آغاز پولسازی قسمت ششم «تبدیل شونده‌ها»
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۱۲۸۰۴
۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
۲۸۰۵
«بامبل بی» (Bumblebee) که ششمین فیلم از سری آثار حادثه ای- هیولایی «تبدیل شونده ها» به حساب می آید، این هفته در بدو اکرانش در سطح جهان امیدواری های مالی فراوانی را نسبت به خویش ایجاد کرد و شاید هم باید گفت که همانقدر خوب فروخت که گمانش می رفت.

بانی فیلم: «بامبل بی» (Bumblebee) که ششمین فیلم از سری آثار حادثه ای- هیولایی «تبدیل شونده ها» به حساب می آید، این هفته در بدو اکرانش در سطح جهان امیدواری های مالی فراوانی را نسبت به خویش ایجاد کرد و شاید هم باید گفت که همانقدر خوب فروخت که گمانش می رفت.

آغاز پولسازی قسمت ششم «تبدیل شونده ها»

این فیلم در جدول پرفروش های آمریکای شمالی که به واقع محل اصلی ظهور و شکل گیری و عرضه آن است، در بیش از ۳۵۰۰ سالن به یک سودسازی ۲۱ میلیون دلاری و رتبه سوم نایل آمد و با توجه به بافت سرگرم کننده اش و شروع تعطیلات کریسمس و ژانویه در غرب بیش از اینها و در طول مدتی طولانی خواهد فروخت. به واقع اگر غول پول خواری همچون «مرد دریایی» همزمان با Bumblebee اکران نشده بود و نسخه کارتونی جدید «مرد عنکبوتی» با نام «اسپایدرمن: به درون نظم عنکبوتی» در حال نمایش نبود، میزان درآمدسازی «بامبل بی» که محصول شرکت قدیمی پارامونت است، از حدی که می بینیم بسیار بیشتر می شد.

یک مسئله و سوال موجود در همین ارتباط این است که سه فیلم حادثه ای- خیالی فوق که جملگی مخاطبان یکسانی دارند، چگونه می توانند تا آخر کنار یکدیگر دوام بیاورند و بدون اشتراک مسلمی، نوعی از اشتراک اهداف را با یکدیگر به نمایش بگذارند و همگی نیز از این بابت متمتع و بهره مند بشوند.

اگر به میزان فروش «بامبل بی» نه فقط در سه روز پایانی هفته بلکه پنج روز نخست اکرانش نگاه کنیم، می بینیم که مقدار سودسازی آن به ۳۲ میلیون دلار بالغ می شود و این مقدمه و وسیله ای در راه درک این واقعیت است که ششمین نسخه «Trans Formers» بنیه مالی و قوه پولسازی چشمگیرتری نسبت به چیزی دارد که طی روزهای نخست اکرانش به ثبت رسیده است.

«Bumblebee» اضافه بر آمریکا و کانادا که وصف آنها آمد، در هفته سپری شده در ۳۸ کشور و بازار و منطقه دیگر هم به نمایش درآمد و از این طریق نیز ۱/۳۱ میلیون دلار کسب کرد و پولسازترین کشورها و مناطق غیرآمریکایی برای این فیلم روسیه و اندونزی بودند که هر کدام ۹/۴ میلیون دلار را به پای فیلم و به نام استودیوی پارامونت که تهیه کننده و ارائه گر آن است، نوشتند. پس از آنها باید به مکزیک با۹/۳ میلیون دلار، استرالیا با ۸/۲ میلیون، مالزی با ۶/۲ میلیون، آلمان با ۸/۱ میلیون و تایلند و سنگاپور و شرق آسیایی با ۲/۱ میلیون دلار اشاره کرد. طی روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته پخش Bumblebee به ۱۷ کشور دیگر هم بسط می یابد که بین شان کشورهای بالقوه پولساز فرانسه، بریتانیا، برزیل، کره جنوبی و اسپانیا هم مشاهده می شوند و چین هم که می تواند یک منبع عظیم پولسازی برای این فیلم باشد، از ۱۴ دی به روی آن آغوش خواهد گشود و دیرتر از همه ژاپن در این زمینه اقدام خواهد کرد که از ۲۴ اسفند این فیلم را اکران خواهد کرد.

این روندهای پولسازی و امید آفرینی به این معنا است که روند تولید «تبدیل شونده ها» و مشتقات این فیلم ها که Bumblebee جدیدترین آنها است، به این زودی ها متوقف نمی شود زیرا هر جا حادثه ای سینمایی در کار باشد و بتوان حالات تازه ای را برای سازندگان این سری فیلم ها تصور کرد، مردان «تبدیل شونده» برای ابراز وجود در آن حاضرند.

آغاز ۲۶ میلیون دلاری «مرد عنکبوتی» در چین

چون در سطور قبلی صحبت از چین و آماده شدن آن برای نمایش Bumblebee به میان آمد، لازم است به این نیز اشاره کنیم که ورسیون کارتونی اسپایدرمن که کار شرکت سونی پیکچرز و بخش انیمیشن آن است، این هفته اضافه بر بسط یافتن به کشورهایی بیشتر در سطح اروپا، آسیای شرقی، آمریکای لاتین، شمال آفریقا و سطح اقیانوسیه در چین نیز آغاز به نمایش کرد و ۱/۲۶ میلیون دلار در این کشور بسیار پرنفوس شرق آسیا بدست آورد و با احتساب این میزان پول و هفته ای ۳۸ میلیون دلاری برای «Spider- Verse» این فیلم اینک در کشورهایی به جز آمریکا و کانادا مجموعاً ۸/۶۴ میلیون دلار کاسبی کرده و همچنان در حال افزودن چشمگیر بر این ارقام است.

«اسپایدرمن: به درون نظم عنکبوتی» که هزینه تولید آن ۹۰ میلیون دلار بوده از امروز (چهارشنبه ۵ دی) در مکزیک هم اکران می شود و تاریخ شروع پخش آن در ایتالیا ۶ دی، برزیل ۱۹ دی و ژاپن ۳۰ اسفندماه اعلام شده است. این در حالی است که پس از تولید ۵ فیلم بلند متوالی با حضور بازیگران زنده برای ترسیم اسپایدرمن و اطرافیانش، این سری فیلم ها در یک مرحله بررسی مجدد و دگردیسی احتمالی قرار دارد، ولی قطع یقین آن که بزودی ورسیون ششم این سری آثار سینمایی بسیار سودساز هم بر پرده های نقره ای خواهد نشست.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر