برانکو: حسادت برخی به پرسپولیس را حس می‌کنم
۸۰۸۰۶۳
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
۱۳۲۴۸ 
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد برخی افراد به نتایج تیمش حسادت می‌کنند.

 خبرگزاری تسنیم: برانکو ایوانکوویچ پس از برتری 3 بر یک پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: در همین ابتدای کار باید از هواداران پرشورمان تشکر کنم. از آنها به خاطر همه حمایت‌هایی که کردند، تشکر می‌کنم. شخصاً معتقدم که به بهترین نحو توانستیم نیم‌فصل را به پایان برسانیم و اگر چهار گل می‌زدیم، می‌توانستیم به صدر جدول برویم.

کسب 31 امتیاز در نیم‌فصل اول موفقیت بزرگی بود

وی در ادامه افزود: باید از بازیکنان تشکر کنم که به بهترین نحو با برد قاطعانه مقابل پارس جنوبی، نیم‌فصل را به پایان رساندیم. بعد از این چند روز تمرین و سپس چند روز استراحت خواهیم داشت. با همه اتفاقاتی که در نیم‌فصل اول افتاد، 31 امتیاز گرفتیم که واقعاً موفقیت بزرگی بود. به بازیکنانم تبریک می‌گویم و بسیار بسیار مفتخرم.

برای 25 بازی پیش رو نیاز به نیمکتی قوی داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با اینکه چه تدبیری برای نیم‌فصل دوم خواهد داشت، تصریح کرد: می‌دانیم نیم‌فصل دوم سخت‌تر خواهد بود، نه فقط ما بلکه رقبا نیز تقویت خواهند شد. بازیکنانی که باید می‌گرفتیم، گرفته‌ایم و از فردا مذاکره با بازیکنان مدنظر را آغاز خواهیم کرد.

با این همه بازیکنان جوانی که داشتیم، نیم‌فصل اول را به سختی گذراندیم. انتظارمان این است که 25 بازی دیگری پیش رو داشته باشیم، آن هم در لیگ، جام حذفی و آسیا. مهم است که نیمکت قوی داشته باشیم، چون امروز متوجه شدید که روی بشار، ربیع‌خواه و کامیابی‌نیا نمی‌توانستیم حساب کنیم. با این وجود، همین تیم بازی باکیفیتی را پشت سر گذاشت. واقعاً لذت بردم و کیف کردم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم.

باید نیم‌فصلی که گذشت را با کلمات و حروف طلایی در بخشی تاریخ پرسپولیس و فوتبال ایران نوشت

برانکو در مورد اینکه قبول دارد این پرسپولیس با نتایجی که در نیم‌فصل کسب کرد، خاطره‌انگیز شد، گفت: بله، باید این نیم‌فصل را با کلمات و حروف طلایی در بخشی تاریخ پرسپولیس و فوتبال ایران نوشت. همه ما به خاطر نتایجی که کسب کردیم، باید افتخار کنیم.

برانکو: حسادت برخی به پرسپولیس را حس می‌کنم

بیشترین افتخارات نصیب بازیکنان است، اما مدیریت باشگاه نیز دخیل بوده و همین‌طور بخش‌های دیگر تیم از تدارکات گرفته تا کادر پزشکی و فنی. اگر همه بخش‌های باشگاه منظم عمل نکنند، به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسیم. جا دارد از حمیدرضا گرشاسبی به خاطر تلاش‌هایی که کرد، تشکر کنم. انتظارمان این است که آقای عرب (سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس) نیز این روند را ادامه دهد تا باشگاه رشد و پیشرفت داشته باشد.

شنیدم بازیکن استقلال باید در دقیقه 10 اخراج می‌شد!

وی در واکنش به این سؤال که روز گذشته پس از دیدار استقلال مقابل پدیده، بازیکنان و کادر فنی این تیم مدعی شده‌اند که داوری‌ها به سود پرسپولیس بوده است، گفت: من بازی استقلال و پدیده را نگاه نکردم، اما شنیدم که بازیکن استقلال باید در دقیقه 10 اخراج می‌شد. آیا تنها اشتباه داور همین صحنه بود؟!

من هم می توانم بگویم چرا سیامک نعمتی امروز کارت گرفت یا گل چهارم ما گرفته نشد؟!

خبرنگار پاسخ داد که گل استقلال سالم بود و آنها به این موضوع اعتراض کردند. سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این خبرنگار گفت: صحنه دیگری را ندیدم و الان از زبان شما می‌شنوم. حتماً می‌گویند داور امروز هم به ما کمک کرد! من دو سه بار علنی اعلام کردم و فکر کنم الان وظیفه شماست که همه بازی‌های ما را آنالیز کنید.

یک نفر این کار را کرده است و مشخص شد که تیمی که از همه بیشتر ضرر کرده، پرسپولیس بوده است. گفتم یک اوت پیدا کنید که داور به سود ما گرفته باشد. من هم می‌توانم مطرح کنم که چرا سیامک نعمتی امروز کارت گرفت یا گل چهارم ما گرفته نشد؟!

اگر بعد از بازی با ذوب‌آهن از داوری گله کردم، حق داشتم

وی افزود: برای من استقلال، سپاهان و تراکتورسازی و حتی پدیده مطرح نیستند و فقط پرسپولیس مهم است. اصلاً خودم را درگیر این مسئله نمی‌کنم، بلکه می‌خواهم تیمم بیشتر آماده شده، بیشتر گل بزنیم و بیش از بیش هواداران را خوشحال کنیم. اگر بعد از بازی با ذوب‌آهن از داوری گله کردم، حق داشتم، اما اگر کسی آمده و دوباره به این مسائل اضافه کرده را، من نمی‌دانم.

حسادت برخی به پرسپولیس را حس می‌کنم اما حمله یا هجمه را نه!

برانکو در خصوص اینکه کسانی که هجمه‌هایی علیه شما ایجاد کرده‌اند، از سوی سرمربی تیم ملی لقب مربیان شجاع را گرفته‌اند، گفت: من که حس نکردم کسی به من حمله یا هجمه‌ای ایجاد کرده باشد. در خیابان راحت راه می‌روم و کسی به من حمله نکرده است.

شاید حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس کنم که این مسئله ورزشی است، اما اینکه بگویید هجمه ایجاد شده است را نمی‌فهمم. تا آنجایی که می‌دانید، به کسی حمله نمی‌کنم. همه در یک قالب یک شغل همکاریم و با کار سخت درگیر هستیم. من به کار همه همکارانم احترام می‌گذارم، اما در کنفرانس خبری و جای دیگر به کسی حمله نکرده‌ام.

به غیر از طارمی نفرات دیگری هم هستند که بخواهیم آنها را جذب کنیم

وی درباره بحث بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس هم خاطرنشان کرد: این بحث یکطرفه نیست و دوطرفه است. لیست بازیکنان فاکتور اصلی است و ما فقط می‌توانیم 18 بازیکن بالای 23 سال داشته باشیم. نه تنها طارمی، بلکه نفرات دیگری هم هستند که اگر بخواهیم آنها را جذب کنیم، اما باید لیست‌مان را بررسی کنیم. تا هفته آینده این کار را خواهیم کرد.

فقط و فقط توجه‌ام به پرسپولیس و موفقیت این تیم است نه تیم‌های دیگر

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر با اشاره به هجمه‌هایی که علیه تیمش ایجاد شده است، گفت: بار دیگر می‌گویم، داوران چه خطایی به سود ما گرفته‌اند؟ همه تیم‌ها برای خودشان می‌جنگند و این موضوع حق‌شان است. به همه همکارانم احترام می‌گذارم، چون می‌دانم چه شغل سختی دارند و چه انتظاراتی از ما وجود دارد، اما فقط و فقط توجه‌ام به پرسپولیس و موفقیت این تیم است.

 پس از اینکه خبرنگاران درباره اظهارات روز گذشته سیدمهدی رحمتی از برانکو سؤال پرسیدند، پندار خمارلو مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: از وقتی که سؤالی را مطرح کردیم، این هجمه‌ها ایجاد شد. ما در هفته دوازدهم با سپاهان بازی داشتیم و استقلال با پدیده. این را گفته‌اند که دو روز پشت سر هم نمی‌توان در ورزشگاه آزادی بازی کرد، چطور استقلال روز گذشته بازی کرد و ما پس از دیدار با سپاهان، امروز مقابل پارس جنوبی بازی کردیم. این در شرایطی است که تیم‌ها استراحت بیشتری کرده‌اند و ما این استراحت را نداشتیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: ما گفتیم داوری‌ها را آنالیز کنید، اما بقیه تیم‌ها دست پیش را گرفتند که پس نیفتند. از صدقه سر پرسپولیس بین تیم‌ها وحدتی ایجاد شده است و همه برای هم نوشابه باز می‌کنند. ما گفتیم داوری‌ها را آنالیز کنید و هر جا به ضرر ما بوده، امتیاز بدهند و اگر به سودمان بوده، امتیاز کسر کنند.

سه، چهار سال پیش داوری‌ها به ضرر پرسپولیس بود، صحنه‌هایی مثل برخورد توپ به سر بنگر که پنالتی گرفته شد. همان سال با اختلاف دو گل نایب قهرمان شدیم. اگر یک امتیاز می‌گرفتیم، قهرمان می‌شدیم. روز گذشته مهدی رحمتی اشاره‌ای به داوری‌ها داشت. خیلی به عقب نرویم. آیا آرمین سهرابیان نباید در دربی امسال اخراج می‌شد یا خطای پژمان منتظری روی علی علیپور خطای پنالتی نبود؟

وی گفت: سیاست باشگاه احترام به داوری و برنامه سازمان لیگ بوده، اما سوء استفاده‌هایی می‌شود که از الان جواب می‌دهیم. روز گذشته برای اینکه تمرکز تیم به‌هم نریزد، جواب ندادیم. با توجه به اینکه مقابل دوربین‌های رسانه ملی تهمت زده‌اند، شکایت برای ما محفوظ است.

ما تاکنون نگفته‌ایم تیم‌های دیگر چطور می‌برند یا سپاهان چطور با پنالتی که برای‌شان گرفته شد، نساجی را شکست داد. قصد هم نداریم فهرست کنیم، اما از اینکه موضع نمی‌گیریم، دوستان سوءاستفاده نکنند. ما وحدت و اتحاد داریم و حضور برانکو در پرسپولیس نقطه قوت است و نگذارند که سرمربی تیم از ما جدا شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1397/09/23
زنده باد برانکو و پرسپولیس
مرگ بر کیروش فاسد ماپرسپولیسیادشمنای پرسپولیس رو میندازیم سطل زباله
پاسخ ها
استقلالی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
شما لنگیا از زباله دونی در بیاین بعد به فکر دیگران باشین ، لنگ یعنی زباله دون و لنگی یعنی آشغال ، هیچ وقت دشمن لنگ زباله دونی رو نمی بینه لنگی
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/09/23
برانکو هم داره مغرور میشه
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/09/23
برانکو هم داره مغرور میشه
United States
20:27 - 1397/09/23
وحدت همه تیم های حسود علیه پرسپولیس قهرمان را به کی روش دلال موزامبیکی تبریک می گویم سرمربی که ۷ سال قبل قرار بود از ایران دیپورت شود ولی با نظرسنجی مهندسی شده برنامه نود و همکاری کفاشیان اینکار عملی نشد تا لکه سیاهی در تاریخ فدراسیون فوتبال ایران نقش ببندد
United Arab Emirates
20:37 - 1397/09/23
زاررررررررت برانکو زاررررررررت ، آخه آشغال کرّه‌واتی لنگ قهوه ای حسادت داره ؟!!!!!!!! آخه قهوه ای بزرگ تمام ایران ازتون متنفرن خودتون هم بهتر میدونن اگر بدون محافظ خبر مرگتون بیرون بیاین مردم ممکنه خونتون بریزن بسسسسسسسس کثاقتین و کثافتکاری مرام همیشگیتونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
الهی بمیرم معلومه چقدر سوختی.پماد سوختگی بدم خدمتت خدایی خیلی سخته 4 ساله دارید زور میزنید بازم 6 امتیاز پایین ترید منم بودم اینجوری آتیشی میشدم
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1397/09/23
بخدا یک تار موی برانکو به کل هیکل کیروش عقده ای می ارزه
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1397/09/23
مستر برانکو
تشکر صمیمانه ات رو از وزارت لنگی و شیخ حسن لنگی و کمیته داوران لنگی بکن که از همه مخمصه ها تو و تیم آش و لاشت را به سلامت در آورد...هوادارت اگه به وجد آمد از صدقه سریه بی شرافتی طیف وسیعی از ناداوران و راس و ته وزارت سرخ بود و لا غیر....
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1397/09/23
همه تیمها واسه شما بازی میکنن .هفته مگه شکست نخورده بودین فغانی واسه تون پنالتی مفت گرفت .جمع کن خودتو احمق بیشعور
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1397/09/23
تو عشقی برانکو عششششششق
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1397/09/23
ای قهرمان ...
ای مربی محبوب ..
ای مرد دوست داشتنی...
♡♡♡جای تو همیشه در قلب ما هواداران بوده
و خواهد بود ♡♡♡♡♡♡
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1397/09/24
تیمهای دیگه همه با هم متحد شدند که بجز پرسپولیس یه تیم دیگه قهرمان شه و چون خودشون نمی تونن رقابت کنن مشکل ایجاد می کنن!
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1397/09/24
ایشان بایدبرای فرارمالیاتی بعدازجام جهانی زندانی میشدندامارفتندباسلام وصلوات باپول اختلاسی حسین هدایتی این آقاروبرگردوندن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج