همه گزینه‌های بارسلونا برای جانشینی سوارز
۸۰۹۱۸۱
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
۱۰۸۵۵ 
روزنامه‌ی موندو دپورتیوو گزارش داد که بارسلونا برای جانشینی لوئیس سوارز پا به سن گذاشته فهرستی هفت نفره آماده کرده که کاسپر دالبرگ مهاجم آژاکس و تیمو ورنر صدرنشینان این فهرست هستند.

ورزش سه: روزنامه‌ی موندو دپورتیوو که در شهر بارسلونا منتشر می‌شود گزارش داد که با توجه به اینکه لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه‌ای باشگاه بارسلونا ماه آینده 32 ساله می‌شود، باشگاه کاتالان با توجه به پا به سن گذاشتن سوارز از حالا به فکر جاشین او افتاده و هم‌اکنون در باشگاه بارسلونا لیستی هفت نفره تهیه شده که می‌توانند جانشین‌های سوارز باشند.

بر اساس این گزارش کاسپر دالبرگ مهاجم جوان آژاکس و تیمو ورنر مهاجم لایپزیش و تیم ملی آلمان در صدر این فهرست قرار دارند. البته از کریستوف پیاتک از جنوا و لوکا جوویچ از آینتراخت فرانکفورت هم به عنوان دیگر اسمهای این فهرست نام برده شده است.

موندو دپورتیوو می‌گوید اولین قدم بارسلونا برای حرکت در مسیر تغییر نسل در این باشگاه تهیه‌ی این فهرست هفت نفره برای جانشینی لوئیس سوارز بوده است. به جز اسامی‌ای که به آنها اشاره شد، موندو دپورتیوو از نیکلاس پپه مهاجم لیل فرانسه و آندره سیلوا مهاجم میلان هم به عنوان دیگر اسامی این فهرست یاد کرده است.

گزینه‌های مورد اشاره‌ی موندو دپورتیوو همگی برای آینده‌ی بارسا گزینه‌های خوبی به نظر می‌رسند ولی واقعیت این است که بارسلونا این روزها به روزهای اوج بازگشته و نشانه‌ای از خستگی و بالا رفتن سن در هیچیک از بازیکنان این تیم و به خصوص لوئیس سوارز دیده نمی‌شود. سوارز دیروز در جریان پیروزی 5-0 بارسا بر لوانته نام خود را به عنوان یکی از گلزنان بازی ثبت کرد و در کنار لیونل مسی روز پرفروغی در خط حمله‌ی بارسلونا داشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج