بوستانی: با قلعه‌نویی درگیر نشدم
۸۰۸۴۳۹
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
۵۶۰۶ 
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با قلعه‌نویی درگیر نشدم و ایشان بزرگ و استاد من است و ۱۰ سال با ایشان کار کردیم.

خبرگزاری فارس: کریم بوستانی بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری گفت:قبل از صحبت در مورد بازی ابتدا باید درگذشت دانایی فر را تسلیت بگویم. سپاهان تیم بزرگی است و کادر بزرگی دارد و بیشترین جام ها را سپاهان برده و قلعه‌نویی مرد جام هاست و تمام جام های سپاهان و استقلال را قلعه نویی آورده است.

حریف را آنالیز کرده بودیم و بازیکنان منطقی بازی کردند و باید از آنها تشکر کنم. موقعیت گل هم داشتیم اما نتیجه برای ما خیلی خوب بود. بعد از این بازی ۱۲ روز استراحت می کنیم و سپس با روحیه‌ای بهتر به تمرینات می آییم و هواداران هم سنگ تمام گذاشتند و تشویق کردند. می‌توانستیم برنده هم شویم.

وی افزود: نتیجه خوبی مقابل یک تیم بزرگ گرفتیم و نظم تیمی خوبی در این بازی داشتیم.

بوستانی در مورد گل سپاهان و اعتراض به داور گفت: قبل از گل خوب بازی می‌کردیم نمی‌خواهم بگویم اشتباه داوری ولی آن صحنه به وجود آمد و داور ظاهرا سوت نزده و توپ سپاهان گل شد. بازیکنان تلاش خودشان را کردند. نیمه دوم هم تلاش بیشتری کردیم و به گل رسیدیم و بازی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه بازی را مساوی کردیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد شرایط فنی مسابقه گفت: با تیم بزرگی بازی می‌کردیم و هدف اول مان گل نخوردن بود و بعد از گل دنبال این بودیم که گل دوم را نخوریم. دفاع های چپ و راست حریف رونده بودند. ما هم تلاش کردیم از فضای پشت آنها با دلفی و نامداری استفاده کنیم و به نتیجه هم رسیدیم. نه ضد فوتبال بازی کردیم و نه وقت کشی کردیم. جا دارد از بازیکنان تشکر کنم. در زمین خودمان برای برد بازی کردیم.

با قلعه‌نویی درگیر نشدم و ایشان بزرگ و استاد من است و ۱۰ سال با ایشان کار کردیم. طبیعی است که قلعه‌نویی از نتیجه راضی نبود ومن هم به او خسته نباشید گفتم و او هم خوب بود و تحویلم گرفت ومشکلی به وجود نیامد.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1397/09/24
حیف این تیم و بازیکن ها که دست این بی سواده یکم بیشتر تیم و بازیکن ها و شهرمونو تحقیر میکردی با این مصاحبه مرتیکه بی شخصیت
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1397/09/24
خاک تو سرت کنند بوستانی
قلعه نوعی تحویلت گرفت ، از خوشحالی سکته نکنی
بدبخت نفهم سپاهان باید با اختلاف دو.گل بازی را به
اس خوزستان واگذار می‌کرد

حالا تو خوشحالی که مساوی کردین و قلعه نوعی تحویلت گرفت
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1397/09/24
خاک تو سرت حق تیم تو خوردن جرات نداری بگی مافیایی فوتبال کار خودشون رو کردن البته حق داری شاید پولشون نقد بوده بهت دادن یا میفهمی که اگه حرفی بزنی مادام العمر از فوتبال محروم میشوی تاج و ساکت و.....?همشون اصفهانی هستند هر جا یک کیسه کش باشد نام مافیایی داوری آنجا میدرخشد
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1397/09/24
شانس آوردی وگرنه شما هم قلدر میشدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج