حجت‌الاسلام ابراهیمی: تامین معیشت مردم از اوجب واجبات است
۸۰۸۴۴۶
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
۷۵۵۶ 
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: بهبود اقتصاد کشور از اوجب واجبات است. اگر بخواهیم با آمریکا مقابله کنیم لازمه‌اش این است که معیشت مردم را بهبود بخشیم که از این گرفتاری و منگنه خارج شوند.

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی در گفت‌وگویی در پاسخ به این پرسش که اولویت‌های کشور در شرایط تحریم چه مواردی است، اظهار کرد: اولین اولویت اقتصاد مملکت است، در واقع بهبود اقتصاد کشور از اوجب واجبات است. اگر بخواهیم با آمریکا مقابله کنیم لازمه‌اش این است که معیشت مردم را بهبود بخشیم که از این گرفتاری و منگنه خارج شوند.

وی افزود: اگر معیشت مردم تامین نشود، آنان مقاومت‌شان کاسته می‌شود و نسبت به مسائل بی‌تفاوت خواهند شد. الان شرایط به شکلی است که مایحتاج مردم طبق آماری که مسئولان اعلام کرده‌اند، نسبت به قبل گرانتر شده است و در چنین شرایطی تامین معیشت مردم لازم است.

وی با تاکید بر این‌که «تامین معیشت باید مستمر باشد، نه به صورت مقطعی»، ادامه داد: انجام کارهای حمایتی از اقشار مستضعف اگر موردی و مقطعی باشند دردی را دوا نمی‌کند. هرچند که باید این نکته را افزود که بالارفتن نرخ‌ها با هیچ ابزار نظارتی کنترل نمی‌شود گویی هرکسی صبح‌ها زودتر از خواب بیدار شود نرخ تازه‌ای می‌گذارد.

این عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان تاکید کرد: شرایط فعلی سبب می‌شود که از گرانی‌ها استفاده کنند و ثروتمندتر شوند و اقشار مستضعف کمرشان زیر بار گرانی‌ها خم گردد. پس مولفه‌ای که در شرایط فعلی مهم‌تر از هر اولویت دیگری است تامین معیشت مردم است.

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1397/09/24
من فکر می کنم که تنها آخوندی حرف حق زد همین آخوند باشه مردم زیر بار گردانی کارشون خم شده وبه گفته این آخوند هرکس صبح ها زودتر از خواب بیدار بشه نرخ تعیین می کنه آیا این مسکن ها از امریکا وارد میشه که اینقدر گران شده
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1397/09/24
ایکاش درگفتارمسئولین اجرایی کشورصداقت و پاکی بودهمین مردم جانانه باهمه جورمشکلات همراه دولت بودندو موضع نمیگرفتندلکن فاصله مردم وحاکمیت کم میشد دورنمیشدند
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1397/09/24
دزدی نکنند بقیش حل میشه .
دزد بر ما حاکم شده .
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1397/09/24
دزدی نکنند بقیش حل میشه .
دزد بر ما حاکم شده .
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1397/09/24
حاجی ملت شریف ایران اینقدر حرف شنیدن بدون عمل من فکرمیکنم مسئولان بااین کارشون خصوصا ریس جمهور اعتماد مردم به خودشان هم سلب کردنند ودیگر به حرفها هیچکس باور نمیکنند حرف تحویل ملت شریف وولایتمدار ایران دادن نون شب نمیشود پس عمل کنید حرف زدن بدرد نمیخورد
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1397/09/24
این دولت به هیچ خدایی بنده نیست فتوای شما گوش شنوا ندارد.
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1397/09/25
وعده زیاد میدید قدر این مردم را بدانید ناشکری نکنید بی اعتنایی به مردم وخواسته هاشون نکنید این مردم نعمتند شکر کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج