مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ۹دی برگزار می‌شود
۸۰۶۸۰۶
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
۸۹۳۲ 
مجمع عمومی فدراسیون فوتبال 9 دی در تهران برگزار می شود.

ورزش سه: بر اساس نقشه راه تعیین شده از سوی صالحی امیری و هم چنین وزیر ورزش و جوانان مهدی تاج با استفاده از سهمیه ایثارگری و جانبازی در فدراسیون فوتبال باقی می ماند اما دیگر اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال باید از سمت خود استعفاء کنند و مجمع عمومی هم 9 دی در خصوص ثبت نام نامزدهای جدید برای احراز پست های خالی شده تصمیم گیری خواهد کرد.

گفتنی است دبیر کل فدراسیون فوتبال هم قرار است در روزهای آتی با معرفی مهدی تاج و تایید اعضای هیات رئیسه انتخاب شود. در حال حاضر علی کفاشیان، فریدون اصفهانیان، محمود اسلامیان، حیدربهاروند، عبدالکاظم طالقانی، غلامحسین زمان آبادی، داوود رفعتی از مدیران بازنشسته فدراسیون فوتبال بشمار می روند که تا اکنون در برابر استعفاء مقاومت کرده اند. تنها مدیر بازنشسته ای که از سمت خود استعفاء کرده است محمد رضا ساکت دبیر کل بود که بعداز استعفاء ابراهیم شکوری به طور موقت عهده دار سمت دبیر کلی شد.

برای جلوگیری از تعلیق فوتبال ایران وزیر ورزش و جوانان از فدراسیون فوتبال خواسته در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص بازنشسته ها تصمیم گیری کند و گفته می شود قرار است بندی به اساسنامه فدراسیون فوتبال اضافه شود که از این پس و بنا به احترام به قوانین داخلی بازنشسته ها نمی توانند در فدراسیون فوتبال صاحب سمت شوند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج