیرند؟
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1397/09/19
بیشتر از ده میلیون نفر از تهران درراه کامل و میلیاردر هستند
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1397/09/19
راست میگه

مردم از گرفتن رایانه صرف نظر کنید

تا بچه های مسئولین شغل داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1397/09/19
فکر کنم فقط دور و بریا منن ک یارانه نمیگیرن.حرف مفت.خواهرم اینا کارمندن.ماهی با هم دوتومن درامد فقط ماهی یک و نیم قسط دارن بعد حذف شده یارانشون.اس ام اسم دادن انگار نه انگار.اونوقت حتما اونکه فقط ماهی صد میلیون سود بانکی میگیره یارانم میگیره.چاخانه همش.در کل دولت به پنج میلیون نفرم یارانه نمیده.
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1397/09/19
الان این امارو از کجات در اوردی بعد تو چکاره ای که از زبون مردم حرف میزنی چطور کمک دویست تومانی خیلی با ارزشه ولی هر ماه مردم دویست سیصد هزار تومان یارانه میگیرن ارزش نداره بس دیگه حالمونو به هم میزنین
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1397/09/19
آقای حسن بی کی مگر از جیب بابات میدهی یا را نه چهل پنچ تومان فقط یک نهار میدهند بتو چه مگر آن ها ایرانی نیستند خوب خودشان میداند چکار بکند در کشورها یی که نفت گاز ندارند بیشتر از این مبلغ میدهند هیچگونه منت هم میگذارند چرا آنهایی که میلیاردها اختلاس میکنند چیزی نمی‌گویی ویا نماینده مجلس که مبلغ بیست میلیون از شرکت نفت میگیرد نمی‌گویی این یارانه چهل و پنچ تومان شده منت خوب البته آن را هم بگویم تا انسانهای مثل تو در دولت باشد درد بلا برای مردم هست
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/09/19
آره دیگه به اسم تخصیص یارانه به عمران قشنگ هاپولی کنید واقعا خیلی رو دارید خب چند ساله 45هزار تومان میدید ولی تورم وهر سال افزایش حامل های انرژی وکالا و بنزین فقط به جیب دولت میره کجا توجیب وزرا و مجلس و آقازاده ها بیچاره مردم ایران خیلی بدبختن که گیر شما ها افتاده خدا به دادشان برسه
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1397/09/19
بخدا اینقدر ادمهای‌‌فقیر وبیکا ر هستند با خونهای خراب کل زندگی اشون یک میلیمون نیست ابر وممدد جایی هم سبت نام نکردند اگه یارانه قطع بشه این‌افراد چیکار کنن‌وا قعا نون شب ند تد ا رن اینها چیکار کنن نه حقو ق نه چیزی
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/09/20
سلام پس اگر15ملیون درتهران یارانه بگیر باشه ......
وچندملیون نمیگیرن بگفته نماینده پس جمعیت تهران بایدحدود20ملیون باشه
بنظرشما راسته یا دروغ
Canada
01:45 - 1397/09/20
همیشه صحبت اقایون اینه که با اینقدر پول میشه اونقدر شغل ایجاد کرد، ولی ازونجاییکه همه میدونن اگر یارانه ها قطع بشه، یک شغل جدید هم ایجاد نمیشه و فقط اختلاسا بیشتر میشه، کسی حاضر به نگرفتنش نیست.
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1397/09/20
مرده شور خودتون و یارانتون
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1397/09/20
میگیرن که میگیرن به تو چه مربوط؟
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/09/20
باید یارانه تهرانیها قطع شود یارانه بقیه شهرها اضافه شود پول نفت جنوب و برنج شمال و آب غرب را میدهند به تهرانیها گردن کلفت تا بقیه ایران را بچاپن.
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1397/09/20
میخواهید هیچکس نگیرد همشو بدن به شما
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
زمردی_فوتر اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی