آرایش اکلیلی و نکات مهم در مورد آن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
استخدام_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۰۶۷۹۱
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
۱۱۹۶۳
آرایش اکلیلی جزو آرایش‌هایی است که می‌تواند برای همه خانم‌ها جذاب باشد، داشتن گونه‌هایی درخشان، با آرایش چشم و سایه اکلیلی که زیر نور می‌درخشند زیبایی خاصی دارند، اما اشتباه و زیاده روی کردن در آن نیز چندان دور از انتظار نیست.

وب‌سایت مجله قرمز: آرایش اکلیلی جزو آرایش‌هایی است که می‌تواند برای همه خانم‌ها جذاب باشد، داشتن گونه‌هایی درخشان، با آرایش چشم و سایه اکلیلی که زیر نور می‌درخشند زیبایی خاصی دارند اما اشتباه و زیاده روی کردن در آن نیز چندان دور از انتظار نیست. آرایش اکلیلی اگرچه زیبا است اما اگر درست انجام نشود می‌تواند تاثیر بدی روی چهره داشته باشد و آن را دوبعدی و بدون حالت نشان دهد. پس پطور می‌توان این نوع آرایش را بدون خطا و به بهترین شکل انجام داد؟ در این مقاله به ترفندهای آرایش اکلیلی خواهیم پرداخت و سه روش متفاوت برای انجام این آرایش جذاب و زیبا را از زبان هانگ وانگو متخصص آرایش، بیان خواهیم کرد.

آرایش اکلیلی و همه نکات مهمی که باید درباره آن بدانید

هانگ وانگو یکی از ستارگان دنیای آرایش و زیبایی است. او که یک متخصص حرفه‌ای در زمینه آرایش است کار آرایش چهره‌های شناخته شده‌ای مثل امیلی راتایکوفسکی، لارا هریر، اشلی گراهام، سلنا گومز، بلا حدید و سیندی کرافورد را به عهده داشته است. کار وانگو بسیار قدرتمند و در عین حال پیچیده و خاص است و همین مساله باعث شده است که هنرمند موردعلاقه ستارگان دنیای مد و سینما و موسیقی باشد.

او توجه خاصی به جزئیات دارد و نورپردازی را همیشه در کار خود لحاظ می‌کند. هانگ یک هنرمند واقعی است، او دقیقا می‌تواند بگوید که چه چیزی برای شما مناسب است و چه چیزی شما را زیبا می‌کند بدون آن که از خود واقعی شما دور شود. او همه کارهای خود را متفاوت با هم و در عین خاص زیبا و بدون نقص انجام می‌دهد. این چیزی است که مشتریان هانگ وانگو در مورد او می‌گویند و ما در این مقاله نکات و ترفندهایی را که این هنرمند در مورد آرایش اکلیلی و روش‌های انجام آن بیان کرده است برای شما بازگو خواهیم کرد

آرایش اکلیلی و نکات مهم در مورد آن

آرایش اکلیلی تاریخچه‌ای نسبتا طولانی دارد. از دهه هفتاد و با آغاز عصر دیسکو، لباس‌های براق و آرایش براقو اکلیلی در کنار صحنه‌ها و نورپردازی‌های چشمگیر و جذاب، دنیای مد و زیبایی راتحت تاثیر خود قرار داد و آرایش اکلیلی که به آرایش دیسکو هم معروف است به دنیامعرفی شد. حال آرایش اکلیلی دوباره مد روز شده است و علاقمندان به آن می‌توانند حتی در آرایش روزمره خود نیز از رنگ‌های درخشان هولوگرامی، سایه‌های براق اکلیلی و رژگونه‌ها و رژهای متالیک و جذاب استفاده کنند.

آرایش اکلیلی و همه نکات مهمی که باید درباره آن بدانید

هانگ وانگو در مورد استفادهبیش از حد از اکلیل و برق در آرایش هشدار می‌دهد و می‌گوید: “اکلیل و برق زیادی در آرایش نور بیش از حدی را از خود منعکس می‌کند و همین اتفاق باعث می‌شودکه صورت شما تخت به نظر برسد. به همین دلیل بهتر است قبل از اضافه کردن مواد اکلیلی و متالیک به آرایش، صورت خود را با استفاده از کانتور عمق دهید سپس از سایه و هایلایت کننده و رژگونه به شکل دلخواه خود استفاده کنید.

اضافه کردن اکلیل و پاک کردن آن از روی آرایش

گاهی ممکن است شما به مواد اکلیلی مثل رژ اکلیلی، رژگونه اکلیلی و چیزهایی مثل آن دسترسی نداشته باشید اما باز هم می‌توانید آرایش اکلیلی داشته باشید. برای این کار کافی است از کمی اکلیل استفاده کنید، این اکلیل می‌تواند ریز یا درشت باشد که به سلیقه و سبک آرایش شما بستگی دارد. البته توجه داشته باشید که این نوع از آرایش اکلیلی برای آرایش روزمره مناسب نیست و حالتی کاملا مجلسی دارد. برای انجام این نوع آرایش وقتی که هنوز آرایش شما خشک نشده است با استفاده از یک برس متوسط مواد اکلیلی را بردارید و روی قسمت‌های مختلف صورت مثل لب یا بالای چشم‌ها بزنید و اضافات آن را جدا کنید. پس از زدن اکلیل دیگر نمی‌توانید چیز جدیدی روی آن بزنید مثلا اگر روی کرم پودر خود اکلیل زده‌اید زدن کانسیلر روی آن حالتی ناجور و کثیف به آرایش شما خواهد داد.

برای تمیز کردن آرایش اکلیلی به این شکل، از یک نوار چسب معمولی استفاده کنید و اکلیل‌ها را تا حد ممکن جدا کنید سپس به روش معمول بقیه آرایش خودرا پاکسازی کنید.

سه روش برای انجام آرایش اکلیلی

آرایش اکلیلی روزمره

آرایش اکلیلی و همه نکات مهمی که باید درباره آن بدانید

این همان آرایشی است که می‌توانید به عنوان یک آرایش روزمره هم انتخاب کنید. در این نوع آرایش مواد اکلیلی به کار رفته بی‌رنگ هستند و تنها چیزی که دیده می‌شود درخشش آن‌ها است. برای انجام این نوع آرایش شما ابتدا پوست را با استفاده از مرطوب کننده و ضدآفتاب و … آماده سازی کرده و از یک کرم پودر مات مناسب استفاده می‌کنید. سپس کانتور را به همان دلیلی که گفته شد روی صورت انجام می‌دهید و ابروها را نیز آمادهسازی می‌کنید. آرایش چشم شما در این روش تنها محدود به یک سایه اکلیلی ملایم دررنگ نزدیک به رنگ پوست است. برای آرایش لب نیز از یک برق لب اکلیلی درخشان استفاده کنید تا چهره شما درخشان و جذاب و در عین حال ساده باشد.

آرایش سه بعدی متالیک

تفاوت این نوع آرایش با روش قبلی در استفاده از یک رژ لب با رنگ چشمگیر است. مراحل آرایش را همان طور که گفته شد انجام دهید و رژ لب قرمز یا زرشکی(یا هر رنگ دیگری را که دوست دارید) به آن اضافه کنید. در مرحله آخر اکلیل را با استفاده از یک برس آرایشی روی لب‌ها بزنید. برای درخشان‌تر کردن آرایش چشم نیزبهتر است کمی اکلیل به سایه چشم خود اضافه کنید اما فراموش نکنید که در این نوعآرایش تاکید بیشتر روی لب‌ها است و بهتر است چشمان شما ساده‌تر باشند.

آرایش اکلیل الکتریک

این نوع آرایش اکلیلی مجلسی‌ترین نوع آرایش است و شاید برای هر موقعیتی مناسب نباشد. در این روش پس از آماده سازی پوست و انجام مراحل اولیه آرایش، چندرنگ سایه اکلیلی روشن و تیره انتخاب کنید (می‌توانید اکلیل را بعدا به سایه اضافه کنید) سپس با این رنگ‌ها عمق و زیبایی لازم را در چشم‌ها به وجود آورید. لازم نیستفقط به قسمت بالای پلک محدود باشید، می‌توانید زیر چشم‌ها و بالای گونه نیز ازسایه بی‌رنگ اکلیلی استفاده کنید و درخشش لازم را به وجود آورید. در این نوع آرایش تاکید بیشتر روی چشم‌ها است و باید روی لب از یک رژ ملایم یا بیرنگ اکلیلی استفادهکنید. دقت داشته باشید که در آرایش اکلیلی استفاده از رنگ‌های تیره برای خطچشم و ریمل و … جذابیت چندانی ندارد و تضاد رنگی حاصل از آن، درخشش آرایش شما راتحت الشعاع قرار خواهد داد.

چند نکته در مورد آرایش اکلیلی

استفاده از مواد اکلیلی روی پوست ممکن است اثرات منفی روی آن داشته باشد مثلا باعث بسته شدن روزنه‌های پوستی و یا واکنش‌های آلرژیک شوند. به همین دلیل وانگو توصیه می‌کند که پس از پاک کردن کامل آرایش اکلیلی از یک ماساژ مناسب روی صورت استفاده کنید و با ماسک‌های پاک کننده مثل ماسک زغال یا ماسک خاک رس، روزنه‌های پوستی را کاملا پاکسازی کنید. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که آرایش اکلیل دار نمی‌تواند یک آرایش هرروزه باشدبه خصوص اگر قرار باشد روی پوست صورت مورد استفاده قرار گیرد.

نکته مهم دیگر در نحوه استفاده از سایه چشم و ترکیب آن‌ها با یکدیگر است. وانگو توصیه می‌کند برای زدن سایه همیشه رنگ‌های تیره را در گوشه‌ خارجی چشم و رنگ‌های روشن را نیز در قسمت وسط چشم به کار ببرید و در این قسمت از اکلیل بیشتری استفاده کنید. سایه‌ها را بایک برس تمیز با هم مخلوط و ترکیب کنید تا هیچ مرز و ردی بین آن‌ها باقی نماند. درانتها با استفاده از یک خط چشم همرنگ سایه در داخل پلک‌ها همه چیز را یکدست و متحد نشان دهید.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان