روح یک کاراته کا در بدن توماس مولر!
۸۰۷۵۱۱
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
۳۲۸۷
رسانه‌های هلندی از ضربه‌ی عجیب و خشنی که توماس مولر در دقیقه‌ی 75 بازی دیشب بایرن مقابل آژاکس با پا به سر تالیافیکو بازیکن آژاکس زد به عنوان ضربه‌ی کاراته یاد کردند.

ورزش سه: جدال دو تیم بایرن مونیخ و آژاکس که دیشب در گروه E رقابتهای چمپیونزلیگ در آمستردام آرنا برگزار شد به یک بازی پرهیجان، نفس‌گیر و خشن تبدیل شد. در این بازی پر افت و خیز، دو تیم به فاصله‌ی هشت دقیقه از هم، دو کارت زرد دریافت کردند و چهار گل از شش گل بازی بعد از دقیقه‌ی 82 بدست آمد.

اما بایرن مونیخ در این دقایق مهم، دقایقی که چهار گل بازی در آنها به ثمر می‌رسید با یک بازیکن کمتر بازی می‌کرد چرا که مهاجم ملی‌پوش و مشهورش توماس مولر را در اختیار نداشت.

روح یک کاراته کا در بدن توماس مولر!

مولر حدود هفت دقیقه قبل از شروع دقایق طوفانی پایان بازی و جشنواره‌ی چهار گله‌ی دو تیم در این دقایق، با خطایی که همه‌ی کارشناسان معتقدند هیچ نیازی برای آن وجود نداشت باعث اخراج خود از زمین شد. اما خطای عجیب و خشن مولر همچنان در رسانه‌ها محل بحث و جدل است.

مولر در این صحنه پایش را از حد مجاز به مراتب بالاتر آورده و با ژستی شبیه به ضربات کاراته با استوک‌های کفش ورزشی‌اش به پشت سر نیکولاس تالیافیکو ضربه می‌زند.

روح یک کاراته کا در بدن توماس مولر!

با اینحال هواداران بایرن مونیخ در شبکه‌های اجتماعی دست از حمایت از ستاره‌ی تیم‌شان برنداشته‌اند و معتقدند مولر نباید اخراج می‌شد چرا که مشخص بود ضربه‌ی او عمدی به بازیکن حریف وارد نشده است. اما هواداران آژاکس از سوی دیگر معتقدند مولر به خاطر این ضربه‌ی خشن باید از سوی یوفا با محرومیت روبرو شود.

روح یک کاراته کا در بدن توماس مولر!

رسانه‌های آلمانی گزارش دادند که بعد از پایان بازی، توماس مولر زمانی که قصد سوار شدن به اتوبوس بایرن برای ترک ورزشگاه را داشت با خبرنگارانی مواجه شد که از خطای عجیب و غریب منجر به اخراج او می‌پرسیدند. مولر در پاسخ به سوال‌های متعدد این خبرنگاران به آنها گفت:" البته که هیچ قصدی در آن خطا نبود".

روح یک کاراته کا در بدن توماس مولر!

رسانه‌ها گزارش دادند که مولر بعد از آن راه خود را کج کرده و به سمت رختکن آژاکس رفت تا از تالیافیکو بازیکن آژاکس که هدف خطای کاراته‌ای او قرار گرفته بود عذرخواهی کند اما متوجه شد که بازیکنان آژاکس رختکن را ترک کرده‌اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج