بوستانی: افکار قلعه‌نویی را می‌شناسم
۸۰۷۶۰۴
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
۵۲۰۲ 
کریم بوستانی، مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در بازی با سپاهان به‌دنبال کسب سه امتیاز هستیم، چون با توجه به کسر ۶ حتی تساوی هم به درد ما نمی‌خورد.

خبرگزاری میزان: کریم بوستانی درباره آخرین بازی نیم فصل استقلال خوزستان مقابل تیم سپاهان گفت: ما هفته گذشته مقابل سایپا خیلی خوب بازی کرده و حتی مستحق برد بودیم و بازیکنان ما دیگر مسئله کسر ۶ امتیاز را فراموش کرده و برای هربازی بویژه بازی‌های خانگی برای کسب ۳ امتیاز پا به میدان می‌گذارند و بازیکنان ما در این مورد هم قسم شده‌اند.

وی افزود: بنابراین در بازی با سپاهان در اهواز هم فقط به‌دنبال کسب سه امتیاز هستیم، چون با توجه به کسر ۶ امتیاز از ما توسط فیفا حتی تساوی هم به درد ما نمی‌خورد. سپاهان تیم بسیار قوی و خوبی است که صدرنشینی این تیم در لیگ گواه بر این موضوع است. این تیم کادرفنی خیلی قوی و خوبی هم دارد که من افتخار کار کردن با قلعه‌نویی را داشته و افکار او را می‌شناسم.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تاکید کرد: سپاهان در حال حاضر در صدر جدول و ما در قعر جدول لیگ هستیم و این موضوع سخت بودن بازی پیش رو را نشان می‌دهد و شاید خیلی‌ها معتقد باشند روی کاغذ ما شانسی برای بردن سپاهان نداریم، اما با انگیزه‌ای که در بازیکنان تیمسراغدارم آن‌ها فقط به گرفتن ۳ امتیاز این بازی سخت فکر می‌کنند.

وی ادامه داد: ما ۳، ۴ بازیکن با تجربه داریم که قرارداد آنها حدود ۳۰۰ میلیون تومان است و قرارداد بقیه بازیکنان ما که خیلی جوان هستند زیر ۱۰۰ میلیون تومان است. ببینید با چنین تیم جوانی چقدر کار سختی در لیگ داریم. در حال حاضر ایمان مبعلی دچار مصدومیت شده و حداقل تا یک ماه دیگر نمی‌تواند به تمرینات تیم برگردد و به عنوان یک بازیکن باتجربه من روی نیمکت از او کمک گرفته و از نظرات وی هم استفاده می‌کنم.

بوستانی در مورد بازیکنان محروم و مصدوم تیمش برای بازی با سپاهان هم گفت: به غیر از خشتان که ۴ کارته است خوشبختانه بقیه بازیکنان خود را برای بازی با سپاهان در اختیار داریم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج