کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ماند
۸۰۷۷۱۳
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
۵۰۴۷ 
سرمربی مونته نگرویی با اعلام سرپرست جدید فدراسیون والیبال تا المپیک 2020 در ایران ماندنی شد.

ورزش سه: ایگور کولاکوویچ که در 2 سال اخیر هدایت تیم ملی والیبال ایران را برعهده داشته، بعد از مسابقات جهانی 2018 به تهران بازنگشت و به نظر می رسید که دیگر به کارش در ایران ادامه نخواهد داد.

در دوره ریاست احمد ضیایی، او وعده داده بود با برگزاری جلسات کارشناسی و البته دعوت از کولاکوویچ دلایل ناکامی تیم ملی را بررسی کند تا درباره آینده سرمربی مونته نگرویی هم تصمیم گیری شود.

در نهایت ضیایی نتوانست به کارش در فدراسیون ادامه دهد و از چند روز قبل افشین داوری به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال معرفی شد.

امروز سرپرست فدراسیون والیبال در گفت و گو با رادیو ورزش رسما از ادامه کار کولاکوویچ خبر داد. با توجه به اینکه در اوایل سال جاری قرارداد این مربی مونته نگرویی با ایران تا المپیک 2020 تمدید شده بود، فدراسیون والیبال نمی خواهد غرامتی به کولاکوویچ بپردازد و سراغ مربی دیگری برود.

داوری در این باره گفت: «ما 6 ماه بیشتر برای مسابقات جهانی و آسیایی فرصت نداریم. قرار است بعد از ژانویه کولاکوویچ به ایران بیاید تا کار را با او ادامه دهیم. با توجه به اینکه او 2 قرارداد دو ساله داشت اگر همکاری ادامه پیدا نکند ممکن است حواشی ایجاد شده و جرائمی را برای ما در نظر بگیرند. از طرفی کولاکوویچ 2 سال در ایران بوده و شناخت خوبی از ایران دارد به همین دلیل قرار شد تا المپیک 2020 با او ادامه دهیم.»

با این وضعیت باید از دی یا بهمن ماه منتظر حضور کولاکوویچ در ایران باشیم تا او لیگ را زیر نظر بگیرد و احتمالا از اوایل سال 98 اردوهای تیم ملی را برای لیگ ملت های 2019 استارت بزند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج