پردرآمدترین نویسندگان ۲۰۱۸ معرفی شدند
۸۰۸۶۰۹
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
۳۶۳۹ 
در حالی فهرست پردرآمدترین نویسندگان سال ۲۰۱۸ اعلام شد که برای نخستین بار نویسنده یک کتاب سیاسی که علیه ترامپ نوشته شده بود، به این فهرست راه یافت.

خبرگزاری مهر: بهار پیش مایکل وولف گفت: روزی چشمانم را می‌بندم و می‌گویم: "ممنون دونالد ترامپ". به نظر می‌رسد این زمان اکنون فرا رسیده باشد چرا که این نویسنده به لطف نوشتن کتابی علیه ترامپ با عنوان "آتش و خشم" وارد فهرست پرفروش‌ترین نویسندگان سال ۲۰۱۸ شد.

پردرآمدترین نویسندگان ۲۰۱۸ معرفی شدند

پس از آن که گاردین نقل قول‌هایی از کتاب "آتش و خشم" وولف را منتشر کرد، مقامات دولت ترامپ بلافاصله با ارسال نامه‌ای توهین‌آمیز برای نویسنده و ناشرش "هنری هالت" این کتاب را فاقد اعتبار خواندند و خواستار توقف انتشار آن شدند و ترامپ هم بلافاصله در توییتر به نویسنده حمله کرد و او را یک بازنده تمام عیار خواند که از خودش قصه درمی‌آورد.

اما فارغ از تمام این حملات، کتاب منتشر و با اقبال مخاطبان روبه‌رو شد و با فروشی ۱.۷ میلیون نسخه‌ای در راس کتاب‌های پرفروش با جلد سخت، ای بوک و کتاب شنیداری آمریکا قرار گرفت و در دنیا نیز با استقبال کم‌نظیری مواجه شد.

به لطف کتاب "آتش و خشم"- و البته واکنش ترامپ- وولف از ژوئن ۲۰۱۷ تا آغاز ژوئن ۲۰۱۸ درآمدی ۱۳ میلیون دلاری کسب کرد و جایگاه هفتم را در میان پردرآمدترین نویسندگان سال کسب کرد. وی اولین نویسنده تازه‌وارد و در عین حال نویسنده اثری غیرداستانی بود که وارد این فهرست شد. او در عین حال یک قرارداد بزرگ هفت رقمی برای نوشتن ادامه‌ای بر این کتاب امضا کرده و قرار است از آن فیلم سینمایی و تلویزیونی هم ساخته شود. یک سریال نیز از همین کتاب در دست تولید قرار گرفته است.

در مجموع ۱۱ نویسنده پردرآمد این فهرست ۲۴.۵ میلیون نسخه از کتاب چاپی خود را در آمریکا در دوره تعیین شده به فروش رسانده‌اند و درآمدی ۲۸۳ میلیون دلاری کسب کرده‌اند.

فهرست پردرآمدترین نویسندگان چنین است:

۱. جیمز پترسون با درآمد ۸۶ میلیون دلاری

۲. جی کی رولینگ با درآمد ۵۴ میلیون دلاری

۳. استیون کینگ با درآمد ۲۷ میلیون دلاری

۴. جان گریشام با درآمد ۲۱ میلیون دلاری

۵. جف کینی با درآمد ۱۸.۵ میلیون دلاری

۵. دن براون با درآمد ۱۸.۵ میلیون دلاری

۷. مایکل وولف با درآمد ۱۳ میلیون دلاری

۸. دانیل استیل با درآمد ۱۲ میلیون دلاری

۸. نورا رابرتز با درآمد ۱۲ میلیون دلاری

۱۰. ریک ریوردان با درآمد ۱۰.۵ میلیون دلاری

۱۰. ای. ال. جیمز با درآمد ۱۰.۵ میلیون دلاری

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج