بهترین فیلم‌های کن به آرژانتین رسید
۸۰۶۹۱۵
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
۶۶۳۳ 
هفته فیلم کن که با نمایش شش فیلم از برترین آثار دوره اخیر این رویداد سینمایی همراه خواهد بود، در شهر بوینوس آیرس پایتخت آرژانتین آغاز به کار کرد.

ایسنا: هفته فیلم کن در آرژانتین از تاریخ ۱۰ تا ۱۶ دسامبر (۱۹ تا ۲۵ آذر) با همکاری جشنواره فیلم کن و "Ventana Sur" به عنوان بازار سینمایی پیشتاز در آمریکای جنوبی برگزار می‌شود و میزبان نمایش پنج فیلم از بخش‌های اصلی جشنواره کن ۲۰۱۸ و یک فیلم از بخش "دوهفته کارگردانان" کن خواهد بود.

بهترین فیلم‌های کن به آرژانتین رسید

فیلم "دزدان فروشگاه" برنده نخل طلای کن به کارگردانی "هیروکازو کورئیدا" یکی از فیلم‌هایی است که در هفته فیلم کن در بوینوس آیرس به روی پرده می‌رود. این فیلم که در جوایز اسکار ۲۰۱۹ نماینده ژاپن در شاخه بهترین فیلم غیرانگلیسی نیز انتخاب شده است، درباره خانواده‌ای است که به اعمال بزهکارانه خُرد می‌پردازند و به موضوع فقر در ژاپن اشاره دارد.

فیلم لبنانی "کفرناحوم" ساخته "نادین لبکی" برنده جایزه هیات داوران کن، "داگمن" ساخته "متئو گارونه" نماینده سینمای ایتالیا در اسکار ۲۰۱۹ و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد کن، "مرز" برنده جایزه بهترین فیلم بخش نوعی نگاه کن به کارگردانی علی عباسی کارگردان ایرانی-سوئدی و "اوج" از "گاپسر نوئه" کارگردان دانمارکی حاضر در بخش دو هفته کارگردانان کن ۲۰۱۸، فیلم‌های دیگری هستند که در هفته فیلم کن در آرژانتین به نمایش گذاشته می‌شود.

"تیم راث" بازیگر آمریکایی-انگلیسی نیز به عنوان میهمان افتخاری این رویداد حاضر خواهد بود و قرار است یک مسترکلاس با حضور "تیری فرمو" دبیر جشنواره کن برگزار کند و فیلم "سگ‌های انباری" ساخته "تارانتینو" با بازی "تیم راث" که در سال ۱۹۹۲ نامزد نخل طلا بود نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج