قالیشویی در شرق تهران
۸۰۸۸۰۳
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
۷۴۲۷ 
رپورتاژ آگهی
مجموعه قالیشویی رفوگران است که قادر به ارائه خدمات گوناگونی می‌باشد که مجموع آن‌ها رضایت مشتری را در پی دارد. مجموعه قالیشویی رفوگران که شعب متعددی در شرق و شمال شرق تهران دارد و این عامل باعث می‌شود دریافت، شستشو و تحویل قالی به صاحبان آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

تهران، نخستین کلانشهر ایران به شمار می‌آید و به نوعی بزرگ‌ترین و پر جمعیت‌ترین شهر به شمار می‌آید. وجود جمعیت زیاد در این شهر باعث شده تا به تبع آن، منازل مسکونی و اداری متعددی در این شهر وجود دارد. در هر یک از این منازل لوازم متعدد و گوناگونی وجود دارد که قطعاً در هر یک از آن‌ها یک کفپوش از نوع فرش دستباف، فرش ماشینی، گلیم و گبه در ابعاد گوناگون وجود دارد. کفپوش‌های مذکور به سبب آن که در کف بنا، در مسیر تردد وجود دارد، پس از مدتی آلوده شده و دچار انواع کثیفی‌ها می‌شود.

 

قالیشویی در شرق تهران

 

بدین دلیل کفپوش‌ها از هر نوع و از هر جنسی پس از مدتی باید شستشو داده شود تا آلودگی‌ها برطرف، بر جلای ظاهری و بر طول عمر آن کفپوش افزوده شود. از آنجایی که حداقل یک کف‌پوش در هر یک از بنا‌های مسکونی و یا اداری وجود دارد و شستشوی این کفپوش‌ها، یکی از نیاز‌های اصلی بهداشت این خانوار به شمار می‌آید. گستردگی و افزایش روزافزون این نیاز باعث شده تا کارگاه‌های قالیشویی به عنوان حرفه‌ای مرتبط با انواع کف‌پوش توسعه یافته و روزانه بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.
قالیشویی رفوگران، افزون بر تماس تلفنی، قادر به دریافت سفارشی اینترنتی شما عزیزان به آدرس rofoogaran.com می‌باشد.

تعداد بیشمار کارگاه‌های قالیشویی باعث شده تا مخاطبان این کارگاه‌ها که همان صاحبان انواع کفپوش هستند، در انتخاب کارگاه قالیشویی و ارائه سفارش آن‌ها دچار وسواس و در مواردی ابهام شوند. زیرا که در انتخاب قالیشویی، کیفیت ارائه خدمات حائز اهمیت بوده و در جلب رضایت مشتریان نقش حائز اهمیتی دارد. منظور از کیفیت ارائه خدمات، شامل تمامی مواردی اعم از مدت زمان دریافت پس از ثبت سفارش، نحوه دریافت قالی، نحوه شستشو، مواد شوینده و تحویل مجدد قالی به صاحبان آن است که از سوی یک کارگاه قالیشویی ارائه می‌شود.

 

قالیشویی در شرق تهران

 

از این‌رو اگر کارگاه قالیشویی سعی در جلب رضایت مشتریان داشته باشد، باید بتوانند ارائه مطلوبی ارائه دهند. یکی از این کارگاه‌ها، مجموعه قالیشویی رفوگران است که قادر به ارائه خدمات گوناگونی می‌باشد که مجموع آن‌ها رضایت مشتری را در پی دارد. از جمله این خدمات می‌توان به ثبت سفارش از طریق سایت اختصاصی، تلفن‌های ثابت و همراه اشاره داشت. مجموعه قالیشویی رفوگران است که شعب متعددی در شرق و شمال شرق تهران دارد و این عامل باعث می‌شود دریافت، شستشو و تحویل قالی به صاحبان آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

 

اشتراک آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

با تکمیل و ارسال فرم زیر، از اشتراک آنلاین و ۱۰ درصد تخفیف خدمات قالیشویی و رفوگری تخصصی برندِ برترِ قالیشویی رفوگران در تمامی مناطق تهران برخوردار شوید:

 برای تکمیل فرم اینجا کلیک کنید.

قالیشویی در شرق تهران

همین حالا با ما تماس بگیرید

02177784000

02177785000

 

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج