تقدیر از جف بریجز با جایزه «سیسیل‌بی دِمیل»
۸۰۹۲۹۱
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷
۸۷۷۴
«جف بریجز» برنده جایزه گلدن گلوب به همراه «کارول بارنِت»، ششم ژانویه با جایزه «سیسل‌بی دِمیل» تقدیر می‌شوند.

 خبرگزاری فارس: به نقل از هالیوود ریپورتر، «جف بریجز» برنده جایزه گلدن گلوب به همراه «کارول بارنِت» در تاریخ ششم ژانویه با جایزه «سیسل‌بی دِمیل» تقدیر می‌شود.

«انجمن رسانه خارجی هالیوود» در این مورد اهلام کرد: «این انجمن از اعطای جایزه «سیسیل‌بی دمیل۲۰۱۹» به جف بریجز خرسند است. پیکره کلی کارهای بریجز و نقش‌های متفاوتی که او در طول دوره فعالیت حرفه‌ای‌اش ایفا کرده، قلب و ذهن مخاطبین جهانی را برای بیش از ۶ دهه به خود جذب کرده است. از این رو دستاورد هنری این هنرمند شاخص در جشنواره پیش روی گلدن گلوب جشن گرفته خواهد شد.»

جف بریجز جایزه «سیسیل‌بی دِمیل» را دریافت می‌کند

«جِف بریجِز» در فیلم‌هایی نظیر «لبوفسکی بزرگ»، «دل دیوانه» و «شهامت واقعی» بازی کرده و اولین نامزدی گلدن گلوب خود را در سال ۱۹۸۴ برای بازی در فیلم «مرد ستاره‌ای» دریافت کرده است. هفت سال بعد، بریجِز دیگر نامزدی گلدن گلوب را برای بازی در فیلم «شاه ماهیگیر» که در کنار «رابین ویلیامز» بازی می‌کرد، دریافت کرد. او همچنین در سال‌های ۲۰۰۱ برای «رقیب» و ۲۰۱۷ برای «اگر سنگ از آسمان ببارد» نامزد گلدن گلوب شد.

«مریل استریپ»، «دنزل واشنگتن»، «جورج کلونی»، «وودی آلن»، «جودی فاستر»، «مورگان فریمن»، «رابرت دنیرو»، «مارتین اسکورسیزی»، «استیون اسپیلبرگ»، «وارِن بیتی» و «اُپرا وینفری» ازجمله معروف‌ترین دریافت کنندگان جایزه معتبر «سیسیل‌بی دِمیل» گلدن گلوب هستند.

هفتاد و ششمین جوایز گلدن گلوب ششم ژانویه ۲۰۱۹ برگزار می‌شود که به صورت زنده نیز از شبکه ان‌بی‌سی پخش خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج