اعترافات عجیب ستاره‌ها در برنامه «الن»
۸۱۴۳۲۵
۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
۱۶۴۱۳
الن دی جنرس کمدین، نویسنده، بازیگر و مجری تلویزیون آمریکایی است که از سال ۲۰۰۳ تهیه کنندگی و مجری گری برنامه تاک شوی الن دی جنرس شو را به عهده دارد. ستاره‌های زیادی در این برنامه حضور داشتند و اعترافاتی کردند که جالب بود. اگر شما هم دوست دارید اعترافات عجیب ستاره‌ها را در این برنامه بشنوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: الن دی جنرس کمدین، نویسنده، بازیگر و مجری تلویزیون آمریکایی است که از سال ۲۰۰۳ تهیه‌ کنندگی و مجری ‌گری برنامه تاک شوی الن دی ‌جنرس شو را به عهده دارد. ستاره های زیادی در این برنامه حضور داشتند و اعترافاتی کردند که جالب بود. اگر شما هم دوست دارید اعترافات عجیب ستاره ها را در این برنامه بشنوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

کریستن بل عاشق حیوان تنبل است

اعتراف عجیب ستاره‌ها در برنامه الن

کریستن بل اعتراف کرد که بهشت از نظر او جایی ست که پر از حیوان تنبل باشد. بله او منظورش همان حیوانی ست که آهسته و با ناز راه می رود و تنه درخت را مانند یک بالش بغل می کند! اگر چه تنبل حیوان جذابی ست اما نه آنقدر که کریستن بل عاشق اش است. او می گوید: «اولین بار همسرم برای روز تولدم این حیوان را برای من هدیه گرفت. در آن لحظه من از شدت خوشحالی گریه کردم. من زمان زیادی منتظر بودم که این حیوان را از نزدیک ببینم و پس از این که آن را در خانه ام داشتم، از شدت ناباوری و ذوق، مدام اشک می ریختم.»


چنینگ تیتوم از عروسک های چینی می ترسد

اعتراف عجیب ستاره‌ها در برنامه الن

برخی از آدمها از ارتفاع می ترسند و برخی دیگر از تاریکی، ستاره های مانند چنینگ تیتوم هم از آواز خواندن می ترسد اما این تنها ترس او نیست. او به طور غیر قابل باوری از عروسک های چینی هم می ترسد. چنینگ در سال 2014 در مصاحبه ای با الن اعتراف کرد که او فوبیای عروسک دارد: «از نظر من عروسک ها شبیه آدم های واقعی اند، چشم های واقعی دارند. من احساس می کنم که آنها هر جایی که می روم من را دنبال می کنند.» الن در برنامه اش سعی کرد چنینگ را وادار کند که به عروسک دست بزند اما او این کار را نکرد.


جاستین تیمبرلیک عاشق یکی از اعضای گروه «Spice Girl» بود

اعتراف عجیب ستاره‌ها در برنامه الن

 

آیا کسی هم بود که در آن زمان به دختران گروه «Spice Girl» علاقمند نشده باشد؟ جاستین تیمبرلیک هم از این قائده مستثنی نیست. او در سال 2018 در شو الن اعتراف کرد که عاشق یکی از اعضای این گروه بود. اگرچه او هیچوقت نام خواننده محبوب اش را فاش نکرد اما نشانه ها حاکی از آن است که او عاشق اما بانتون شده بود. جاستین می گوید که او در سال 1996 برای اولین بار گروه اسپایس گرلز را ملاقات کرد. 3 سال طول کشید که او بتواند به اما بانتون نزدیک شود اما به هر دلیلی رابطه آنها شکل نگرفت و جاستین وارد رابطه عاطفی با بریتنی اسپیرز شد.


مایلی سایرس حلقه نامزدی اش را دوست ندارد

اعتراف عجیب ستاره‌ها در برنامه الن

مایلی سایرس که سالهای زیادی با لیام همسورث نامزد بود، بالاخره در کریسمس 2018 با او ازدواج کرد. او مراسمی ساده و خصوصی برگزار کرد و از همه چیز هم راضی بود، جز حلقه ازدواج اش. اگر چه مایلی لیام را دوست دارد اما از سلیقه اش در جواهرات اصلا راضی نیست. انگشتر او از الماس 3.5 قیراطی درست شده است اما مایلی امیدوار است که بتواند آن را با مدل دیگری عوض کند. البته او می گوید که من فعلا این انگشتر را در دستانم می گذارم چون عشق زندگی ام آن را به من هدیه داده است.


شان کامز رختخواب اش را خیس می کرد

اعتراف عجیب ستاره‌ها در برنامه الن

شان کامز، که بیشتر با نام دیدی مشهور است، یکی دیگر از ستاره هایی ست که از اعتراف کردن نمی ترسد. او در برنامه الن اعتراف کرد که نه تنها در کودکی، بلکه در بزرگسالی هم رختخوابش را خیس می کرد. در واقع او در خواب کنترلی بر مثانه خود نداشت. او در این باره می گوید: «این موضوع مرا خیلی ناراحت می کرد، از این جهت یک روز تصمیم گرفتم که این عادتم را ترک کنم. اولین باری که این عادت را کنار گذاشتم زمانی بود که شب را در خانه یکی از دوستانم گذراندم. در آن شب من تختخوابم را خیس نکرد. آن شب یکی از بزرگ ترین شب های زندگی من بود.»


کریسی تیگن از پاهایش بیزار است

اعتراف عجیب ستاره‌ها در برنامه الن

کریسی تیگن یکی از جذاب ترین زنان سال 2018 شد. این مدل مشهور، در مصاحبه ای در سال 2018 با الن اعتراف کرد که از فرم پاهایش متنفر است. «زمانی که برای مادلیگ یکی از مجله های ورزشی به ساحل رفته بودیم، من پاهایم را زیر شن پنهان می کردم تا کسی آنها را نبیند. او حتی در برخی از قراردادهایی که می بندند اعلام می کند که پاهایش نباید توی عکس باشند. در واقع تنها زمان هایی او کفش باز می پوشد که می داند کسی از نزدیک به پاهایش نگاه نخواهد کرد.


دریک و جرد لتو عاشق هوادارانشان در تورهای جهانی می شوند

اعتراف عجیب ستاره‌ها در برنامه الن

الن از دو موزیسین اعتراف عجیبی گرفت. دریک و جرد لتو اعتراف کردند در تورهایی که برگزار می کنند، عاشق هوادارانشان می شوند. البته دریک در این زمینه صادق تر بود و از همان ابتدا به این موضوع اعتراف کرد اما جرد لتو ابتدا زیر بار این حرف نمی رفت تا جایی که دیگر نتوانست مقاومت کند و خودش را لو داد. لتو حتی یک بار یک پیغام خیلی خصوصی را به اشتباه برای فرد دیگری ارسال کرد و همین اتفاق برایش دردساز شد.


کلی کلارکسون وسط یکی از قرار ملاقات هایش در رفت

اعتراف عجیب ستاره‌ها در برنامه الن

اگر چه کلی کلارکسون اکنون ازدواج کرده و صاحب 2 فرزند است اما در دوران نواجوانی شیطنت های زیادی داشت. زمانی که الن از او خواست تا اعتراف کند، او خاطره یکی از قرار ملاقات هایی که داشت را تعریف کرد. او گفت که در آن زمان بدترین کار ممکن را انجام داد و هیچوقت خودش را نمی بخشد: «من دوست ندارم این خاطره را برای شما تعریف کنم چون احساس می کنم که نگاه تان به من تغییر می کند. فکر می کنید که من انسان نیستم اما واقعا چاره دیگری در آن لحظه نداشتم. من زمانی که 18 سالم بود، با یک پسر قرار گذاشتم. در واقع آن دومین قراری بود که در تمام عمرم داشتم. وقتی به سر قرار رفتم، دیدم که قد آن پسر از من کوتاه تر است. اگرچه این موضوع برای من اهمیتی نداشت اما خود آن پسر به مدت 1 ساعت برای من از قدش حرف زد به طوری که من کلافه شدن و به دستشویی رفتم و از آنجا هم بدون این که به او خبر دهم، از رستوران بیرون رفتم.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/10/14
کسی میدونه برنامه الن رو از کدوم سایت میشه دانلود کرد؟؟
پاسخ ها
نرگس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
من بعضی موقع ها از یوتیوب میبینم ميتونيد از اونجا دانلود کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تو گوگل بزنی میاره. خیلی خفنه
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
سایت برنامه آلن
7
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
از سروش دانلود کن
بدون نام
Germany
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تو یوتیوب ببین
سحر
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
در تلگرام کانال یوتیوب فارسی رو سرچ کن.
با ترجمه بخشهای جذابش میزار
نی لی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
یوتیوپ یا از اینستاگرام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
تواینستاگرام پیچ داره. الن شو
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1397/10/14
برد پیت از پیرهن گل گلیش بیزاره... تام کروز با لولای در خونه ش قهره... و..
فقط میتونم بگم: سلاما
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1397/10/14
همچین تیتر زدین اعتراف کردن، من فکر کردم حالا چی گفتن... حالا یکی تنبل دوست داره یا حلقه نامزدی شو دوست نداره، میشه اعتراف???
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1397/10/14
استباهی جاستین تیمبرلیک رو جاستین بیبر نوشتید
United States
18:00 - 1397/10/14
والا خیلی چیزای بدتری اعتراف میکنن
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1397/10/14
تمام ویدیوهاش توی یوتیوب هست.
هم کانال خودش هم کانالای دیگه
Iran, Islamic Republic of
03:00 - 1397/10/15
جرارلد لتو که موزیسین نیست!!!!!یه قسمت هم‌جای جاستین تیمبرلیک نوشتید جاستین بیبر
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
خواننده و ترانه سرام هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
جرارلد؟منظورت جرد لتو عه؟ باید بگم هم بازیگر هم گیتار میزنه هم میخونه
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1397/10/15
برترین ها چه موضوعات مهمی را مطرح می کند . من دارم یواش یواش عاشقش می شم الیته ورچپه!
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1397/10/15
كاش ماهم آلن شو داشتيم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج