از چکناواریان تا ایوان بند؛ مهمانان یلدای شبکه دو
۸۰۹۷۲۸
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶
۳۴۵۷
ارغوانی گفت: ویژه برنامه شبکه دو با حضور خوانندگان و چهره‌های سینمایی مخاطبان خود را در شب یلدا غافلگیر خواهد کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: احسان ارغوانی تهیه کننده ویژه برنامه «شب روشن» که به مناسبت شب یلدا از شبکه دو پخش خواهد شد، در گفتگویی درباره انتخاب «روشن ترین شب» برای ویژه‌برنامه شب یلدا گفت: به خاطر علاقه‌ام به اسم شب و روز، سعی کردم اکثر برنامه‌های خودم را با این عنوان کار کنم. «امروز هنوز تمام نشده» هم از این دست از اسامی بود و هیچ موضوع دیگری در آن نبوده است.

وی اظهار کرد: آیتم‌های مختلفی را با حضور چهره‌های شاخص سینمایی و تلویزیونی مانند لوریس چکناواریان تولید کرده‌ایم که در برنامه پخش خواهد شد. این برنامه با فضایی شاد و به دور از تجملات تدارک دیده شده است.

ارغوانی با اشاره به دکور متفاوت برنامه بیان کرد: بزرگترین کرسی برنامه‌های تلویزیونی که تقریبا بیست نفر ظرفیت دارد را ساخته‌ایم که مهمانان و خانواده‌های دعوت شده در برنامه در کنار آن حضور پیدا خواهند کرد و به گپ و گفتگو خواهیم پرداخت.

وی همچنین درباره اسامی مهمانان برنامه تصریح کرد: در بخش خوانندگان احسان خواجه امیری، بابک مافی، ایوان بند و آرون افشار و در بخش بازیگری لاله اسکندری، کامبیز دیرباز و کوروش تهامی مهمانان برنامه خواهند بود و تیتراژ برنامه را نیز بابک مافی خوانده است.

ارغوانی درباره اجرای برنامه و زمان پخش آن هم تاکید کرد: ژیلا صادقی به تنهایی اجرای برنامه را بر عهده دارد و ما در دو شب، پنجشنبه بعد از خبر سراسری و جمعه ۲۱:۳۰ تا خبر شبانگاهی و ۲۲:۴۵ تا پاسی از شب برنامه خواهیم داشت.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج