اطلاعیه وزارت کشور درباره پست برادر همسر وزیر
۸۰۹۹۶۵
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
۷۹۰۹ 
در پی درج مطلبی در یکی از روزنامه‌ها با تیتر «رحمانی فضلی پیام روحانی را درک کند»، مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور ضمن ابراز تأسف از رفتار یک روزنامه تأکید کرد: آقای خلیل راحتی قوچانی هیچ نوع همکاری با وزارت کشور ندارد.

جماران: در پی درج مطلبی در یکی از روزنامه‌ها با تیتر «رحمانی فضلی پیام روحانی را درک کند»، مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور ضمن ابراز تأسف از رفتار یک روزنامه تأکید کرد: آقای خلیل راحتی قوچانی هیچ نوع همکاری با وزارت کشور ندارد.

در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانه‌ای و امور بین‌الملل وزارت کشور آمده است:

انتصاب یک عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان مشاور وزیر امور اقتصاد و دارائی هیچ ارتباطی با وزارت کشور یا وزیر کشور ندارد. بعلاوه بر خلاف ادعای کذب روزنامه آرمان، وزیر کشور بواسطه آنکه فاقد هرگونه نقش در این انتصاب بوده به طور طبیعی تاثیری در اعلام یا عدم اعلام آن نداشته است.

یادداشت رسانه‌ای مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور ضمن ابراز تأسف از رفتار عوام‌فریبانه روزنامه آرمان می‌افزاید: خلیل راحتی قوچانی هیچ نوع همکاری با وزارت کشور ندارد و موضوعات حقوقی یا قضائی غیرقطعی و نهایی شده مطرح شده در مورد وی ارتباطی با وزارت کشور ندارد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1397/09/28
شما که راست میگین.ما هم باور میکنیم
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1397/09/28
ما هم گوش دراز هستیم؟
نه عزیزم تمام مملکت شده فامیل بازی وافراد بی لیاقتی که مملکت را به نابودی کشیده اند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج