رهنما از آلبوم «با خودم می‌رقصم» رونمایی می‌کند
۸۰۹۴۵۲
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
۴۶۴۲
مانی رهنما جدیدترین کنسرت خود را همزمان با رونمایی از آلبوم جدیدش در تهران روی صحنه می‌برد. کنسرت مانی رهنمابه گزارش «صبا»، مانی رهنما جدیدترین کنسرت خود را با عنوان «شب آوازی با پیانو» در روزهای ۶ و ۷ دی ماه در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌برد.

خبرگزاری صبا: مانی رهنما جدیدترین کنسرت خود را همزمان با رونمایی از آلبوم جدیدش در تهران روی صحنه می‌برد.

رهنما از آلبوم «با خودم می‌رقصم» رونمایی می کند

مانی رهنما جدیدترین کنسرت خود را با عنوان «شب آوازی با پیانو» در روزهای ۶ و ۷ دی ماه در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌برد.

خواننده آلبوم «کجا به خنده می رسیم» درباره جزئیات این کنسرت خود به «صبا»، گفت: ما بار دیگر با همراهی پیانوی رضا تاجبخش و دکلمه «صبا راد» در ۶ و ۷ دی ماه در تهران روی صحنه خواهیم رفت. این اجرا رویکردهای متفاوتی نسبت به کنسرت‌های قبلی‌ام دارد و یکی از ویژگی‌های آن رونمایی از آلبوم «با خودم می‌رقصم» با امضا خودم است.

رهنما درباره اجرای قطعات خاطره انگیز در کنسرت خود گفت: من علاوه بر رونمایی آلبوم و اجرای قطعات آن، سه قطعه از کارهایی که تا به حال منتشر نشده است را روی صحنه می‌برم و همچنین قطعاتی از آلبوم «کجا به خنده می‌رسیم» و قطعه سقوط از آلبوم «پرواز» و قطعه پرنده را برای علاقه‌مندان اجرا خواهیم کرد و همچنین در این کنسرت «صبا راد» در بخشی از برنامه به اجرا دکلمه می‌پردازد تا علاقه مندان شاهد اجرایی جالب و متفاوت باشند.

وی در ادامه گفت: برای علاقه‌مندان سورپرایز ویژه‌ای در شب اجرا خواهیم داشت که فعلا درمورد آن توضیحی نمی‌دهم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج